Uromed - ambulatoryjne gabinety urologiczne

(19 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Uromed - ambulatoryjne gabinety urologiczne

Jarachowskiego 18

60-235 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Michalski

  Ojciec leczył prostatę u dr Michalskiego. Wyniki PSA były coraz gorsze (pod koniec leczenia 4-krotnie przekroczona norma), a doktor nie wdrażał leczenia, które mogłoby te wyniki poprawić. Tylko co 2-3 miesiące do kontroli, żeby płacić za wizytę. Lekarz wydaje się bardzo kompetentny i ufaliśmy, że ojciec jest w dobrych rękach. Po 2,5 roku leczenia i PSA wynoszącym już 15,4 postanowiliśmy zmienić lekarza prowadzącego. W 7 miesięcy PSA spadło do 3,21 a jego stan widocznie się poprawia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Michalski schorzenie układu moczowego

  Z czym jak z czym, ale ze zdrowiem nie ma żartów. Po chodzeniu od lekarza do lekarza i marnych efektach leczenia Pan Doktor był moją ostatnią deską ratunku, na całe szczęście doczekałam się osoby z powołaniem do wykonywania swojego zawodu. Żadne słowa nie wyrażą wdzięczności za trafną diagnozę i skuteczne leczenie, jedyne co mogę zrobić to polecać Pana Michalskiego wszystkim znajomym.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Michalski

  Pan doktor jest bardzo profesjonalny a przy tym uprzejmy. Byłam z synem, który ze względu na niemiłe doświadczenia z lekarzami w przeszłości na sam pomysł udania się do specjalisty reaguje alergicznie. Dr Michalski okazał się być w tym przypadku strzałem w 10. Bardzo dziękuję za cierpliwość.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Michalski badanie układu moczowego

  Wrodzony strach przed lekarzami przez długi czas opóźniał moją wizytę u Pana Doktora, przez co dolegliwości wciąż się nasilały, a mój stan pogarszał. Na szczęście w końcu trafiłem do dr. Michalskiego i z pełnym przekonaniem mogę polecić każdemu. Pan doktor to prawdziwy profesjonalista, który poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile jest potrzebne. W przeciwieństwie do niektórych lekarzy, którzy traktują pacjentów po macoszemu, tutaj można poczuć prawdziwe zainteresowanie przypadkiem. Mam nadzieję, że nie będę miał potrzeby odwiedzić Pana Doktora ponownie, ale jakby coś, to nawet nie będę szukał gdzie indziej.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Michalski

  Długo broniłem się przed wizytą u lekarza, tłumacząc sobie, że moje dolegliwości to na pewno nic poważnego i minie samo. Ostatecznie prawie zmuszony siłą przez żonę udałem się do Pana Doktora, u którego okazało się, że zakażenie na pewno samo by nie przeszło, a mój stan mógłby się jedynie pogarszać. Mogę tylko podziękować za profesjonalizm i podejście Pana Doktora. Teraz już wiem, że jeśli trafi się na takiego specjalistę to taka wizyta to nic strasznego.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Michalski

  Diagnoza była nieciekawa - kamica nerkowa. Problem, o którym często słyszałam, ale nigdy nie sądziłam, że akurat mi aż tak uprzykrzy życie. Moja wiedza na temat choroby była bardzo pobieżna, więc cierpliwość Pana Doktora i ogromna wiedza bardzo mi pomogły. Kamieni udało się pozbyć, a atmosfera oraz przebieg leczenia przekonały mnie, że dr Michalski to wspaniały specjalista. Dziękuję bardzo.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Michalski

  Powodem wizyty były bardzo uciążliwe dolegliwości, które myślę, że każdej kobiecie skutecznie odbierałyby pewność siebie i radość z życia. Wcześniejsze wizyty u innych lekarzy co prawda trochę pomagały, ale żadna nie przyniosła takich świetnych efektów, jak spotkanie z dr. Michalskim. U Pana Doktora doskonale można wyczuć wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm, który bardzo pomaga podczas borykania się ze wstydliwymi problemami. Polecam tego specjalistę.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Michalski

  Bardzo kontaktowy doktor. Udzielił mi odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwiązał mój problem oraz dobrał odpowiednią profilaktykę.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Michalski

  Córka (6 lat) miała częstą skłonność do infekcji, obrzęki na twarzy zwłaszcza wokół oczu, suchą skórę i włosy. Towarzyszył jej również brak apetytu. Lekarz rodzinny początkowo podejrzewał anemię ale wyniki badań krwi wykazały obecność białka w moczu, wypisano nam skierowanie do urologa i tak trafiliśmy do dr Michalskiego, który stwierdził zespół nerczycowy. Nie obyło się bez leczenia farmakologicznego. Jesteśmy wdzięczni za szybką diagnozę i fachową opiekę. Z córką również jest coraz lepiej.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Michalski

  Lekarz powinien wykazywać się empatią. Zrozumieć, a nie oceniać. Pan Adam Michalski z pewnością do takich należy - miły i wyrozumiały lekarz. Ze względu na charakter pracy, nie mogę często odchodzić od stanowiska pracy, stąd też długo przetrzymywałam mocz. Nie sądziłam że może to doprowadzić do niedowładu zwieracza cewki moczowej, co poskutkowało nietrzymaniem moczu. Na szczęście nerwy nie zostały na stale uszkodzone i udało się operacyjnie przywrócić funkcję zwieracza.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania