Wiemy, że proces diagnostyki i leczenia niepłodności może być trudnym doświadczeniem. W klinice TFP Fertility Vitrolive w Szczecinie zrobimy wszystko, by szybko przybliżyć Cię do upragnionego rodzicie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

TFP Fertility Vitrolive

Wojska Polskiego 103

70-483 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wiemy, że proces diagnostyki i leczenia niepłodności może być trudnym doświadczeniem. W klinice TFP Fertility Vitrolive w Szczecinie zrobimy wszystko, by szybko przybliżyć Cię do upragnionego rodzicielstwa. Rozumiemy znaczenie czynnika czasu w leczeniu niepłodności, dlatego z nami szybko umówisz się na badania i zabiegi. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby i z radością będziemy towarzyszyć Ci na każdym etapie Twojej terapii. Możesz też mieć pewność, że nasi specjaliści dokładnie omówią wyniki badań i wyjaśnią przebieg leczenia. Otwarcie powiedzą Ci o Twoich szansach na powodzenie.

Już od 2007 roku zajmujemy się pełnoprofilową diagnostyką i leczeniem niepłodności partnerskiej, a w ciągu niecałych minionych pięciu lat pomogliśmy w narodzinach ponad 890 dzieci. Z sukcesem łączymy wiedzę, doświadczenie oraz zaawansowane technologie medyczne zapewniając indywidualny plan leczenia dla każdego naszego pacjenta. Proponowane przez nas działania diagnostyczne i terapeutyczne, w tym wspieranie płodności i skutecznie leczenie in vitro, zawsze bazują na medycynie opartej na dowodach naukowych. W TFP Fertility Vitrolive prowadzimy też ciąże - przyszłe mamy pozostają pod stałą opieką położniczą, obejmującą regularne badania.

Nasze metody diagnostyki i leczenia obejmują:
- Leczenie hormonalne
- Indukcję owulacji
- Inseminację domaciczna IUI
- Zapłodnienie in vitro IVF/ ICSI
- Procedury z wykorzystaniem dawstwa gamet oraz zarodków
- Transfer mrożonych zarodków FET
- Diagnostykę preimplementacyjna PGT-A, PGT-SR, PGT-M
- Biopsję jądra lub najądrza
- Metody dodatkowe mogące zwiększyć szansę na ciążę
- Mrożenie zarodków i gamet
- Poradnictwo ginekologiczne, urologiczne i andrologiczne
- Zachowanie płodności.

Od 2018 roku jesteśmy częścią międzynarodowej grupy klinik leczenia niepłodności TFP stworzonej z ośrodków rozciągniętych po całej północy Europy. Dzięki temu zapewniamy jeszcze lepszą skuteczność i komfort leczenia w całości poparte niezależnym systemem kontroli wewnętrznej. Setki pozytywnych opinii pacjentów to nasze najcenniejsze wyróżnienia. Dołącz do tej grupy korzystając z naszej szerokiej oferty technik i metod wspierania płodności i terapii niepłodności.

Nasz sprzęt

 • Histeroskop
 • Embryoscope

Badania

 • USG
 • Wymazy
 • USG genetyczne
 • Badania hormonalne
 • Badania genetyczne
 • Badania prenatalne nieinwazyjne
 • Histeroskopia diagnostyczna
 • Badania nasienia
 • USG położnicze - ciąży
więcej

Choroby

 • niepłodność
 • niepłodność żeńska
 • niepłodność męska
 • niepłodność idiopatyczna
 • zaburzenia ginekologiczne i endokrynologiczne
 • endometrioza
 • zachowanie płodności w chorobach onkologicznych
 • leczenie nawracających poronień
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Dąbrowska-Węgrzyn Inny

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania. Anioł nie kobieta można liczyć na kontakt telefoniczny co jest bardzo ważne. Uśmiechnięta i życzliwa najlepsza w Szczecinie


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Węgrzynowski Inny

  Uważam że to świetny specjalista. Dostałam burę że za dużo gadam w czasie badania, ale rozumiem że badanie usg ciąży to bardzo ważne badanie i trzeba się mocno skupić żeby wszystko wychwycić. Bardzo cierpliwy, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Już nie mówiąc o tym że bobas się kręcił i miałam aż 6 podejść do badania. Mam porównanie z innym lakarzem z Diagenu i pan dr jest profesjonalistą w każdym calu. Bardzo polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Dąbrowska-Węgrzyn Inny

  Pani Doktor jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie. Dzięki Pani Doktor możemy cieszyć się naszą wymarzoną córeczką po ponad trzech latach starań.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Kupś Inny

  Polecam. Jestem bardzo zadowolony ,że trafiłem właśnie tego lekarza. Pełna, wnikliwa rzeczowa konsultacja. Bardzo dobry diagnosta. Pan doktor bardzo mi pomógł. Dziękuję doktorze. Na pewno będę w dalszym okresie leczenia Pana pacjentem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Justyna Widecka Inny

  Człowiek Anioł :-) Zdecydowanie i gorąco polecam! Pani doktor ma bardzo profesjonalne a jednocześnie życzliwe i ciepłe podejście do pacjenta co sprawia że wizyty u Niej są prawdziwą przyjemnością i przebiegają całkowicie bezstresowo.
  Już na początku naszej wspólnej drogi szczegółowo przedstawiła plan leczenia oraz zalecenia. Dzięki zaplanowanemu przez nią leczeniu udało mi się zostać mamą, pomimo że trafiłam do Niej dopiero po kilku latach bezskutecznych starań i terapii u kilku lekarzy. Szczerze i gorąco polecam.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Kupś Inny

  Miły, spokojny, rzeczowy, konkretny, fahowy lekarz- specjalista.
  Umie słuchać. Polecam w 100%
  Napewno wróce.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Dąbrowska-Węgrzyn Inny

  Pani Doktor jest mega profesjonalna i miła. Skrupulatnie wszystko bada, z dużą empatią prowadzi każdą wizytę, w bądź jakiej porze dnia. Prawdziwa Pani Ginekolog od Boga. Polecam każdej.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Adam Czyżyk konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo dobry lekarz, znalazł problemy endokrynologiczne i ginekologiczne, którzy wszyscy lekarze u mnie zbywali przez co rozwinęło się w sumie 6 chorób. Szkoda, że nie ma Pana doktora częściej w Szczecinie :) Polecam, wszystko za każdym razem dobrze tłumaczył i uspokajał


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Węgrzynowski badania prenatalne, połówkowe

  Świetny specjalista i do tego bardzo sympatyczny człowiek. Pan doktor ma anielską cierpliwość, a badania przeprowadza bardzo dokładnie, wszystko tłumaczy. Byłam u niego na badaniach prenatalnych w 12 tyg. Był bardzo cierpliwy, bo dzidzia cały czas odwracała się do niego tyłeczkiem. Na szczęście po 2 godzinach udało się mu zbadać wszytko. Zero nerwów z jego strony. Byłam u niego również na badaniu połówkowym, ono trwało już krócej bo mała była dobrze ułożona, chociaż cały czas się wierciła, a to lekko utrudniało badanie, ale Pan doktor cierpliwie wykonał całe badanie.
  Szczerze polecam Pana doktora.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Czyżyk konsultacja endokrynologiczna (pierwsza wizyta)

  Było rzeczowo i konkretnie. Pan doktor cierpliwie tłumaczył pokazując wszystkie za i przeciw. Jestem zadowolona z wizyty


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania