TFP Fertility Macierzyństwo

TFP Fertility Macierzyństwo

Logo
TFP Fertility Macierzyństwo

Białoprądnicka 7A, 31-221 Kraków

MARZEC: -25% na pakiety oceny płodności!
Planujecie rodzinę? Sprawdźcie swój potencjał rozrodczy już teraz!

Od 6 do 31 marca zniżka -25% na pakiety:
ONA (AMH + USG + konsultacja)
ON (seminogram + konsultacja)
PARA (badania i konsultacja dla pary)

Jeśli od dawna myślisz: „to może dobry moment, żeby sprawdzić swoją płodność” – potraktuj ten rabat jako delikatny znak od nas.

Umów wizytę, zrób pierwszy krok dla siebie.
Zadzwoń: 12 8 415 88 00, napisz na adres: macierzynstwo@tfp-fertility.com lub odwiedź nas na ul. Białoprądnicka 7a w Krakowie.

05/03/2026

O nas

Strona kliniki: https://tfp-fertility.com/pl-pl/tfp-fertility-macierzynstwo

TFP Fertility Macierzyństwo, znane dawniej jako Centrum Medyczne Macierzyństwo, jest pierwszym w Krakowie i całej Małopolsce ośrodkiem świadczącym wszechstronne usługi zarówno w diagnostyce, jak i w leczeniu niepłodności. Już od 2003 roku mamy zaszczyt towarzyszyć naszym pacjentom w ich drodze do rodzicielstwa.

Wykonujemy pełną diagnostykę zaburzeń płodności żeńskiej i męskiej, w tym: oznaczenia poziomu hormonów, USG, posiewy z dróg rodnych, diagnostykę cytogenetyczną i szczegółowe badania nasienia. Przeprowadzamy konsultacje ginekologiczne, endokrynologiczne, urologiczne i andrologiczne. Każdej parze przekraczającej próg naszej kliniki proponujemy indywidualny tok leczenia angażujący - jeśli jest taka potrzeba - zaawansowane techniki wspomaganego rozrodu, tj. inseminacje nasieniem męża/dawcy czy zapłodnienie pozaustrojowe IVF/ICSI/IMSI.

Klinika TFP Macierzyństwo realizuje program pn. "Leczenie niepłodności obejmujące procedury medycznie wspomaganej prokreacji, w tym zapłodnienie pozaustrojowe prowadzone w ośrodku medycznie wspomaganej prokreacji, na lata 2024-2028.

Realizujemy też program zachowania płodności w chorobach onkologicznych (oncofertility) oraz umożliwiamy bezpieczne prowadzenie ciąży uzyskanej w wyniku leczenia. Jako eksperci ds. płodności chcemy być potrzebni znacznie wcześniej niż w momencie, w którym pojawia się problem medyczny związany z niepłodnością. Dla nas ważne jest zdrowie i świadoma profilaktyka płodności. Wspólnie możemy znacznie ułatwić planowanie rodzicielstwa.

Podczas 1–2 wizyt w klinice jesteśmy w stanie ocenić potencjał płodności i sprawdzić, czy nic nie stoi na przeszkodzie, aby w przyszłości móc stać się rodzicem. Proponowane przez nas działania diagnostyczne i terapeutyczne, w tym wspieranie naturalnej płodności i skutecznie leczenie in vitro, zawsze bazują na medycynie opartej na dowodach naukowych. Wszystkie urządzenia, podobnie jak procedury medyczne i biotechnologiczne, objęte są stałą, niezależną kontrolą jakości. W 2019 roku wdrożylimy zwiększający pełne bezpieczeństwo gamet i zarodków system RI Witness oraz ciągły monitoring rozwoju zarodków w inkubatorze (time-lapse) jako standard w każdym cyklu leczenia. Zapewniamy przyjazny personel, z którym można porozmawiać już od wczesnych godzin porannych aż do późnego wieczora. Naszym niewątpliwym atutem jest to, że kompleksowe badania, w tym techniki obrazowe, możesz wykonać i skonsultować w jednym miejscu. Zapewniamy zdalny dostęp do informacji medycznej dzięki funkcjonującemu u nas Portalowi Pacjenta. Z nami Twój sukces jest bardzo realny!

więcej O nas
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
ginekologia

Ginekologia

pediatria

Pediatria

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

TFP Fertility Macierzyństwo
Białoprądnicka 7A, 31-221 Kraków
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (716)

716 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    K

    Pierwszą styczność z Panią Ginekolog miałam w szpitalu, gdzie była dla mnie bardzo empatyczna i delikatna. Po wyjściu ze szpitala, szukając lekarza natrafiłam na Panią i od razu zapisałam się na wizytę. Jestem już po i mogę stwierdzić, że zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Podczas badania USG wszystko było od razu tłumaczone, na wszelkie pytania dostawałam odpowiedź. Wchodząc byłam pełna strachu, wyszłam z uśmiechem na twarzy i nadzieją, że jeszcze uda się zajść w ciąże.

     • lek. Marta Krzywoń konsultacja ginekologiczna  • 

    lek. Marta Krzywoń

    Pani Karolino, bardzo dziękuję za opinię.
    Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam i do zobaczenia


    U

    Dzięki Pani doktor jestem w wymarzonej ciąży. Leczenie oraz badania, które zaproponowała przyniosły rezultat. Zawsze uśmiechnięta i zaangażowana. Oby więcej tak miłych i kompetentnych lekarzy. Polecam z całego serca!

     • lek. Katarzyna Kowalska konsultacja ginekologiczna  • 

    M

    Z całego serca polecam doktor Aline Cempa – to wyjątkowa lekarka i wspaniały człowiek.
    Pani Doktor od pierwszego spotkania dawała nam ogrom nadziei i spokoju. Zawsze powtarzała, że się uda – i miała rację. Dzięki Jej wiedzy, doświadczeniu i pełnemu zaangażowaniu spełniło się nasze największe marzenie o rodzicielstwie.
    Jest niezwykle empatyczna, ciepła i pełna uśmiechu. Na każdym etapie leczenia czuliśmy się zaopiekowani i wysłuchani. Wszystko dokładnie tłumaczyła, dodawała otuchy w trudniejszych momentach i nigdy nie zostawiła nas bez wsparcia. Co dla nas bardzo ważne – interesowała się nami również po zakończeniu leczenia i po narodzinach naszej córeczki.
    To lekarz z prawdziwego powołania, z ogromnym sercem do pacjentów. Jeśli ktoś szuka specjalisty, któremu można w pełni zaufać – Pani Doktor Alina Cempa jest najlepszym wyborem.

     • lek. Alina Cempa konsultacja ginekologiczna  • 

    B

    Niezwykle Kompetentny i bardzo zaangażowany lekarz, cieszę się że wybraliśmy dr Bartosza Rajs do poprowadzenia procedury in vitro. Dodatkowo wszystkie wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze, profesjonalista .

     • dr n. med. Bartosz Rajs konsultacja leczenia niepłodności (kolejna wizyta)  • 

    P

    Każda wizyta u Pani Doktor odbywa się w przemiłej atmosferze. Samo podejście do pacjenta i empatia sprawia, że od samego początku pacjent czuje się zaopiekowany i bezpieczny. Wszystko jest wyjaśniane w sposób profesjonalny, a przy tym zrozumiałym. Polecam serdecznie

     • lek. Alina Cempa konsultacja leczenia niepłodności + USG ginekologiczne  • 

    A

    Konkrety, bez owijania w bawełnę i pustych obietnic

     • dr n. med. Bartosz Rajs konsultacja leczenia niepłodności (pierwsza wizyta)  • 

    E

    To moja kolejna wizyta ale dopiero teraz zdecydowałam się wystawić opinię bo nie chciałam oceniam „książki po okładce” tylko całokształt opieki. Trafiłam tu po doświadczeniach w innej klinice gdzie mimo poprawnego zaangażowania zabrakło mi poczucia zaufania. Tutaj od początku było inaczej. Lekarz wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem, rzeczowością i bardzo wysokim poziomem merytorycznym. Wszystko jest dokładnie wyjaśniane bez pośpiechu i z pełnym szacunkiem do pacjenta. Na szczególne uznanie zasługuje także empatia i podejście do pacjenta, rzadko spotyka się połączenie takiej wiedzy z autentyczną troską i zaangażowaniem.
    Są wizyty, które spełniają standard i są takie, które wyznaczają zupełnie inny poziom.
    To poziom, który trudno opisać wprost ale bardzo łatwo odczuć. Oby takich standardów było coraz więcej.

     • dr Tomasz Bazański konsultacja leczenia niepłodności  • 

    dr Tomasz Bazański

    Dziękuję serdecznie za opinię. Pozdrawiam, Tomasz Bazański


    M

    Wizyta ze sporym opoźnieniem, jednak Pani doktor dokladnie omówila problem, wykonała badanie.

     • lek. Katarzyna Kowalska diagnostyka niepłodności  • 

    M

    Ogromnie polecam Pana Doktora każdej kobiecie - zwłaszcza tym, które walczą z niepłodnością. Pan Doktor jest rzeczowy, dokładny, empatyczny wszystko wyjaśnia cierpliwie i szuka rozwiązań by pomóc skutecznie i jak najszybciej. Pomimo ogromu pracy poświęcił nam sporo czasu. Bezproblemowy. Naprawdę warto jechać nawet 100 km na wizytę do Pana Doktora.

     • dr n. med. Bartosz Rajs Leczenie niepłodności – kolejna wizyta  • 

    K

    Jedyny lekarz, który nie powiedział „taka Pani uroda” i zaczął realne działanie i plan leczenia. Mając 28 lat i nieregularne miesiączkowanie od 12 roku życia i później brak owulacji okazało się że mam PCOS i dopiero pani Doktor mnie zdiagnozowała. Przez cały okres leczenia czułam się zaopiekowana i przebadana pod każdym kątem. Dzięki temu po pół roku konkretnego leczenia dziś trzymam w rękach moją wymarzoną Córkę. Pani Doktor Kowalskiej jestem ogromnie wdzięczna i życzę dalszych sukcesów. Dziękujemy!

     • lek. Katarzyna Kowalska konsultacja ginekologiczna  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania