Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Terapia Dens

Sporna 16, Stare Miasto

61-709, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Baranowska

  Ortodonta, Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • A

   Ortodonta nie posiada wiedzy na temat nowych, wchodzących na rynek aparatach ortodontycznych, a tym samym nie jest wyedukowany jak postępować z osobami posiadającymi je. U mnie podjął się kontynuacji leczenia aparatem ortodontycznym damon, nie mając nawet narzędzi do tego, już nie będę opisywać jak wyglądały wizyty, po prostu tragedia ( byłam jak królik doświadczalny). Aparat dimon został mi już po jakimś czasie zdjęty bez przemyślenia, bez uzasadnienia dlaczego, bez przedstawienia ewentualnych możliwości w dalszym procesie leczenia. Zaraz po tym został mi narzucony aparat retencyjny, który zepsuł mi zgryz (zęby przy zgryzie dotykały się czwórkami, przednie do przodu jak u konia). Przy kolejnych wizytach ortodonta był nie uprzejmy, bo zapewne widział, że coś się dzieje złego, tylko nie chciał się oczywiście przyznać. Tłumaczyła, że jestem jedynym przypadkiem, że zęby się schodzą (wada wraca), a przecież można było założyć aparat retainer (jak się dowiedziałam od znajomej) aparat podtrzymujący zęby po zdjęciu aparatu stałego, nie pozwalający na powrót wady zgryzu. Moja 'była" ortodontka nie ma zakłada retainerów, bo nie ma, nie umie, nie wiem ??? Szkoda słów i mojego czasu pisząc tą opinię, ale tylko to mi teraz pozostało. Zęby powróciły do swojego stanu z przed 4 lat leczenia, a jeśli chodzi o pieniądze to szacuję, że ok 15 tyś. poszło z dymem. A ile zarabia ortodonta ? To się w głowie nie mieści.

  • M

   Najlepszy lekarz ortodonta jakiego znam. Polecam wszystkim którym zależy na pięknym uśmiechu. Po mojej wadzie zgryzu nie ma już śladu.Mam piękne proste zęby i to zawdzięczam pani doktor. Najlepszy specjalista w tym fachu.Polecam!!!!


 • Magdalena Uchto

  Chirurg Szczękowy,

  • Z

   Pani Doktor ma niesamowite podejście do pacjenta. Na pierwszą wizytę przyszłam niepewna, bo boję się takich zabiegów, ale na drugą przyszłam już z przyjemnością. Przed leczeniem Pani Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad. Zostałam też poinformowana o całym przebiegu leczenia, a potem jeszcze o jego poszczególnych etapach, a Pani Doktor przez cały czas upewniała się, że podczas leczenia czuję się komfortowo. Czułam, że moje dobre samopoczucie podczas leczenia i po leczeniu jest najwyższym priorytetem.

  • K

   Witam, do Pni doktor trafiłam przed świętami Bożego Narodzenia w 2015 roku. Leczyłam wtedy trzy zęby. Niestety plomby pani doktor nie utrzymały się zbyt długo - jedna wypadła po pół roku, a druga po ośmiu miesiącach. Nigdy wcześniej nic takiego mi się nie przydarzyło. Pani doktor nie jest tanim specjalistą więc spodziewałam się solidnego wykonania leczenia. Dodam, że jeden z zębów, z którego wypadła plomba był już poprawiany przez panią doktor. Nie polecam! Strata pieniędzy!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu