O nas

Szpital Orthos to nowoczesna placówka medyczna w Komorowicach koło Wrocławia.

Jesteśmy placówką wielospecjalistyczną, która świadczy usługi medyczne z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, rehabilitacji, neurochirurgii, chirurgii ogólnej i onkologicznej, laryngologii, ginekologii, chirurgii szczękowo-twarzowej i chirurgii plastycznej.

Oferujemy kompleksową opiekę ortopedyczną, w tym zabiegi takie jak artroskopia, alloplastyka, wszczepienie endoprotezy stawu biodrowego i kolanowego (prowadzimy Centrum Endoprotezoplastyki) czy operacja zespołu cieśni nadgarstka. W ramach szpitala Orthos działa Ośrodek Biologicznej Rekonstrukcji Stawów.

Od kilkunastu lat wspieramy Pacjentów w powrocie do zdrowia gwarantując najwyższy standard leczenia i rehabilitacji. Oferujemy naszym Pacjentom kompleksową diagnostykę, dostęp do ponad 80 specjalistów z różnorodnych dziedzin medycyny, a także leczenie i pobyt w komfortowych warunkach. Z dumą oddajemy do Państwa dyspozycji nasz personel, jego wiedzę i doświadczenie.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1392)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Kamila Fudalej operacja przepukliny

  W dn. 05.04.24 miałam operowaną przepuklinę pachwinową prawą, metodą tradycyjną otwartą. Operację przeprowadziła dr Kamila Fudalej, wspaniały, ciepły i bardzo profesjonalny lekarz. Operacja przebiegła szybko, a po operacji dr Kamila doglądała mnie i interesowała się czy wszystko w porządku. Otoczona również byłam troskliwą opieką pielęgniarską. Jestem wdzięczna dr Kamili i całemu personelowi medycznemu za opiekę, troskę i pełen profesjonalizm.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Kachel konsultacja ortopedyczna

  Lekarz bardzo zaangażowany , badanie i wywiad wnikliwie .Pan doktor szczegółowo wyjaśnia stan chorobowy oraz rokowania co do leczenia . Szczerze polecam Pana doktora Dariusza Kachela .

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Jędrzej Króliński konsultacja ortopedyczna

  Profesjonalista z pełnym zaangażowaniem. Wizyta w miłej atmosferze


  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Baryła-Urban konsultacja ortopedyczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowo wyjaśniony przebieg operacji.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Kamila Fudalej Konsultacja chirurgiczna

  Wizyta w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Doktor bardzo empatyczna. Rzeczowo i konkretnie przedstawiła plan leczenia. Polecam.


  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Koźlik Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Wspaniały chirurg, który ma złote ręce.
  Przeszłam całkowitą korektę chrzęstno-kostną nosa 3 miesiące temu. Jestem bardzo zadowola z efektu operacji. Pan Doktor dokładnie wyjaśnia przed operacją co można osiągnąć, a czego na pewno nie uzyskamy, co wyklucza późniejsze rozczarowanie. Już po zdjęciu gipsu nos, choć opuchnięty, wyglądał pięknie. Cieszę się, że zaufałam dr Koźlikowi, nie zawiodłam się. Szpital jest czysty i przyjazny. Miałam zapewnioną własną salę, ciszę i opiekę.
  Po powrocie do domu miałam możliwość konsultacji z doktorem przez instagram, odpowiedź otrzymałam szybko. Szczerze polecam i dziękuję za piękny nosek :)


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Rafał Pustelnik konsultacja ortopedyczna

  Rzeczowy, zainteresowany dolegliwością w szczegółach. W sposób zrozumiały i zaangażowany wyjaśnił mi jej kompleksową problematykę. Aby ustalić przyczyny otrzymałem skierowanie na dodatkowe badania i konsultacje z innymi specjalistami. Dr. Pustelnika poleciłbym moim najbliższym i tym, którzy w przeszłości bezskutecznie 'zaliczyli' już niejednego ortopedę.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Sebastian Kuflikowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Polecam p.Sebastiana. Rzetelny, profesjonalne podejście do pacjenta, doskonale tłumaczy wszelkie wątpliwości a co najważniejsze rehabilitacja przynosi super efekty.


  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Sebastian Kuflikowski Inny

  Najlepszy fizjoterapeuta we Wrocławiu. Zweryfikowane na podstawie długich poszukiwań wymagającego pacjenta. Każdy były lub czynny sportowiec powinien w końcu odnaleźć Pana Sebastiana czego życzę.


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Piotr Wodziński konsultacja ortopedyczna

  Pan Doktor bardzo komunikatywny, jasno objaśnił kolejne kroki, umówiliśmy się na zabieg.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania