ORTHOS to nowoczesny szpital wielospecjalistyczny gwarantujący pacjentom najwyższy standard leczenia, diagnostyki i rehabilitacji. W czterech oddziałach szpitalnych i trzynastu poradniach specjalisty... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS

Komorowice ul. Wrocławska 2a

52-229 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS

Konsultacja Online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

ORTHOS to nowoczesny szpital wielospecjalistyczny gwarantujący pacjentom najwyższy standard leczenia, diagnostyki i rehabilitacji.
W czterech oddziałach szpitalnych i trzynastu poradniach specjalistycznych pracują wysokiej klasy specjaliści – lekarze, pielęgniarki i fizjoterapeuci.
Część świadczeń medycznych objęta jest kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia, są więc dla pacjentów bezpłatne.

Zabiegi

 • Laparoskopia
 • Artroskopia
 • Operacja Przepukliny
 • TAPP
 • TEP
 • DGHAL
 • LCH
 • Usunięcie Pęcherzyka żółciowego
 • Protezoplastyka
 • Przepuklina Pępkowa
 • Przepuklina Pachwinowa
 • abdominoplastyka
więcej

Badania

 • USG
 • RTG
 • Laboratorium

Choroby

 • Przepuklina Pachwinowa
 • Przepuklina Brzuszna

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Maciej Beszłej konsultacja ortopedyczna

  Rzeczowy, empatyczny, profesjonalista w każdym calu. Wreszcie wiem co mam robić. Polecam zarówno lekarza jak i szpital gdzie miała miejsce wizyta :pomocne i życzliwe recepcjonistki, prześwietlenie bez czekania. Super.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Marek Pudełko konsultacja onkologiczna

  W życiu nie spotkałam tak empatycznego człowieka, polecam. Rzetelny, miły i bardzo profesjonalny. Dokładnie przeanalizował badania i zaproponował najlepszą opcję zabiegu.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Wodziński Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego

  Doktor najlepszy jaki może się trafić ,specjalista z otwartym umysłem i empatyczny.Trafilem z dość sporym urazem kolana,szybka konsultacja,i operacja w przeciągu tygodnia,jestem prawie 4 miesiące po i wiem już że wszystko poszło super i bez powikłań .za kilka miesięcy wracam do sportu,niezdecydowanym polecam nie zastanawiajcie sie


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Piotr Wodziński konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor to specjalista w 100% procentach. Miałam skomplikowaną operację kolana którą wykonał pan doktor. Operacje wykonał bardzo dobrze Dzięki niemu szybciej wróciłam do zdrowia. Jest empatyczny bardzo życzliwy i interesuje się pacjentem, Miałam szczęście że trafiłam do niego a nie do innego specjalisty. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, za 2 lata mam mieć kolejną operację i nie wyobrażam sobie żeby mógł wykonać ją ktoś inny.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Koźlik konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Pół roku temu dr. Koźlik przeprowadził zabieg korekty mojego nosa, który był niedrożny, krzywy (skręcał w lewo) i miał garb, który powodował we mnie wiele kompleksów. Zawsze patrząc na stare zdjęcia będę czuć do doktora Koźlika wielką wdzięczność. Dzięki niemu nie tylko swobodnie oddycham, ale też patrzę w lustro z prawdziwą satysfakcją. Operacja odbyła się bez problemów, dostałam szczegółowe informacje co będę czuć i jak będzie wyglądał cały proces pooperacyjny. Bez strachu, fachowo, a efekt przerósł moje najskrytsze marzenia! Panie doktorze - dziekuję!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Koźlik konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Gdybym wiedziała, że konsultacja u dr Koźlika będzie tak szczegółowa, przyjemna i empatyczna - zdecydowałabym się na nią dużo wcześniej! Doktor od razu - podczas badania - ocenił stan mojej przegrody nosowej, trafnie zdiagnozował problemy, z którymi borykam się od lat - ponieważ problem z kształtem mojego nosa to nie tylko kompleks wizualny, ale przede wszystkim trudności w oddychaniu, które dokuczają mi zwłaszcza podczas uprawiania sportu. :( Doktor Koźlik to zdecydowanie specjalista, który cechuje się ogromną empatią w stosunku do pacjenta, jest szczegółowy, cierpliwy, doskonale tłumaczy przebieg operacji plastycznej i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Ani przez chwilę nie miałam wątpliwości, że poświęci mi tyle czasu ile będę potrzebowała. Cieszę się, że tak dokładnie wyjaśnił mi to, jakiego efektu mogę się spodziewać, co wydarzy się podczas operacji i co możemy poprawić. Doktor szczerze mówi o tym, że nos, jaki uzyskamy podczas operacji będzie moim nosem - nie w stylu zdjęć znalezionych w internecie, tylko taki, który będzie najlepiej pasował do mojej twarzy. Bardzo to sobie cenię - nie chcę wmawiania mi, że będę miała nos jak gwiazda filmowa. Chciałam, aby Doktor spojrzał całościowo na moją twarz i zaproponował takie rozwiązanie, które dopasuje mój nos do mojej twarzy, a nie obieca mi "czyjś" nos. Wiem, że w trakcie operacji zrobi wszystko co w jego mocy, aby efekt był jak najlepszy. W gabinecie czułam się bezpiecznie i wiem, że jestem w dobrych rękach. Z niecierpliwością czekam na zabieg i już nie mogę się doczekać tej zmiany. :) Panie Doktorze, pięknie dziękuję za konsultację, rozmowę i utwierdzenie mnie w przekonaniu co do mojej decyzji. Bez Pana pomocy i wsparcia pewnie nadal ćwiczyłabym makijaż idealnie maskujący mój nos i z przykrością akceptowała słabą wydolność treningową. Czas na zmiany!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Marcin Masalski Adenotomia + podcięcie migdałków podniebiennych (tonsillotomia)

  Trafiliśmy do Doktora ze skierowaniem do szpitala w celu usunięcia trzeciego migdałka i drenażu uszu. Pan Doktor po przeanalizowaniu dotychczasowych badań i przeprowadzeniu kolejnych, podjął decyzję o pilnym zabiegu naszej 5 letniej córki, przy czym bardzo merytorycznie wszystko wytłumaczył i w zasadzie wszelkie wątpliwości i pytania z naszej strony jako rodziców zostały rozwiane. Kompetencja na najwyższym poziomie! Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy.
  P.S Tak jak Pan Doktor obiecał, mamy teraz nowe dziecko :).


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Mirosław Kulej kwalifikacja do operacji

  To była moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona. Doktor miły, komunikatywny, rzeczowy i bezdyskusyjnie kompetentny . Po obejrzeniu dokumentacji medycznej, Doktor przedstawił mi wnioski i doradził rozwiązanie problemów. Zgłosiłam się do Doktora ze skierowaniem na endoprotezę stawu kolanowego, w toku dyskusji wypracowany został inny sposób postępowania. Uwielbiam taki konkret i obiektywną ocenę. Budzi we mnie szacunek podejście do pacjenta z rozwagą, a nie z nonszalancją: jak marudzi że boli kolano, to wymieńmy na sztuczne. Ładniej rzecz ujmując, podoba mi się odmienne stanowisko Doktora. Dziękuję za konsultację.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Anna Jodkowska konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowy wywiad, dokładne badanie. Pani Doktor wnikliwie analizuje wyniki badań. Jasno przedstawia pacjentowi istotę choroby. Lekarz z bardzo dużą wiedzą oraz życzliwym podejściem do pacjenta.Bardzo polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Bagińska konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Pani doktor miła, kompetentna. Polecam z czystym sumieniem, indywidualne podejście do pacjenta. Pani doktor bardzo dokładnie wyjaśniła przebieg operacji, rekonwalescencje.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania