13 lat doświadczenia w ramach Centrum Endoprotezoplastyki

Ponad 80 współpracujących specjalistów z różnych dziedzin medycyny

Poznaj nasz Ośrodek Biologicznej Rekonstrukcji Stawów

O nas

Szpital Orthos to nowoczesna placówka medyczna w Komorowicach koło Wrocławia. Jesteśmy placówką wielospecjalistyczną, która świadczy usługi medyczne z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, rehabilitacji, neurochirurgii, chirurgii ogólnej i onkologicznej, laryngologii, ginekologii, chirurgii szczękowo-twarzowej i chirurgii plastycznej. Oferujemy kompleksową opiekę ortopedyczną, w tym zabiegi takie jak artroskopia, alloplastyka, wszczepienie endoprotezy stawu biodrowego i kolanowego (prowadzimy Centrum Endoprotezoplastyki) czy operacja zespołu cieśni nadgarstka. W ramach szpitala Orthos działa Ośrodek Biologicznej Rekonstrukcji Stawów. Od kilkunastu lat wspieramy Pacjentów w powrocie do zdrowia gwarantując najwyższy standard leczenia i rehabilitacji. Oferujemy naszym Pacjentom kompleksową diagnostykę, dostęp do ponad 80 specjalistów z różnorodnych dziedzin medycyny, a także leczenie i pobyt w komfortowych warunkach. Z dumą oddajemy do Państwa dyspozycji nasz personel, jego wiedzę i doświadczenie.
Dowiedz się więcej

Ortopedia

Chirurgia

Laryngologia

Interna

Ginekologia

+ 17 innych specjalizacji

Opinie o lekarzach z tej placówki (1099)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jędrzej Króliński konsultacja ortopedyczna

  Super lekarz. Polecam z całego serca. Bardzo miły oraz dokładny. Super kontakt z pacjentem. Wyjaśnił wszystko od A do Z.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Bogusław Sadlik konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

  Trafiłem do Doktora z pękniętą, zleżałą łąkotką. Doktorowi udało się ją zszyć, pomimo "skali zniszczeń" i czasu od wystąpienia kontuzji. Profesjonalista, życzliwy, ludzki; po operacji przyszedł porozmawiać.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamila Fudalej Konsultacja chirurgiczna

  Pani lekarz jest osobą bardzo przyjazną pacjentowi, co już samo w sobie jest dużym plusem na starcie , komunikatywna , miła i fachowa, godna polecenia . Dlatego dziękuję za pomoc .

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Beszłej konsultacja ortopedyczna

  Wizyta konkretna, wszystko wyjaśnione i omówiony proces leczenia, fizjoterapii i dalszej diagnostyki.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Zub operacja plastyczna nosa

  Jestem po zabiegu septorynoplastyki u Doktora Zuba. Wszystko przebiegło w najlepszym porządku. Nos jest idealny, w końcu pasujący do reszty twarzy. Doktor ma wspaniały zmysł estetyczny. Drugą kwestią jest funkcja nosa, głębszy wdech i wydech nie jest już dla mnie problemem. Serdecznie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt