Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Świętego Łukasza jednostka II

Bystrzańska 94 b

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adrian Błasiak USG układu ruch

  Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam do Pana doktora Błasiaka. Poleciła go inna pacjentka, której Pan doktor pomógł już w trakcie pierwszej wizyty. Moje leczenie przebiega bardzo dobrze, jest skuteczne i zaczęło się od stosowania metod mniej inwazyjnych. Mòj organizm ma teraz szansę uwolnić się od schorzenia samodzielnie. Bardzo polecam wizytę u tego specjalisty. Jestem po pierwszym zabiegu barbotage. Efekt jest rewelacyjny.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hubert Laprus operacja barku

  Świetny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Operacja i leczenie na najwyższym poziomie.
  Serdecznie polecam.
  Dziękuję.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hubert Laprus operacja barku

  Bardzo dobry ortopeda. Po operacji i rehabilitacji ręka odzyskała swoją sprawność. Polecam jak najbardziej.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adrian Błasiak Inny

  Zdecydowanie polecam! Wizyty oraz zabieg u doktora to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w życiu. Tam, gdzie inni lekarze nie podejmowali nawet próby leczenia doktor oraz rehabilitacja według jego zaleceń zdziaialy cuda, doprowadzając mnie do pełnego powrotu do sportu.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adrian Błasiak Inny

  Najlepszy ortopeda jakiego w swoim życiu spotkałem. Ciepły, empatyczny ale przede wszystkim świetny fachowiec. Operował mi zerwany przyczep bicepsa i później prowadził. Nikt mnie nie namówi, w przypadku ortopedycznych urazów, na innego lekarza. Z całą odpowiedzialnością podpisuję swój post z imienia i nazwiska, składając moje podziękowania.

  dr n. med. Adrian Błasiak

  Dziękuję! Miło, że mogłem pomóc!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hubert Laprus USG stawów barkowych

  Znakomite podejście do pacjenta.
  Na uwagę zasługuje ogromna dokładność w badaniu. Doktora z prawdziwego zdarzenia. Stosuje nowoczesne metody leczenia. Ogólnie leczę bark u Doktora i widzę już ogromną poprawę stanu mojego zdrowia.

  Dziękuję serdecznie.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Hanna Krasnodębska-Gorycka Inny

  Wywiad dość sztampowy. Pytania czy nie malowałam ostatnio pokoju i nie miałam kontaktu z farbą ( powód wizyty: zmiany skórne na dłoniach), a może dużo sprzątałam przed świętami i miałam kontakt ze środkami chemicznymi... Na pytanie czy podczas wizyty można by też obejrzeć kilka znamion otrzymałam odpowiedź to przy kolejnej wizycie, albo oglądamy znamiona albo ta inna sprawa ( czyli zmiany na dłoniach). Nie wrócę już tam. A wizyta 180 zł.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hubert Laprus artroskopia stawu kolanowego

  Trafiłem do dr.Huberta Laprusa z bólem kolana.Po zleceniu przez dr.Huberta szeregu prześwietleń,miedzy innymi toposkanu,została podjęta decyzja o wykonaniu zabiegu osteotomi podkolanowej w połączeniu z artroskopią.Dr.Laprus zoperował moje kolano b.fachowo i profesjonalnie za co chciałbym mu bardzo podziękować i jestem mu b.wdzięczny.Od operacji minęło już 14miesięcy.Kolano jest w pełni sprawne ponieważ zostało przetestowane latem na rowerze a zimą na nartach:)) Dzięki operacj mogę cieszyć się życiem i uprawiać różne sporty.Dr.Laprus to bardzo profesjonalny chirurg ortopeda oraz ciepły człowieka z którym można normalnie porozmawiac.Polecam serdecznie!
  Darek Błasiak

  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hubert Laprus Inny

  Bardzo konkretny lekarz, zrekonstruował mi palec w którym zerwałem troczki. Wielu "chirurgów ręki" wcześniej twierdziło, że nie da się z tym nic zrobić, a już na pewno nie w Polsce. Lekarz na bardzo wysokim poziomie.

  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Jacek Solecki Inny

  Dr.Andrzej Solecki Ortopeda to wspaniały specjalista który posiada fachową wiedze z dziedziny kolan . W styczniu 2021 r wykonał u mnie operację trochleoplastykę zagłębiającą kolana . Odzyskałam sprawność kolana , rzepka w końcu jest na swoim miejscu .Dziękuję za profesjonalne leczenie i opiekę. Szczerze polecama Dr Soleckiego, lekarz jest godny zaufania , wspaniały człowiek, wyrozumiały i cierpliwy.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania