Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica Inny

  Doktor Daniel Nowicki to osoba o niezwykłych kompetencjach niepodlegających wątpliwościom. Jest rzetelny, spokojny, ale zdecydowany. Świetny specjalista, pełen zrozumienia i empatii.
  Trafiłam do doktora Daniela w wieku 17 lat z podejrzeniem łagodnego guza prawej piersi. W lipcu 2021r. poddał mnie operacji w znieczuleniu ogólnym. Bardzo się bałam, lecz świadomość, iż czuwa nade mną Doktor Daniel była dla mnie ukojeniem. Wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Dziś jestem w stanie stwierdzić, że strach ma wielkie oczy. Cały proces przebiegł pomyślnie, bez powikłań i zgodnie z planem. Jestem wdzięczna, że trafiłam do tego lekarza. Świat byłby lepszy, gdyby istnieli sami lekarze tacy jak Pan Doktor Daniel Nowicki. Prawdziwy lekarz z powołania!

  A
  Profil zweryfikowany
  Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica Inny

  W styczniu 2021r Dr.D.N wykonał u mnie ERCP można było zauważyć empatię i profesjonalizm przy bardzo skomplkwanym zabiegu ,który musi być wykonany idealnie .Dziękuję !!!Wspaniały lekarz z powołaniem -Polecam.

  I
  Profil zweryfikowany
  Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica usunięcie nowotworu łagodnego piersi

  Lekarz z powołania. Nie bagatelizuje problemów pacjentów. Wnikliwie zapoznaje się z dokumentacją medyczną. W razie potrzeby konsultuje się z innymi specjalistami. Odpowiednio kieruje do dalszego leczenia. Bardzo precyzyjnie wykonał zabieg operacyjny; obyło się bez powikłań, blizny, bólu. Ponadto widoczne są w jego osobowości cechy człowieka wrażliwego, empatycznego, życzliwego i zrównoważnego emocjonalnie. Dodatkowo to wyjątkowe ciepło, które od niego bije sprawia, że - w mojej ocenie-to najlepszy lekarz na którego do tej pory trafiłam. Po prostu to dobry człowiek...


  M
  Profil zweryfikowany
  Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica guz

  Aniol nie lekarz, spokojny, opanowany, doświadczony, umie rozmawiać z pacjentem. Polecam z całego serduszka!


  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Małgorzata Wiszniewska ból głowy

  Zostałam przyjęta na oddział szpitala z silnym bólem dzięki Pani doktor. Małgorzata Wiszniweska doktor n. med., doprowadziła do pełnego trafnego zdiagnozowania dolegliwości i do sporządzenia pełnej dokumentacji choroby. Z profesjonalizmem, życzliwością i stanowczością pomogła w dalszym leczeniu na oddziale neurochirurgi w Bydgoszczy. Serdeczne podziękowania.
  Barbara


  J
  Profil zweryfikowany
  Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica

  Nie mam żadnych wątpliwości odnośnie jego kompetencji. Pełen profesjonalizm, najlepszy chirurg!!! Moja mama zawdzięcza mu życie!! Pan doktor wszystko dokładnie wytłumaczy, ma świetny kontakt z pacjentem! Życzmy sobie jak najwięcej takich lekarzy chirurgów.


  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Małgorzata Wiszniewska

  Rewelacyjna super diagnoza !!! Mnóstwo badań aby poszukać przyczyny dolegliwości.Super lekarz!! Uspokoi wyjaśni!!!dzięki Pani doktor żyję!!! Super specjalista szuka przyczyny do skutku. Rewelacyjna pani doktor ordynator.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Rydygiera 1., 64-920 Piła Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania