Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica

Rydygiera 1.

64-920 , Piła , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Maria Wodzińska

  Radiolog, lek.

  • G

   Witam:) Polecam W/W Pana Harlejowca:) Swietny dentysta i co najwazniejsze Swietne podejscie do pacjentów:) pozdrawiam:)

  • B

   wspaniały człowiek i świetny specjalista; ma naprawdę nowoczesny sprzęt; gdy wchodzi się do gabinetu mijają wszelkie obawy i lęki ma poczucie humoru gdzie rzadko się to zdarza; jest bardzo dokładny i delikatny w tym co robi; naprawdę szczerze polecam pana Tomka każdemu kto boi się dentysty;) świetny specjalista najlepszy w Kołobrzegu
   polecam z czystym sumieniem


 • Cezary Roman Jaworski

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • P

   jako chirurg jest bardzo dobry ciezko czasem od niego wyciagnac jakos informacje ale jako z lekarza jestem z niego zadowolony


 • Jacek Konarski

  Kardiolog,

  • E

   Jedyny lekarz który ratował źycie mojemu tatusiowi i po przeprowadzonych badaniach od razu stwierdził co jest przyczyną zawału. Wczesniejszy lekarz z Wałcza przepisywał tylko ketonal i załamywał ręce bo nie wiedział jak mu pomóc, źeby na tym świecie było więcej lekarzy jak Pan doktor Jacek Konarski to byśmy dłuźej cieszyli się z źycia a nie tak szybko umierali. Dziękuję Panu Panie doktorze za tak wspaniałą opiekę w ostatnich godzinach źycia mojego tatusia.

  • E

   lekarz z prawdziwego zdarzenia ,postawił mnie na nogi w krytycznych dla mnie chwilach,oby wiecej było takich fachowcow.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mariusz Domagalski

  Neurolog,

  • B

   Szanowny Panie Doktorze! Serdecznie dziękuję! Szanowni Państwo proszę być pewnym,że ten człowiek to wspaniały lekarz . Wraz z ordynator Wiszniewską uratowali moje życie i wydarli mnie z rąk paskudnej choroby , która w kilka godzin ze sprawnej i aktywnej trzydziestolatki zrobiła ze mnie roślinkę niezdolną samodzielnie nawet się podrapać. Dr. Domagalski poświęca pacjentom wiele uwagi, każdego traktuje indywidualnie i trafnie diagnozuje. W przypadku zespołu Gullain-Barrego diagnoza musi być szybka,a leczenie ? właściwie poza plazmaferezą i podaniem albumin nie ma metody walki. Wczesna diagnoza Pana doktora i zastosowanie obu wariantów postawiło mnie na nogi-dosłownie! Wielu ludzi opuszcza szpital na wózku lub pozostaje w łóżkach, gdyż nic nie pomaga. PANIE DOKTORZE DOMAGALSKI BĘDĘ WDZIĘCZNA DO KOŃCA ŻYCIA. Pozdrawiam Justyna Kaczyńska-Koźma


 • Joanna Katarzyna Próchenko

  Internista, Gastrolog,

  • L

   fachowa i kompetentna , wspaniały lekarz i człowiek, niezwykle cierpliwa i wyrozumiała dla pacjentów


 • Beata Elżbieta Orłowska-Włodarczyk

  Internista, Kardiolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne

   Pani Doktor jest niezwykle dokładnym lekarzem. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta a co najważniejsze - trafna diagnoza. Żaden lekarz u którego wcześniej próbowałam uzyskać informacje na temat mojego zdrowia - nie zauważył, że mam wgnieciony mostek i nie potrafił zdiagnozować świstów w klatce piersiowej. Dopiero pani Doktor ustabilizowała szybkie bicie serca i wyjaśniła mi kompleksowo na czym polega moja dolegliwość. Polecam każdemu - dokładna, sympatyczna, kompetentna !!! Dziękuję za udzieloną mi pomoc.


 • Małgorzata Wiszniewska

  Neurolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława StaszicaUsługa: ból głowy

   Zostałam przyjęta na oddział szpitala z silnym bólem dzięki Pani doktor. Małgorzata Wiszniweska doktor n. med., doprowadziła do pełnego trafnego zdiagnozowania dolegliwości i do sporządzenia pełnej dokumentacji choroby. Z profesjonalizmem, życzliwością i stanowczością pomogła w dalszym leczeniu na oddziale neurochirurgi w Bydgoszczy. Serdeczne podziękowania.
   Barbara

  • Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica

   Rewelacyjna super diagnoza !!! Mnóstwo badań aby poszukać przyczyny dolegliwości.Super lekarz!! Uspokoi wyjaśni!!!dzięki Pani doktor żyję!!! Super specjalista szuka przyczyny do skutku. Rewelacyjna pani doktor ordynator.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mariusz Strojny

  Urolog, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zdecydowanie odradzam wizyty u doktora Strojnego. Traktuje pacjentów z góry, a same diagnozy pozostawiają wiele do życzenia. Dodatkowo zmuszony byłem prosić o powtarzanie tego, co mówi, gdyż ma tendencję do "mamrotania" pod nosem - ciężko powiedzieć kiedy mówi do siebie, a kiedy do pacjenta.

   Podczas pierwszego badania wykonał niepełny wywiad, nie był zainteresowany dotychczasowymi wynikami czy innymi dolegliwościami. Ponadto podczas dwóch wizyt u niego ani razu nawet nie wspomniał o stanie złogów w moich nerkach, które jedynie pobieżnie przejrzał na USG. Przepisuje leki bez upewnienia się czy pacjent może je bezpiecznie przyjmować. W moim przypadku jeden z leków nie przynosił odczuwalnej poprawy, za to spowodował nasilenie się moich dolegliwości kardiologicznych. Ulotki leków zawierają ostrzeżenia, że pewne przypadki oraz dolegliwości należy zgłaszać lekarzowi, jednak doktor Strojny w arogancki sposób zignorował i nie chciał wyjaśnić moich wątpliwości. Gdy tylko wspomniałem o nich na kontroli, to usłyszałem, że mam opuścić gabinet i leczyć się samemu, jeśli nie chcę stosować się do jego zaleceń... Błędem z mojej strony było udać się do tego lekarza ponownie, gdyż tylko straciłem czas i naraziłem się na niepotrzebny stres.

   Dodatkowo podczas kontroli wypisał receptę na niebezpieczny lek, do którego Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych wystosował ostrzeżenie o dużym ryzyku uszkodzeń wątroby, i który powinien być przepisywany po dokładnej klinicznej ocenie ryzyka u pacjenta. Doktor Strojny słowem nie wspomniał o potencjanym ryzyku i skutkach ubocznych. Ostrzegł jedynie przed potencjalnym bólem żołądka, na co zalecił brać Ranigast - którego zażywanie jest wyraźnie odradzane w ulotce tego leku.

   Wizyty u doktora Strojnego były moim najgorszym doświadczeniem z urologiem oraz ogólnie z lekarzem. Początkowo nie dałem wiary negatywnym komentarzom w internecie, jednak bardzo się myliłem. W moim odczuciu doktor Strojny ma dalece nieprofesjonalne podejście.

   P.S. Higiena w gabinecie na niskim poziomie - brak czyszczenia, dezynfekcji czy jakiegokolwiek zabezpieczenia łóżka, na którym kładą się pacjenci. Pierwszy raz się spotkałem z takim czymś w jakiejkolwiek placówce...

  • L

   Dr n.med. Mariusz Strojny to konkretny, rzeczowy a przede wszystkim profesjonalny i skuteczny specjalista chirurg-urolog. Dzięki prawidłowo przeprowadzonej diagnozie a następnie operacji raka pęcherza moczowego dzisiaj mogę powiedzieć, że Pan Strojny uratował mi pęcherz. Do Pana doktora zgłosiłem się mając już wcześniej zaliczone dwa szpitale w woj. pomorskim i zachodniopomorskim z rozpoznaniem raka pęcherza moczowego oraz z decyzją usunięcia pęcherza. Lech Z.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Daniel Nowicki

  Chirurg,

  • I
   Lokalizacja: Oddział ChirurgicznyUsługa: usunięcie nowotworu łagodnego piersi

   Lekarz z powołania. Nie bagatelizuje problemów pacjentów. Wnikliwie zapoznaje się z dokumentacją medyczną. W razie potrzeby konsultuje się z innymi specjalistami. Odpowiednio kieruje do dalszego leczenia. Bardzo precyzyjnie wykonał zabieg operacyjny; obyło się bez powikłań, blizny, bólu. Ponadto widoczne są w jego osobowości cechy człowieka wrażliwego, empatycznego, życzliwego i zrównoważnego emocjonalnie. Dodatkowo to wyjątkowe ciepło, które od niego bije sprawia, że - w mojej ocenie-to najlepszy lekarz na którego do tej pory trafiłam. Po prostu to dobry człowiek...

  • M
   Lokalizacja: Oddział ChirurgicznyUsługa: guz

   Aniol nie lekarz, spokojny, opanowany, doświadczony, umie rozmawiać z pacjentem. Polecam z całego serduszka!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania