Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica

Rydygiera 1.

64-920 , Piła , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Daniel Nowicki Inny

  Doktor Daniel Nowicki to osoba o niezwykłych kompetencjach niepodlegających wątpliwościom. Jest rzetelny, spokojny, ale zdecydowany. Świetny specjalista, pełen zrozumienia i empatii.
  Trafiłam do doktora Daniela w wieku 17 lat z podejrzeniem łagodnego guza prawej piersi. W lipcu 2021r. poddał mnie operacji w znieczuleniu ogólnym. Bardzo się bałam, lecz świadomość, iż czuwa nade mną Doktor Daniel była dla mnie ukojeniem. Wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Dziś jestem w stanie stwierdzić, że strach ma wielkie oczy. Cały proces przebiegł pomyślnie, bez powikłań i zgodnie z planem. Jestem wdzięczna, że trafiłam do tego lekarza. Świat byłby lepszy, gdyby istnieli sami lekarze tacy jak Pan Doktor Daniel Nowicki. Prawdziwy lekarz z powołania!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Daniel Nowicki Inny

  W styczniu 2021r Dr.D.N wykonał u mnie ERCP można było zauważyć empatię i profesjonalizm przy bardzo skomplkwanym zabiegu ,który musi być wykonany idealnie .Dziękuję !!!Wspaniały lekarz z powołaniem -Polecam.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Daniel Nowicki usunięcie nowotworu łagodnego piersi

  Lekarz z powołania. Nie bagatelizuje problemów pacjentów. Wnikliwie zapoznaje się z dokumentacją medyczną. W razie potrzeby konsultuje się z innymi specjalistami. Odpowiednio kieruje do dalszego leczenia. Bardzo precyzyjnie wykonał zabieg operacyjny; obyło się bez powikłań, blizny, bólu. Ponadto widoczne są w jego osobowości cechy człowieka wrażliwego, empatycznego, życzliwego i zrównoważnego emocjonalnie. Dodatkowo to wyjątkowe ciepło, które od niego bije sprawia, że - w mojej ocenie-to najlepszy lekarz na którego do tej pory trafiłam. Po prostu to dobry człowiek...


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Daniel Nowicki guz

  Aniol nie lekarz, spokojny, opanowany, doświadczony, umie rozmawiać z pacjentem. Polecam z całego serduszka!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Wiszniewska ból głowy

  Zostałam przyjęta na oddział szpitala z silnym bólem dzięki Pani doktor. Małgorzata Wiszniweska doktor n. med., doprowadziła do pełnego trafnego zdiagnozowania dolegliwości i do sporządzenia pełnej dokumentacji choroby. Z profesjonalizmem, życzliwością i stanowczością pomogła w dalszym leczeniu na oddziale neurochirurgi w Bydgoszczy. Serdeczne podziękowania.
  Barbara


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Daniel Nowicki

  Nie mam żadnych wątpliwości odnośnie jego kompetencji. Pełen profesjonalizm, najlepszy chirurg!!! Moja mama zawdzięcza mu życie!! Pan doktor wszystko dokładnie wytłumaczy, ma świetny kontakt z pacjentem! Życzmy sobie jak najwięcej takich lekarzy chirurgów.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Wiszniewska

  Rewelacyjna super diagnoza !!! Mnóstwo badań aby poszukać przyczyny dolegliwości.Super lekarz!! Uspokoi wyjaśni!!!dzięki Pani doktor żyję!!! Super specjalista szuka przyczyny do skutku. Rewelacyjna pani doktor ordynator.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania