Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach

Leśna 10

89-600 , Chojnice , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Hapka Inny

  Lekarz wybitny, który jest kompetentny, serdeczny i wyrozumiały. Naprawdę z gorącego serca polecam jeśli ktoś szuka osoby od której bije pomocą na kilometr.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Gasiński Inny

  Pan dr Piotr Gasiński to lekarz z powołania, bardzo miły, mimo zabiegania poświęci czas pacjentowi. Po konsultacji skierował mnie na operacje guza przysadki mózgowej do Warszawy do dr. Grzegorza Zielińskiego.
  Panie Doktorze z całego serca dziękuję i życzę dużo zdrowia i samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.
  Z poważaniem pacjentka Zofia Pędowska

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Pawluch konsultacja ortopedyczna

  Kompetentny i kontaktowy lekarz, który pochyla się nad każdym pacjentem. Duża wiedza i dokładność w swoim fachu. Skorzystam drugi raz z możliwości leczenia u tego właśnie lekarza.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Gasiński Inny

  Pan doktor Piotr Gasiński to przede wszystkim wspaniały człowiek i do tego świetny specjalista. Jestem po zabiegu termolezji wykonanym przez Pana Doktora. Profesjonalizm , rewelacyjny kontakt powoduje że stres związany z chorobą staje się dużo mniejszy. Dziękuję z całego serca.

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Szeremeta Inny

  Mogę szczerze polecić Panią Doktor. Pani Szeremeta podeszła z dużą wrażliwością do mnie i do moich dolegliwości. Pani Doktor zbadała mnie, przeprowadziła rozmowę, dobrała leki i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Jestem bardzo zadowolona.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ryszard Nowicki Inny

  Wyrozumiały, nie szydzi z niepełnosprawności pacjenta, zrozumiale tłumaczy mechanizm działania leków i ich ewentualne działania niepożądane, chętny do kontaktu z pacjentem w czasie leczenia. Przy doborze terapii kieruje się możliwościami finansowymi pacjenta.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwester Peno Inny

  Dr Peno wykonywał mi zabieg w szpitalu.Jest lekarzem z powołania. Wszystko spokojnie wyjaśnia, tłumaczy, bardzo uprzejmy,tworzący atmosferę pełną zaufania.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Gasiński Inny

  Serdecznie, profesjonalnie, skutecznie, przede wszystkim z empatią i uśmiechem. W tej specjalizacji jest deficyt lekarzy, a co za tym idzie ciężko o kontakt poza gabinetem (prywatny telefon, mail), ale nie z doktorem :) Nie zdarzyło mi się żebym czekał aż oddzwoni, odpisze, zawsze tego samego dnia lub następnego. Pamięta swoich pacjentów, wita z uśmiechem. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, nie cytuje formułek medycznych, to co mówi jest zrozumiałe. Zaryzykuje stwierdzenie, że na wizycie jak u kolegi, nie czujesz relacji doktor vs pacjent, jest tak jak właśnie powinno być, bez stresu i profesjonalnie. Z czystym sumieniem polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Drobiński Inny

  Pan Doktor jest pełen empatii, zaangażowany, by pomóc Pacjentowi, dociekliwy i niesłychanie cierpliwy. Kiedyś pomagał mi, a teraz diagnozuje moją Mamę. Wspaniały Lekarz! Oby takich więcej!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Nawrot Inny

  Lekarz z powołana, dociekliwy, nastawiony na pacjenta, cierpliwy, empatyczny, z dużą wiedzą. Polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania