Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach

Leśna 10

89-600 , Chojnice , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Nawrot Inny

  Doktor Nawrot to lekarz z powołania. Leczy mnie już 7 lat po przebytym zawale. Dzięki niemu jestem pod stałą opieką. Zawsze szczegółowo wyjaśnia i jest bardzo miły dla pacjentów. Badania przeprowadza bardzo dokładnie i starannie. To doktor godny polecenia innym.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Hałka Inny

  Bardzo mi przykro, że pani lekarz nie umiała znaleźć właściwego leku, choć jej podpowiadałem na chorą lewą nogą mojej mamy. Zapisywała bardzo drogie maści, które nie były skuteczne, a wręcz uczulały. Mimo wielu wizyt u pani lekarz Hałki, mój sposób, który podpowiadałem pani lekarz był skuteczny i wyleczył nogę mojej mamy. Choć trwało to około roku. Pani lekarz Hałka, leczyła moją mamę dwa lata. Noga była taka, że wyglądała, że tylko ją amputować. Mój sposób był bardzo skuteczny i bardzo tani, choć czasochłonny,ale pomógł. Gdy mówiłem o tym pani lekaż powiedziała absolutnie, skoro pan chce, proszę samemu sobie leczyć mamę. I tak uczyniłem. Zrezygnowałem z leczenia pani lekarz dermatolog Anna Hałka. I się powiodło bardzo niskim nakładem finansowym. Można powiedzieć żadnym. I nie jestem lekarzem, tylko kolejarzem. Pozdrawiam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Żywicki Inny

  Wielkie serce, altruista, działa natychmiast bez zwłoki, lekarz z powołania, same superlatywy oby było takich więcej. Trafione leczenie czyli prawidłowa diagnoza. Pozdrawiam P. Krzysia rodziców powinni być dumni z syna.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bondarenko Inny

  Znakomity lekarz. Pan doktor idealnie nastawił mi złamany nadgarstek. Nie widzę ani nie odczuwam żadnej różnicy po złamaniu. Cierpliwy i profesjonalny.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Wroński Inny

  Jestem bardzo zadowolona z opieki zdrowotnej tego lekarza. Jest to lekarz empatyczny, wie jak podejść do pacjenta.

 • F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Gutkowski Inny

  Wnikliwie prowadzone badania, bardzo przyjazne nastawienie do pacjenta, dokladne wyjaśnienie, polecam

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Filip Mikołajczak Inny

  Pełen profesjonalizm.Dokładnie i "po ludzku".Po wypadku trafiłem na bardzo dobrego lekarza.Profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do pacjenta.Na wszystkie pytania stara się udzielać dokładnych odpowiedzi.Przesympatyczny Człowiek.Bardzo dużo zawdzięczam dr.Filipowi Mikołajczakowi.Polecam w 100%.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Matheisel padaczka

  Podczas pobytu na odzialale z szesciomiesiecznym synkiem u ktorego podejrzewali mioklonie Pani doktor po obejrzeniu krotkiego filmiku od razu postawila prawidlowa diagnoze co z reszta pozniej potwierdzily badania. Dzieki jej zaangazowaniu i wielkiemu sercu w nastepnym dniu znalezlismy sie w UCK. Do dnia dzisiejszego jestesmy pod jej opieka. Pani doktor zawsze mila, nie mydli oczu mowi jak jest naprawdę, zna sie na rzeczy. Zaangazowana w swoja prace i pomoc dla tak malych dzieciaczkow(chociaz przypuszczam ze nie tylko) jak moj synek na 100%.Lekarz z powolania o zlotym sercu. Do konca zycia bede jej za wszystko bardzo wdzieczna.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Justyna Janik-Mesjasz Problemy z tarczycą

  Doktor Janik-Mesjasz, pomimo mojej prośby, nie wyjaśniła mi dlaczego przepisuje poszczególne leki i podwyższa dawkę hormonu. Gdy zapytałam o powód zwiększenia dawki hormonu, odpowiedziała, że mam jej zaufać i ona jest moim lekarzem, a ja tylko pacjentem. Ona wie, co robi i po co - a ja nie. Podczas następnej wizyty opowiedziałam o silnych bólach głowy i innych niepokojących objawach, które pojawiły się po zwiększeniu dawki hormonu. Spytałam raz jeszcze, dlaczego dawka została zwiększona i zgłosiłam, że nie czuję się dobrze, przyjmując wyznaczone leki w takich dawkach. Doktor Mesjasz odpowiedziała, że nie mam pojęcia o swojej chorobie. Poprosiłam więc, aby udzieliła mi informacji. Niechętnie zaczęła scrollować na komputerze historię mojej choroby i rzucać we mnie pojedynczymi hasełkami, które nie pomogły mi niczego zrozumieć. Pani doktor zlekceważyła moje objawy, oskarżyła mnie o nadmierne i niepotrzebne obserwowanie mojego organizmu. Musiałam zmienić endokrynologa.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Żywicki drobne zabiegi laryngologiczne

  Ogromny strach który zniechęcał mnie do wykonania zabiegu pomógł mi pokonać Pan Krzysztof. Począwszy od wzorowego przygotowania do zabiegu, dokładnego wytłumaczenia, sympatyczności i otwartości na wszelkie pytania, regularnie prowadzonych wizyt i najzwyczajniej ludzkiego podejścia. Dziś już w domu oddycha się dobrze, bardzo dziękuję za komfort i czas który potrafi Pan poświecić pacjentom. Lekarz z powołania i z ogromnym sercem jak i wyrozumiałością. Serdecznie polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania