Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach

Leśna 10

89-600 , Chojnice , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Gasiński Inny

  Serdecznie, profesjonalnie, skutecznie, przede wszystkim z empatią i uśmiechem. W tej specjalizacji jest deficyt lekarzy, a co za tym idzie ciężko o kontakt poza gabinetem (prywatny telefon, mail), ale nie z doktorem :) Nie zdarzyło mi się żebym czekał aż oddzwoni, odpisze, zawsze tego samego dnia lub następnego. Pamięta swoich pacjentów, wita z uśmiechem. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, nie cytuje formułek medycznych, to co mówi jest zrozumiałe. Zaryzykuje stwierdzenie, że na wizycie jak u kolegi, nie czujesz relacji doktor vs pacjent, jest tak jak właśnie powinno być, bez stresu i profesjonalnie. Z czystym sumieniem polecam.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Aleksandra Wilkowska konsultacja telefoniczna

  Rzeczowa, konkretna szybka diagnoza. Dobra atmosfera podczas wizyty. Pozdrawiam, wdzięczny pacjent.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paulina Pawlak Inny

  Pani Doktor! Dziękuję, że pełniła Pani dyżur w słupskim szpitalu, kiedy przywieziony został mój ciężko chory mąż. Dziękuję za wskazanie konieczności leczenia go w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. To Pani opinia uratowała mu życie. Nie potrafię słowami wyrazić wdzięczności.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Gasiński Inny

  Pan doktor to wspaniały człowiek, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Lekarz z powołania, z poczuciem humoru. Wszystko dokładnie wyjaśnił, wytłumaczył. Tak bardzo się cieszę że trafiłem w ręce dr Gasińskiego. Pomógł mi z dolegliwością kręgosłupa i nie czuję już bólu, który nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Z całego serca pilecam doktora wszystkim. Taki lekarz to skarb. Dziękuję
  doktorze za wszystko.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Drobiński Inny

  Pan Doktor jest pełen empatii, zaangażowany, by pomóc Pacjentowi, dociekliwy i niesłychanie cierpliwy. Kiedyś pomagał mi, a teraz diagnozuje moją Mamę. Wspaniały Lekarz! Oby takich więcej!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Kurant konsultacja urologiczna

  Profesjonalista z przyjaznym usposobieniem do pacjenta.Szczegółowy w wyjaśnieniach i poradach.Budzi zaufanie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Nawrot Inny

  Lekarz z powołana, dociekliwy, nastawiony na pacjenta, cierpliwy, empatyczny, z dużą wiedzą. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Franciszek Długołęcki Inny

  Do Pana doktora trafiłam osiem miesięcy temu, kiedy dowiedziałam się, że jestem w pierwszej ciąży. Wcześniej prowadził również ciąże mojej siostry, która przyjeżdżała do niego z Warszawy. Nazywamy Pana Doktora „panem miarka” choć nie jest wylewny i gadatliwy zmierzy nawet długość palca dziecka. Każda wizyta wyglada inaczej, ale zawsze zaczyna się od zbadania przyszłej mamy i pytania o samopoczucie. Na każdej wizycie, jak i po niej czuje spokój i wiem, ze z moim dzieckiem jest wszystko dobrze, wszystko jest zbadane dokładnie, obliczone, wymierzone. Jak dla mnie to jest najważniejsze, ważniejsze niż pogawędki i żarciki. Serdecznie polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwester Peno konsultacja ginekologiczna

  Bardzo sympatyczny ale i rzeczowy . To był mój drugi kontakt z dr.Peno.Szczegółowo wszystko wytłumaczył mówiąc na co zwracać uwagę . Badanie przebiegło całkowicie bezboleśnie.
  Polecam serdecznie doktora .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwester Peno Inny

  Ginekolog godny zaufania, aktualnie prowadzi moją pierwszą ciąże. Podczas badań jest zawsze delikatny, podczas wywiadu/zaleceń rzeczowo i na temat. Wizyta zawsze punktualnie rozpoczęta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania