Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy w Chrzanowie

Topolowa 16

32-500 , Chrzanów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Bodzek histeroskopia

  Bardzo polecam dra Macieja Bodzka, który jest bardzo rzetelny, profesjonalny, a przy tym ma delikatne podejście do pacjentki.. Od pierwszej wizyty czułam się zaopiekowana przez Pana doktora i czułam że dobrze wybrałam. Zabieg przeprowadził sprawnie i fachowo. Dziękuję bardzo.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Buczak-Sala Inny

  Pani Doktor w trakcie leczenia w Szpitalu w Chrzanowie zachowywała się arogancko. W czasie obchodu na oddziale neurologii na zadawane pytania odnośnie leczenia była opryskliwa. Zaproponowane leczenie i przepisane leki przez tego lekarza nie działały. Po wyjściu ze szpitala dopiero dopiero inny neurolog dostosował odpowiednie leki które były skuteczne. Omijać tego lekarza

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Osika Inny

  niedawno wymieniał mi ICD (szpital)
  świetne podejście i zachowanie w trakcie zabiegu do tego wiedza i umiejętności wraz z właściwą dozą humoru
  pomimo komplikacji wynikłych z mocnego wrośnięcia zużytego" rozrusznika zabieg przeszedłem z uśmiechem
  życzę każdemu takiego specjalisty przy każdym zabiegu

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Bodzek operacja ginekologiczna

  Pan Doktor Bodzek jest wysokiej klasy specjalistą, który wiedzę medyczną łączy z praktycznymi umiejętnościami oraz ciepłym, pełnym taktu sposobem bycia. Przede wszystkim jest niezwykłe uważny, słucha pacjenta, wyjaśnia wszelkie wątpliwości.
  Badania przeprowadza sprawnie i delikatnie, uprzedza o sytuacji, gdy może pojawić się ból czy dyskomfort, wyjaśnia, z czego to może wynikać.
  Lecząc ciało, troszczy się o komfort psychiczny osoby chorej, a więc cierpiącej, zdezorientowanej, przestraszonej.
  Pomógł mi podjąć właściwą decyzję o leczeniu. W sposób absolutnie profesjonalny pomyślnie przeprowadził laparoskopowo zabieg, na którego powodzenie lekarze nie dawali szans.
  Pod opiekę Pana Doktora na oddział w chrzanowskim szpitalu trafiłam w sytuacji zagrożenia życia.
  Dzięki uzyskanej od Pana Doktora pomocy medycznej i psychologicznej wracam do zdrowia i na nowo uczę się cieszyć życiem.
  Pan Doktor zachowuje sobie właściwą klasę zarówno na oddziale szpitalnym, jak i w gabinecie prywatnym.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zenon Jerzy Rudek Inny

  Cudowny człowiek i najwyzszej klasy specjalista. Kocha to co robi i swoich pacjentow tez. Anielska cierpliwosc i wspaniałe praktyczne umiejętności. Mojemu mężowi uratowal nogi na 15 lat, kiedy inni widzieli tylko jedno wyjście, amputacje. A dr Rudek nie pracuje szablonowo i najmniejszym wysilkiem. Dla niego kazdy pacjent jest innym indywidualnym przypadkiem i robi wszystko. Z korzyścią dla chorych. Dziekuje Panie doktorze za te wszystkie lata. Zawsze mogłam liczyc na pana pomoc i nigdy sie nie zawiodłam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Niemiec Inny

  Fantastyczny lekarz i człowiek. Uratował życie mojej babci, gdy trafiła na SOR. Ogromna wiedza i doświadczenie, a przy tym mnóstwo empatii. Mimo późnej pory, Pan Doktor sam podszedł do nas, gdy czekaliśmy na korytarzu i wytłumaczył co się dzieje, jakie podjęto działania, okazał wsparcie i dodał optymizmu. Ogromny szacunek!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Brożek-Stanisławska konsultacja neurologiczna

  Wspaniały lekarz, złota kobieta, jest moim aniołem stróżem, w sytuacjach trudnych zawsze mi pomagała. Pomogła mi się kształcić,rozwijać, pracować nie bagatelizując towarzyszącej mi choroby. Zależy jej by pacjent mimo swych dolegliwości funkcjonował najlepiej jak to możliwe. Polecam z całego serca

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Rembiecha

  Profesjonalny lekarz i bardzo dobry człowiek. Jest dokładny, spokojny i życzliwy do pacjentów. Polecam

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Tadeusz Kasperczyk

  Pan doktor podczas wizyty prywatnej był bardzo miły i sprawiał wrażenie osoby bardzo kompetentnej, mimo, iż nie została postawiona żadna diagnoza ze względu na konieczność wykonania szczegółowych badań, co jest rzeczą zrozumiałą. Zostałam skierowana przez doktora do szpitala w Chrzanowie. Po przybyciu na miejsce doktor stwierdził, że nie rozumie dlaczego przyjechałam i że w tym dniu jest na oddziale, nie w poradni, ale w drodze wyjątku może mi poświęcić chwilę. Podczas całego spotkania, które trwało może 10 minut, doktor nie przestawał rozmawiać przez telefon. Finalnie zostałam przez niego skierowana do innego pokoju z karteczką, dzięki której miał mi zostać wyznaczony termin badań. Oczywiście zostałam poinstruowana, że ta karteczka to ogromna przysługa i "pójście mi na rękę". Podziękowałam i po około miesiącu udałam się po raz kolejny na umówioe badanie. Na miejsce przybyłam około 20 minut przed czasem i dopytałam w rejestracji dokąd mam się udać. Pod gabinetem czekałam ponad dwie godziny. Pan doktor wzywał wedle uznania pacjentów. Dodam, że na daną godzinę były umówione 4 osoby (!). Z racji tego, że gdy po dwóch godzinach od wyznaczonej dla mnie dalej nie zostałam poproszona, spytałam czy jestem na liście. Okazało się, że nie, ale wpuszczono mnie do gabinetu. Po wejściu dowiedziałam się, że niepotrzebnie czekałam, ale że nic nie szkodzi, bo doktor może mi zrobić kolejną przysługę i zapisać mnie na kolejny termin za jakieś dwa tygodnie, a materiał który przyniosłam już się do niczego nie nada (pozwolę sobie nie cytować doktora by nie używać wulgarnych słów). Powiedziałam, że dziękuję bardzo, ale zrezygnuję, gdyż to kompletny brak szacunku. Wtedy Pan doktor mocno się zirytował, dostałam reprymendę "do przemyślenia". Podsumowując, nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Nowak

  Dziękuję Panie Doktorze za bardzo profesjonalny zabieg krioablacji, który przeprowadził Pan Doktor wspólnie z Panem Doktorem Jackiem Bednarkiem na moim sercu 28.02.2019r.
  w szpitalu w Chrzanowie. Jest Pan Doktor wielkim profesjonalistą, który bardzo życzliwie podchodzi do pacjentów. Dziękuję również za profesjonalnie przeprowadzone badanie echo serca przezprzełykowe w Poradni w Trzebini w dn. 26.10.2018r.
  Pacjentka Zofia Sipiora z Krakowa

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania