Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Powiatowy w Chrzanowie
Topolowa 16, 32-500 Chrzanów
Szpital Powiatowy w Chrzanowie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (36)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Anna Brożek-Stanisławska Inny

  Witam miałam dziś przyjemność a raczej nie przyjemność być na wizycie u Pani neurolog Stanisławskiej w Szpitalu chrzanowskim
  Oceniam ta wizytę negatywnie i to w 100% pani doktor nie raczyła skierować mnie na tomograf głowy mimo mojej prośby o to związanych z częstymi i uporczywymi bólami głowy jak i że złym samopoczuciem fizycznym przy takich bólach głowy. Do tego stwierdziła że nie wystawi mi l4 za dzisiejsza wizytę mimo że była rano i nie miałam możliwości wsiąść urlopu na ten dzień w pracy ... Jej argumentem na to było że przyjmuje też popołudniu i że mogłam wtedy przyjść a jak potrzebuje l4 to mam udać się do swojego rodzinnego lekarze od którego miałam skierowanie. Dodam że w momencie ustalania do niej terminu nie zostałam poinformowana w rejestracji w szpitalu że są też terminy wizyt popołudniu więc nie byłam tego świadoma ani tego że tak zostanę potraktowana. Nie polecam t

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Bodzek laparoskopia ginekologiczna

  Jest to naprawdę bardzo dobry lekarz. Jest zaangażowany, pomocny, empatyczny, grzeczny. Dzięki jego pomocy czułam się odpowiednio zaopiekowania i przede wszystkim bezpieczna. Bardzo polecam pana doktora.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Buczak-Sala Inny

  Byłam u pani doktor pierwszy i ostatni raz...nie dość, że żadnego badania nie przeprowadziła to wystarczyło jej to co powiedziałam (wydaje mi się, że pierwsza wizyta powinna być dokładnym zbieraniem informacji o pacjencie oraz jego zbadanie). W poczekalni spędziłam ponad godzinę mimo, że wizyta była umowiona na konkretną, a w gabinecie spędziłam może z 5 minut. To, że jestem młodą osobą nie znaczy, że nie warto mi poświęcić choćby 15 minut... Podczas wizyty pani odpowiadała z wyższością i drwiną. Po wydaniu skierowania na badanie (z dużą łaską, bo "przecież rezonans mnie nie wyleczy") nawet nie poinformowała, czy konieczne jest ustalenie kolejnego termin w celu interpretacji wyników. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza: zero kultury osobistej, empatii i szacunku do drugiego człowieka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  Anna Brożek-Stanisławska Inny

  Pani doktor najpierw była uprzejma nakrzyczeć na mnie w poczekalni, ponieważ na pierwszej wizycie nie wiem, że trzeba dać jej kartotekę, bo ona woła pacjentów "po kartotekach, bo dopiero otworzyła komputer" i nie wie, że ja jestem. Następnie podważyła kompetencje lekarza rodzinnego, który wystawił skierowanie. Potem obraziła umiejętności rejestratorek medycznych, które źle umawiają jej pacjentów. Poinformowała mnie, że siedzi tu, żeby mieć wyższą emeryturę, a prawdziwe pieniądze to ona zarabia w innym gabinecie. Na zakończenie usłyszałam, że nie wypisze mi zwolnienia lekarskiego do pracy - "niech to zrobi lekarz rodzinny, który wystawił skierowanie". Brak podstawowej komunikacji medycznej i empatii dla pacjenta.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  G
  Profil zweryfikowany
  Piotr Rembiecha Inny

  Jestem wysoce rozczarowana, zero dociekania co się dzieje w organizmie i odesłanie z kwitkiem a diagnoza to chłoniak złosliwy IV stadium.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Bodzek Operacja ginekologiczna

  Pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za wspaniałą opiekę Panu Doktorowi Maciejowi Bodzek.

  Dziękuję za życzliwość, wsparcie i profesjonalizm. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w leczenie połączonemu z ogromną wiedzą i umiejętnościami moja operacja zakończyła się sukcesem, co dało mi możliwość szybkiego powrotu do zdrowia. Już sam etap diagnozy został przeprowadzony bardzo sprawnie. Również indywidualne podejście Pana Doktora do pacjenta sprawia, że każda wizyta w gabinecie napawa nadzieją na szybkie wyzdrowienie. Od pierwszych chwil pobytu na oddziale zarówno pielęgniarki jak i cały zespół lekarzy otoczyli mnie niezwykłą troską. Na każdym etapie mogłam liczyć na wsparcie i fachową pomoc personelu.

  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, iż opieka jest na najwyższym światowym poziomie.

  N
  Profil zweryfikowany
  Szpital Powiatowy w Chrzanowie Inny

  Generalnie nie polecam. Po terminie porodu zjawiłam się u Pana Doktora na kontrolne KTG, po badaniu KTG, Pan Nowak zrobił USG bardzo pobieżnie nic się nie odzywając i odburkując na moje pytania, potem nie delikatnie zbadał, po czym mnie wysłał do domu. Na moje pytanie o następne KTG powiedział, że po co jak jest ok. Na prośbę o skierowanie do szpitala za tydzień powiedział, że mam udawać skurcze, przyjechać na SOR to i tak mnie będą musieli przyjąć... Wizyta miała miejsce w piątek, w niedzielę dostałam ciśnienia, a córeczkę urodziłam w środę już przetrzymaną, bo były brązowe wody płodowe.Dwa tygodnie spędzilam z dzieckiem w szpitalu, bo trzeba było wdrożyć antybiotykoterapię.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Buczak-Sala Inny

  Trafiłam do Pani Doktor z powodu dwojenia widzenia. Trafna diagnoza i błyskawiczna reakcja uratowały mi życie! Środa wizyta, następny dzień już byłam przyjęta na oddział. Pani Doktor zleciła wykonanie rezonansu magnetycznego głowy, który wykazał złośliwego guza mózgu. Kilka chwil później Pani Doktor przekazała mi diagnozę, następnie błyskawicznie wezwała karetkę z natychmiastowym transportem do innego szpitala. Pani Doktor, z całego serca dziękuję za uratowanie mi życia! Ja i moi bliscy będziemy Pani wdzięczni przez całe nasze życie :)

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Bodzek prowadzenie ciąży

  Wspaniały lekarz, z powołonia, pełen pasji i empatii dla pacjentki. Na oddziale byłam 4- krotnie, w tym dwukrotnie na porodówce oraz 2- krotnie na patologii ciąży. Doktor jest bardzo miły, adekwatnie do sytuacji poświęca swój czas na konsultacje podczas obchodów, tłumaczy, odpowiada na pytania, okazuje cierpliwość i zrozumienie dla zadawanych pytań, które nierzadko myslę mogą wywoływać irytację...bardzo dba o cały oddział, obecnie został wyremontowany ma wiele udogodnień. Moge polecić Pana doktora to wspaniały specjalista a cała moja opinia opiera się na konsultacjach szpitalnych w ramach NFZ co moim zdaniem est tym bardziej znaczące, doskonale wiemy jak różna potrafi być jakość wizyt w ramach nfz a płatnych. Polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Tadeusz Kasperczyk Inny

  Dzień przed przyjazdem do szpitala w Chrzanowie stwierdzono u mnie kamień na nerce lewej. Po czym wypisano mnie ze szpitala i kazano się zarejestrować w poradni. Wróciłam do domu. Ból powrócił przemęczyłam się jeden dzień po czym trafiłam do Chrzanowa na sor. Wyniki usg nie wskazywały na nic złego, ale ból jest. Pan doktor konsultował wynik badań i nie mógł uwierzyć że poprzedni szpital wypisał mnie z tak kiepskimi wynikami z morfologi. Zrobiono mi 4 usg i rtg. Mogli mnie wysłać do domu bo nic tam nie było niepokojącego. Ale pan doktor powiedział że nie ma mowy, trzeba sprawdzić z czego tak ogromny ból się bierze. Jestem bardzo zadowolona z całej opieki i zaangażowania lekarza. Nie jest obojętny na cierpienie. Jest dokładny rzetelny!! W mojej sytuacji zrobił wszystko co było możliwe.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania