Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy w Chrzanowie

Topolowa 16

32-500 , Chrzanów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Buczak-Sala Inny

  Trafiłam do Pani Doktor z powodu dwojenia widzenia. Trafna diagnoza i błyskawiczna reakcja uratowały mi życie! Środa wizyta, następny dzień już byłam przyjęta na oddział. Pani Doktor zleciła wykonanie rezonansu magnetycznego głowy, który wykazał złośliwego guza mózgu. Kilka chwil później Pani Doktor przekazała mi diagnozę, następnie błyskawicznie wezwała karetkę z natychmiastowym transportem do innego szpitala. Pani Doktor, z całego serca dziękuję za uratowanie mi życia! Ja i moi bliscy będziemy Pani wdzięczni przez całe nasze życie :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Bodzek prowadzenie ciąży

  Wspaniały lekarz, z powołonia, pełen pasji i empatii dla pacjentki. Na oddziale byłam 4- krotnie, w tym dwukrotnie na porodówce oraz 2- krotnie na patologii ciąży. Doktor jest bardzo miły, adekwatnie do sytuacji poświęca swój czas na konsultacje podczas obchodów, tłumaczy, odpowiada na pytania, okazuje cierpliwość i zrozumienie dla zadawanych pytań, które nierzadko myslę mogą wywoływać irytację...bardzo dba o cały oddział, obecnie został wyremontowany ma wiele udogodnień. Moge polecić Pana doktora to wspaniały specjalista a cała moja opinia opiera się na konsultacjach szpitalnych w ramach NFZ co moim zdaniem est tym bardziej znaczące, doskonale wiemy jak różna potrafi być jakość wizyt w ramach nfz a płatnych. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Tadeusz Kasperczyk Inny

  Dzień przed przyjazdem do szpitala w Chrzanowie stwierdzono u mnie kamień na nerce lewej. Po czym wypisano mnie ze szpitala i kazano się zarejestrować w poradni. Wróciłam do domu. Ból powrócił przemęczyłam się jeden dzień po czym trafiłam do Chrzanowa na sor. Wyniki usg nie wskazywały na nic złego, ale ból jest. Pan doktor konsultował wynik badań i nie mógł uwierzyć że poprzedni szpital wypisał mnie z tak kiepskimi wynikami z morfologi. Zrobiono mi 4 usg i rtg. Mogli mnie wysłać do domu bo nic tam nie było niepokojącego. Ale pan doktor powiedział że nie ma mowy, trzeba sprawdzić z czego tak ogromny ból się bierze. Jestem bardzo zadowolona z całej opieki i zaangażowania lekarza. Nie jest obojętny na cierpienie. Jest dokładny rzetelny!! W mojej sytuacji zrobił wszystko co było możliwe.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Łukasz Kulak Inny

  Lekarz Łukasz Kulak to profesjonalista w swoim fachu. Osoba z powołania do swojego zawodu. Mama jest pacjentką doktora, który dobrał jej odpowiednie leki. W każdej chwili Pan Doktór służy radą w kwestii zdrowotnej a także jest bardzo empatyczny. Bardzo polecam tego specjalistę


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Bodzek prowadzenie ciąży

  Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjentki. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora. Miły, uprzejmy ale również bardzo kompetentny.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Kiersztajn Inny

  Bardzo dobry lekarz, ze świetnym podejściem do pacjenta, spokojny, rzetelny i rzeczowy. W rękach Pana Doktora, ktory jest fachowcem w swojej dziedzinie chory czuje się dobrze zaopiekowany.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Bodzek histeroskopia

  Bardzo polecam dra Macieja Bodzka, który jest bardzo rzetelny, profesjonalny, a przy tym ma delikatne podejście do pacjentki.. Od pierwszej wizyty czułam się zaopiekowana przez Pana doktora i czułam że dobrze wybrałam. Zabieg przeprowadził sprawnie i fachowo. Dziękuję bardzo.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Buczak-Sala Inny

  Pani Doktor w trakcie leczenia w Szpitalu w Chrzanowie zachowywała się arogancko. W czasie obchodu na oddziale neurologii na zadawane pytania odnośnie leczenia była opryskliwa. Zaproponowane leczenie i przepisane leki przez tego lekarza nie działały. Po wyjściu ze szpitala dopiero dopiero inny neurolog dostosował odpowiednie leki które były skuteczne. Omijać tego lekarza

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Osika Inny

  niedawno wymieniał mi ICD (szpital)
  świetne podejście i zachowanie w trakcie zabiegu do tego wiedza i umiejętności wraz z właściwą dozą humoru
  pomimo komplikacji wynikłych z mocnego wrośnięcia zużytego" rozrusznika zabieg przeszedłem z uśmiechem
  życzę każdemu takiego specjalisty przy każdym zabiegu


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Bodzek operacja ginekologiczna

  Pan Doktor Bodzek jest wysokiej klasy specjalistą, który wiedzę medyczną łączy z praktycznymi umiejętnościami oraz ciepłym, pełnym taktu sposobem bycia. Przede wszystkim jest niezwykłe uważny, słucha pacjenta, wyjaśnia wszelkie wątpliwości.
  Badania przeprowadza sprawnie i delikatnie, uprzedza o sytuacji, gdy może pojawić się ból czy dyskomfort, wyjaśnia, z czego to może wynikać.
  Lecząc ciało, troszczy się o komfort psychiczny osoby chorej, a więc cierpiącej, zdezorientowanej, przestraszonej.
  Pomógł mi podjąć właściwą decyzję o leczeniu. W sposób absolutnie profesjonalny pomyślnie przeprowadził laparoskopowo zabieg, na którego powodzenie lekarze nie dawali szans.
  Pod opiekę Pana Doktora na oddział w chrzanowskim szpitalu trafiłam w sytuacji zagrożenia życia.
  Dzięki uzyskanej od Pana Doktora pomocy medycznej i psychologicznej wracam do zdrowia i na nowo uczę się cieszyć życiem.
  Pan Doktor zachowuje sobie właściwą klasę zarówno na oddziale szpitalnym, jak i w gabinecie prywatnym.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania