Szpital Powiatowy im. Polskiego Czerwonego Krzyża

(113 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy im. Polskiego Czerwonego Krzyża

Kościuszki 1

37-400 , Nisko , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Stoch

  Kardiolog,

  • M

   Czytając poniższe wpisy niewierzę i jeszcze raz niewierzę w te brednie,ale przejdę do konkretów.Moja mamusia (jest po 70-ątce jak większość pacjentów na tym odz.)w ciągu roku przebywała tam parę razy .Ponieważ byłam cały czas na odz. to mogę z całą pewnością powiedzieć że nikt nie żądał od nas pieniędzy ani za badania (których było dużo) ani za leczenie.Pan doktor jest konkretnym lekarzem który zna się na swoim fachu.

  • J

   lekarz który uratował moje zycie, gdyby nie jego szybka reakcja i prawidłowa diagnoza, pewnie nie było by mnie wsrod żywych. i wbrew tego co piszą inni- obyło się bez jakichkolwiek pieniędzy.


 • Jerzy Wawryca

  Chirurg,

  • Ś

   Lekarz nie dotrzymuje harmonogramu przyjęć dla pacjentów NFZ. Mimo, że ma wyznaczone tylko 3 godziny w tygodniu to nie potrafi nawet dotrzymać tego czasu.


 • Czesław Flis

  Ginekolog,

  • A

   Dr Flis prowadził moją pierwszą ciążę,która przebiegała wręcz książkowo i poród -choć ostatecznie zakończony przez cc - także zakończył się pomyślnie.
   Drugą ciążę ze względu na przerwę w pracy w przychodzi dr Flisa zaczął prowadzić inny lekarz i dopiero gdy udałam się na połówkowe usg do doktora dowiedziałam się jak jest źle...Gdyby nie dr Flis nie wiem czy dziś byłabym szczęśliwą mamą zdrowego synka...Powróciłam do Niego i mimo ciężkiego przebiegu ciąży i zagrożenia przy porodzie udało się poprowadzić ciążę do końca ze szczęśliwym finałem.
   Polecam Pana doktora,może i jest małomówny,ale chyba najważniejsze ,aby dobrze prowadził ciążę a nie rozgadywał się na rzeczy nieważne prawda?Z resztą odpowie na każde pytanie,jeśli jest taka potrzeba.
   Ja polecam.

  • polecam prowadził moją drugą ciąże na każde pytanie odpowie chodziłam do niego na fundusz i zawsze były kolejki a to tez o czym świadczy. nie mam zastrzeżeń.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Andrzej Winiarski

  Pediatra, Alergolog,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: infekcja u dziecka

   Bardzo dokładny kompetentny i z wspaniałym podejściem do dzieci.Właściwa diagnoza i prawidłowe leczenie .


  • U
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wcześniak

   Pani doktor Czerkies to nasz ukochany lekarz! Zawdzięczam Jej życie swojego syna. Zawsze pomocna, zawsze dostępna i całkowicie poświęcona sprawie. Jej diagnozy zawsze były właściwe. Pani Doktor, dziękujemy z całego serca za opiekę! Tomek ma już dwadzieścia jeden lat, a przeżył je dzięki Pani niezłomnej pomocy!!! Mnie zmarszczek przybyło, ale z rozrzewnieniem wspominam to ogromne wsparcie, którego nam Pani udzieliła! Lekarz najwyższej kategorii, któremu matka może zaufać w każdej sytuacji!!! Dziękuję za wszystko, Urszula


 • Marek Sarzyński

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: ciąża

   Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Kilka lat sie starałam o dziecko, chodziłam po przychodniach i prywatnie....strata czasu, pieniedzy i zdrowia. Nikt nie pomyslał o podstawowej rzeczy czyli zrobić wszystkie ale to wszystkie wymagane badania dla kobiety starajacej sie o dzidziusia. Pan Doktor mnie pokierował przy trzeciej wizycie juz byłam w ciazy...Co do wizyt...przebiegały w bardzo miłej atmosferze, konkretne zalecenia, kontrola nad pacjętką 24/h. Dlatego zycze Panu Doktorowi zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. A Wam dziewczyny powodzenia:)

  • M
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski

   Jak już wcześniej wspomniano, byłam u kilku lekarzy ginekologow, jednak Pan doktor bije ich wszystkich na głowę. Bardzo miły, dokładny, odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Często słyszałam że drogi, bo wizyta kosztuje 100 zł. Serio? A ile wydajemy czasem na koleja niepotrzebna bluzeczke? Wizyta u doktora trwa godzinę, Pan Marek zawsze przeprowadza dodany wywiad, o wszystkim można z nim porozmawiać, następnie przedstawia plan działania i możliwe opcje leczenia. W gabinecie jest miło, czysto i domowo. Bardzo polecam Pana doktora i życzę wszystkiego co najlepsze ☺️

  Zobacz wszystkie opinie (102) o tym lekarzu