Szpital Otropedyczno-Chirurgiczny Jankowo

(116 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Otropedyczno-Chirurgiczny Jankowo

Wileńska 44

80-215 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Raszczyk badania kliniczne

  Polecam każdemu. Wspaniały lekarz,wizyta nie jest z zegarkiem w ręku, poświęca mi zawsze tyle czasu ile potrzeba. Bardzo mądry lekarz, uwazam również, że jest też dobrym psychologiem????????


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Raszczyk

  Wspaniały lekarz! Uratował moją ciążę.Mam zdrową còreczke:-) W szóstym tyg prawie poroniłam i trafiłam do niego. Dr Raszczyk pozmieniał leki które zapisał inny lekarz, zlecił dodatkowe badania o których nikt wcześniej nie pomyślał. Do końca ciąży czułam się spokojnie i bezpiecznie ... czułam, że w końcu trafiłam na odpowiedniego lekarza. Owszem potrafi czasem być dosadny ale to dla dobra mamy i dziecka. Polecam z całego serca!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Raszczyk

  Świetny specjalista, który pracował z najlepszymi. Zawsze ma czas dla pacjentki, jest genialnym diagnostą - wykrył u mnie trombofilię i uratował moją ciążę dzięki natychmiastowej reakcji.USG zawsze przeprowadza bardzo dokładnie, sprawdza wszystko po kilka razy jeśli ma wątpliwości. Co najważniejsze ma świetne "znajomości" - kieruje do najlepszych specjalistów w Gdańsku, do których bez powołania się na niego, nie ma szans się dostać. Poza tym jest miłym człowiekiem z poczuciem humowu. Polecam szczególnie tym kobietom, które mają ciąże "problematyczne".


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Raszczyk

  Do doktora trafiliśmy , żeby pomógł nam zajść w ciążę. Zlecił milion badań ale dzięki temu mogliśmy poprawić swoje wyniki. Pokierował nas też w temacie zdrowszej diety ale to by było na tyle. Nie dostalam żadnych witamin, leków czy hormonów. Powiedział, że jesteśmy zdrowi i trzeba czekać. Odradzał stymulację owulacji i inseminacje mówiąc, że nie jest potrzebna. Gdy pytałam, jaki będzie nasz następny etap leczenia, odpowiadał wymijająco. Tak straciliśmy rok. Obecnie leczymy się w klinice i mamy poczucie konkretnych i przemyślanych działań i decyzji.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Raszczyk

  Bardzo dobry lekarz. Trafiłm do doktora z polecenia znajomej i nie żałuję.Doktor bada bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm.Widać,że to lekarz z powołania.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Raszczyk badanie ginekologiczne

  Trafiłam do dr.Raszczyka z polecenia.Najlepsza decyzja w moim życiu.Wykrył przy okazji wiele innych chorób i dolegliwości.Dla mnie to couch i dobry psycholog ,który działa kompleksowo.Poczucie humoru pomocnei inteligentny ..Czułam się bezpiecznie .Wywiad trwał 45 min,nigdy żaden lekarz rodzinny ,mi tyle uwagi i wiedzy nie poświęcił.polecam ,wychodzi się zawsze z rozwiązaniami problemu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania