Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Lipno

Nieszawska 6

87-600 , Lipno , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Lorenc konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Ela jest świetnym specjalistą w nurcie psychoterapii poznawczo behawioralnej. Trafiłem do Pani rok temu w bardzo trudnym okresie mojego życia kiedy moje zaburzenia oraz depresja nasiliły się do tego stopnia, że uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Dzięki spotkaniom z Panią Elą wiele się nauczyłem i zrozumiałem, była dla mnie wielkim wsparciem i pomocą. Dzięki pracy z nią nabyłem wiele nowych umiejętności radzenia sobie, zacząłem rozumieć swoje dysfunkcje, krok po kroku dowiadując skąd się biorą moje stany i co powinienem robić, żeby było lepiej żyć. Jest to osoba pełna wrażliwości, cierpliwości i ciepła, bardzo empatyczna. Jestem pod wielkim wrażeniem jej wiedzy psychologicznej, życiowej i umiejętności. Po kilku wcześniejszych nieudanych próbach terapii mam porównanie i widzę, że przed Panią Elą rysuje się świetlana przyszłość w dziale psychoterapii. Bardzo Pani dziękuję! Wiele Pani zawdzięczam i życzę samych sukcesów i szczęścia.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Rutkowska poradnictwo psychologiczne,

  Bardzo dobry specjalista, miła, potrafi wysłuchać i rozwiać wątpliwości. Największy problem przestaje istnieć.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jan Józef Kieroński Inny

  Bardzo odradzam wizytę u tego lekarza! Nieprzyjemny człowiek!Nikt mnie nigdy tak nie potraktował bez szacunku . Zero zainteresowania pacjentem, na pytania odpowiadał typu”a co ja rentgen w oczach mam”, „a co ja duch święty i przez skórę widzę”. Tym sposobem nie dowiedziałam się co jest mojej córce i po 2 min mnie wyprosił bo przyszedł informatyk naprawiać komputer. Nie wiedziałam kiedy zdjęcie szwów, jakie są dalsze plany leczenia, co konkretnie jest córce. Musiałam po wyjściu z gabinetu czekać na pielęgniarkę żeby się tego dowiedzieć i tego jak dbać o ranę. Nie polecam, potraktował mnie jak dziecko a tez jestem po studiach medycznych. Nie spotkałam bardziej opryskliwego lekarza!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Rutkowska psychoterapia

  Z początku nie byłam przekonana, ale już od pierwszych wizyt pozytywna osoba pani Oli sprawiła, że przełamałam się i szybko złapałam kontakt i więź dzięki której pomoc była bardziej efektowna. Podchodzi z wielkim spokojem do człowieka, wyrozumiałością i poczuciem, że jest się w ogóle ważnym i warto walczyć. Bardzo pomogła mi w zrozumieniu wielu rzeczy i nauczyła mnie jak sobie z nimi radzić przez co aktualnie żyje mi się znacznie lepiej bez niepotrzebnych lęków.
  Po terapii widzę wielką poprawę u siebie, czego jeszcze zaledwie rok temu nie dało się ujrzeć. Bardzo dziękuje i z całego serca polecam!!!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Rutkowska psychoterapia

  Witam pani Aleksandra to bardzo dobry psycholog zna się na swojej pracy a przykładem jestem ja bo naprawdę wyciągnęła mnie z dołka i choroby naprawdę polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Placek

  Bardzo fachowy lekarz, życzliwy, sympatyczny. Dzięki niemu mam zdrową córeczką urodzoną w 37 tc przez cc. Wszystko wyjaśni, uspokoi a przede wszystkim pan doktor jest zainteresowany pacjentem, choć nie był to mój lekarz prowadzący. Bardzo serdecznie polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Rutkowska Psychoterapia

  Pani Aleksandra jest najlepszym psychologiem jakiego znam, to kobieta która profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i do swoich pacjentów. Dla mnie jest ona moim Aniołem ponieważ dzięki niej potrafię cieszyć się każdym dniem, potrafię radzić sobie z nie zawsze łatwą codziennością. To właśnie Pani Ola pokazała mi jak działają nasze myśli jak ważną rolę pełnią w naszym życiu i ze to od nas zależy jakie nadamy im znaczenie. Nie ma słów jak jestem wdzieczna Pani Oli, dzięki niej Żyje i jestem szczęśliwa.
  Dziekuję z całego serca!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Placek

  Wspaniały lekarz! W pierwszej ciąży pojawiłam się u Pana doktora w 42 tygodniu ciąży z zatruciem ciążowym zaniedbanym przez mojego lekarza prowadzącego. Otrzymałam natychmiastową pomoc. Szybkie cc i wspaniała opieka. Synek urodził się z wadą wrodzoną serca i dzięki szybkim decyzjom dziś żyje. Z drugą ciążą od razu poszłam do Pana doktora. Bardzo serdeczny, zawsze uśmiechnięty, odpowiadał na miliony moich pytań. Ciąża również z zatruciem zakończyła się cc przeprowadzonym przez Pana doktora. Lekarz z powołania.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Rutkowska psychoterapia

  Pani Aleksandra jest świetnym specjalistą.Rozmowy na trudne tematy prowadzi z wyczuciem,umiejętnie precyzuje problem i sukcesywnie realizuje terapię.wszystko to realizuje wraz z poszanowaniem godności osobistej pacjenta.Tłumaczy w sposób zrozumiały i konkretny.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Rutkowska psychoterapia

  Trafiłam do Pani Aleksandry przez ten portal, tym bardziej chcę podzielić się tu swoimi odczuciami i być może swoją opinią przekonać kogoś podobnie, jak . To była najlepsza decyzja w moim dotychczasowym życiu. Pani Aleksandry jest wspaniałą profesjonalistką, ale również a może przede wszystkim mądrą i pogodną kobietą. Jestem bardzo wdzięczna.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania