Świętokrzyskie Centrum Medyczne ARTMEDIK jest ogólnie dostępną placówką świadczącą usługi w zakresie: POZ (Podstawowa Opieka Zdrowotna): - medycyny rodzinnej; - pediatrii. Można także skorzystać z ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik

Robotnicza 1

25-662 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Świętokrzyskie Centrum Medyczne ARTMEDIK jest ogólnie dostępną placówką świadczącą usługi w zakresie: POZ (Podstawowa Opieka Zdrowotna):
- medycyny rodzinnej;
- pediatrii.
Można także skorzystać z konsultacji w dostępnych, prywatnych PORADNIACH SPECJALISTYCZNYCH m.in.:
- ortopedycznej;
- kardiologicznej;
- ginekologicznej;
- okulistycznej;
- alergologiczno-pulmonologicznej;
- diabetologicznej i dietetycznej;
- logopedycznej;
- urologicznej;
- neurologicznej;
- laryngologicznej;
- medycyny pracy;
- rehabilitacji i fizjoterapii.

Wykwalifikowana kadra lekarska i pielęgniarska, szereg gabinetów specjalistycznych, nowoczesne zaplecze diagnostyczne, a to wszystko w nowych i komfortowo przystosowanych pomieszczeniach. To główne atuty przychodni. Placówka nieustannie się rozwija. Dostosowując się do potrzeb Pacjentów, uruchamia kolejne poradnie, wzbogacając się o najwyższej klasy sprzęt medyczny.

Zgodnie ze zmianami wprowadzonymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia od 1 października Świętokrzyskie Centrum Medyczne ARTMEDIK uruchomiło Nocną i Świąteczną opiekę zdrowotną. Oznacza to, że przychodnia jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 h na dobę.

Kompleksową ofertę Świętokrzyskiego Centrum Medycznego uzupełnia Szpital Kielecki św. Aleksandra i Szpital Specjalistyczny im. Władysława Biegańskiego w Jędrzejowie, wchodzące w skład Grupy ARTMEDIK.

Zabiegi

 • fizjoterapia, drobne zabiegi ortopedyczne, zabiegi ambulatoryjne

Choroby

 • leczenie konkretnego problemu zdrowotnego

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Zejler Inny

  Wspaniały lekarz i specjalista godny zaufania. Ogromna wiedza i zaangażowanie. W Częstochowie jedyny, w Polsce pewnie jeden z niewielu znakomitych specjalistów w zakresie schorzeń ręki. Przesyłam słowa uznania. Jestem w trakcie leczenia ale już wiem, że nie oddam swojej ręki w żadne inne ręce. Pan doktor wszystko wyjaśnił, dobrał odpowiednie leczenie i zalecenia. Czuć ogromną wiedzę i pasję. Dziękuję!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Posłowski Inny

  Polecam w 100%.Bardzo zaangażowany i sympatyczny lekarz.Wizyty odbywały się punktualnie ,wszystko było konkretnie wyjaśnione .Po porodzie Doktor przychodził i pytał jak się ja czuję i dzidziuś .Bardzo jestem zadowolona i jeszcze raz polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Posłowski Inny

  Doktor Posłowski to świetny lekarz, każda wizyta byla dokładnie przeprowadzona, wszystkie badania wykonane i wyjaśnione wyniki. Miły i uprzejmy lekarz. Po porodzie odwiedzał mnie kilka razy na sali wiec to tez dobrze o nim świadczy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Posłowski prowadzenie ciąży

  Do lekarza trafiłam z polecenia i nie zawiodlam się. Prowadził moja pierwsza ciążę i jestem bardzo zadowolona. Konkretny, rzeczowy lekarz. Z czystym sumieniem moge polecić doktora i na pewno będę jego stala pacjentka.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Posłowski Inny

  Serdecznie polecam. Prowdzil moja ciaze w tym roku. Zawsze bylam zadowolona z wizyty. Szczegolowo badal, robil usg i informowal o wszystkim. Rodzilam w sierpniu i Pan doktor po porodzie interesowal sie moim samopoczuciem i dziecka. Czesto odwiedzal nas w sali. Widac bylo zaanagazowanie lekarza do swojej pracy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Posłowski prowadzenie ciąży

  Doktor Posłowski prowadził dwie moje ciąże. W obu było dużo komplikacji. Ogromnie się cieszę, że trafiłam właśnie na tego lekarza. Myślę że gdybym była u kogoś innego, różnie mogłoby się to skończyć, bo doktor naprawdę dba o każdy szczegół, jest bardzo profesjonalny i widać po prostu, że wie co robi. Do tego jest miły, na każdej wizycie czułam się bardzo zaopiekowana. Podczas moich pobytów w szpitalu, odwiedział mnie i pytał jak się czuje. Widać że jest to lekarz z powołania i naprawdę mu zależy na pacjentkach. Z całego serca bardzo polecam dr Posłowskiego.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Posłowski Inny

  Trafiłam do dr Posłowskiego z polecenia znajomej i jestem bardzo zadowolona. Doktor prowadził moją ciążę, która okazała się wcale nie taka wzorcowa. Mimo problemów, byłam spokojna bo wiedziałam, że jestem pod opieką specjalisty. Dr Mateusz jest bardzo miły, uprzejmy, a przy tym nie owija w bawełnę tylko rzeczowo tłumaczy wszystkie zagadnienia. Moja córeczka przyszła na świat przez cesarskie cięcie, które również wykonywał dr Posłowski, w szpitalu na Prostej. Z czystym sumieniem polecam doktora.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Posłowski Inny

  Zdecydowanie polecam Pan Doktor prowadził moja ciążę, wizyty przebiegały bez żadnych zastrzeżeń. Pan Doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjentek, a w dodatku ma również poczucie humoru.
  Gdy trafiłam do szpitala odwiedzał mnie za każdym razem będąc na dyżurze dodając otuchy na patologii ciąży, a później również na oddziale położniczym.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Posłowski Inny

  Zdecydowanie polecam wszystkim pacjentkom wizyty u doktora Posłowskiego.
  Doktor wykazuje się profesjonalizmem, doświadczeniem, rzetelnością, życzliwością i co także istotne - poczuciem humoru.

  Podczas mojego pobytu w szpitalu odwiedzał mnie za każdym razem, gdy był w pracy.

  Szybki kontakt poprzez smsy w razie potrzeby.

  Jeżeli szukasz bardzo dobrego specjalisty, który poprowadzi Twoją ciążę, możesz śmiało wybrać doktora Posłowskiego :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Oskar Solarski Inny

  Wspaniały lekarz, zaangażowany w leczenie pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest bardzo rzadko spotykane.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania