Świętokrzyskie Centrum Medyczne ARTMEDIK jest ogólnie dostępną placówką świadczącą usługi w zakresie: POZ (Podstawowa Opieka Zdrowotna): - medycyny rodzinnej; - pediatrii. Można także skorzystać z ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik

Robotnicza 1

25-662 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Świętokrzyskie Centrum Medyczne ARTMEDIK jest ogólnie dostępną placówką świadczącą usługi w zakresie: POZ (Podstawowa Opieka Zdrowotna):
- medycyny rodzinnej;
- pediatrii.
Można także skorzystać z konsultacji w dostępnych, prywatnych PORADNIACH SPECJALISTYCZNYCH m.in.:
- ortopedycznej;
- kardiologicznej;
- ginekologicznej;
- okulistycznej;
- alergologiczno-pulmonologicznej;
- diabetologicznej i dietetycznej;
- logopedycznej;
- urologicznej;
- neurologicznej;
- laryngologicznej;
- medycyny pracy;
- rehabilitacji i fizjoterapii.

Wykwalifikowana kadra lekarska i pielęgniarska, szereg gabinetów specjalistycznych, nowoczesne zaplecze diagnostyczne, a to wszystko w nowych i komfortowo przystosowanych pomieszczeniach. To główne atuty przychodni. Placówka nieustannie się rozwija. Dostosowując się do potrzeb Pacjentów, uruchamia kolejne poradnie, wzbogacając się o najwyższej klasy sprzęt medyczny.

Zgodnie ze zmianami wprowadzonymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia od 1 października Świętokrzyskie Centrum Medyczne ARTMEDIK uruchomiło Nocną i Świąteczną opiekę zdrowotną. Oznacza to, że przychodnia jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 h na dobę.

Kompleksową ofertę Świętokrzyskiego Centrum Medycznego uzupełnia Szpital Kielecki św. Aleksandra i Szpital Specjalistyczny im. Władysława Biegańskiego w Jędrzejowie, wchodzące w skład Grupy ARTMEDIK.

Zabiegi

 • fizjoterapia, drobne zabiegi ortopedyczne, zabiegi ambulatoryjne

Choroby

 • leczenie konkretnego problemu zdrowotnego

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Misztal Inny

  Serdecznie polecam Pana doktora, prowadzi moja ciąże, jest bardzo dokładny nie pospiesza wizyty tylko wszytsko tłumaczy i odpowiada na pytania, zawsze można na Niego liczyć gdy coś człowieka niepokoi, podchodzi z zaangażowaniem. Ciężko spotkać w tych czasach drugiego takiego człowieka

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Szynkarczuk Inny

  Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Wysoka empatia i bardzo dobry kontakt z pacjentem. Bardzo dziękuję i szczerze polecam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Artur Marszałek konsultacja fizjoterapeutyczna

  Trafiłem do Pana Artura z problemem wypadania i bólu barku , każdy lekarz nie dawał mi szans na powrót do sportu . Już na pierwszej wizycie po szczegółowym badaniu fizjoterapeuta odnalazł przyczynę która powodowała tą dolegliwość. Po 3 miesiącach współpracy ból jest praktycznie nie odczuwalny i powoli mogę wracać do tego co mi sprawia największą frajdę i radość czyli do sportu.
  Bardzo Polecam !

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Misztal Inny

  Na Pana Doktora trafiłam będąc w ciąży i choć nie był moim lekarzem prowadzącym to byłam u niego 2 razy i polecam. Wszystko dokładnie wyjaśnione. Wizyta nie była pospieszana. Na wszystkie pytania Pan Doktor cierpliwie odpowiada.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Oskar Solarski Inny

  Wspaniały lekarz, zaangażowany w leczenie pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest bardzo rzadko spotykane.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Szynkarczuk Inny

  Byłam u Pana doktora, ponieważ od dłuższego czasu dokuczał mi ból nadgarstka i czasem blokowała mi się ręka w nadgarstku . Pan doktor podotykał popatrzył pouciskał ten nadgarstek poczym powiedział, " nie wiem co Pani jest" .
  Jestem w 8 miesiącu ciąży zaraz ta ręka będzie mi coraz bardziej potrzebna i po prostu martwiło mnie to że może być coraz gorzej a nie wiadomo co mi jest. Zapytalam o badania usg lub prześwietlenie po czym usłyszałam, że Pan doktor nie widzi powodu by takie badanie zlecić. Poczułam się jakby Pan doktor myślał, że wymyśliłam sobie ten ból.
  Jedyne co mi Pan zlecił to poczytanie sobie o zespole na ktore cierpią młode mamy ( tylko ze ja jeszcze nie urodziłam) .
  Ból z dnia na dzień się nasilal a ręka zaczęła blokować się nawet po kilkanaście razy dziennie .
  W tym momencie jestem po diagnozie u innego ortopedy tym razem na NFZ - aktualnie mam ortezę na ręce, rozpoznanie choroby de Quervaina oraz skierowanie na USG oraz rezonans magnetyczny.


  Dodam jeszcze, że wizyta u Pana doktora Szynkarczuk była płatna 200zł i umawiając się na nią Pani z recepcji poinformowała mnie, że Pan doktor wykonuje kobieta w ciąży badanie USG ale ja jego zdaniem chyba się nie kwalifikowalam .

  lek. Tomasz Szynkarczuk

  Każdemu pacjentowi wyjaśniam istotę choroby, a trudne nazwy wręczam na piśmie do ewentualnego pogłębienia wiedzy w tym temacie. Choroba de Quervaina jest przeciążeniem ścięgien, stanem zapalnym pochewek. Wyjaśniałem to i proponowałem doczytać.
  8 miesiąc ciąży nie jest dobrym momentem do zastosowania skutecznego leczenia (iniekcje sterydowe, zabieg operacyjny) i to też mówiłem, zaproponowałem zamiast zbędnej w tym momencie diagnostyki leczenie miejscowa łagodzące dolegliwości.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Gładysiewicz Inny

  Pani Doktor to jeden z najlepszych lekarzy na jakich miałam okazję trafić. Cechuje Ją rzadka umiejętność wśród lekarzy- potrafi słuchać. Pyta o każdy detal, który mógłby mieć znaczenie. Cierpliwie i szczegółowo omawia na czym polega problem. Po długiej diagnostyce mojego syna, która wskazała polip, przeprowadziła zabieg jego usunięcia. W trakcie pobytu w szpitalu kilka razy dziennie odwiedzała Go na sali z zapytaniem czy wszystko w porządku. Lekarz o wielkim sercu, a przy tym konkretna i rzeczowa.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Szarecka Inny

  Świetny lekarz, a jeszcze wspanialszy człowiek. Zawsze rzeczowa, konkretna i bardzo bezpośrednia, dzięki czemu pacjent szybko przełamuje wewnętrzne skrępowanie. Pomimo niełatwej diagnozy znakomita atmosfera wizyty. Zaraża optymizmem. Pani Agnieszko jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystko co Pani dla mnie zrobiła, a przecież nie musiała. Wierzę, że okazane mi dobro kiedyś do Pani powróci. Pozdrawiam i trzymam kciuki za dalszy Pani rozwój. Jakby mnie jeszcze kiedyś coś trafiło to mam nadzieję, że znów do Pani trafię. Pozdrawiam Paweł (pierwszy pacjent z Artmedik).

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Zejler Inny

  Bardzo dobry specjalista, traktujący każdego pacjenta indywidualnie.
  Po kilku nieudanych próbach leczenia gangliona u innych lekarzy byłam załamana.
  Dosłownie 2 wizyty u dr Zejlera operacja później wizyta kontrolna i wszystko super!
  problem nie wraca, ręka w pełni sprawna.
  Z całego serca polecam.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Misztal Inny

  Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Pan Doktor jest sympatyczny i cierpliwy, poświęcił mi dużo czasu, odpowiedział na każde moje pytanie bardzo rzeczowo i dokładnie. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze i czułam się komfortowo. Polecam :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania