Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Świętokrzyskie Centrum Medyczne ARTMEDIK jest ogólnie dostępną placówką świadczącą usługi w zakresie: POZ (Podstawowa Opieka Zdrowotna):
- medycyny rodzinnej;
- pediatrii.
Można także skorzystać z konsultacji w dostępnych, prywatnych PORADNIACH SPECJALISTYCZNYCH m.in.:
- ortopedycznej;
- kardiologicznej;
- ginekologicznej;
- okulistycznej;
- alergologiczno-pulmonologicznej;
- diabetologicznej i dietetycznej;
- logopedycznej;
- urologicznej;
- neurologicznej;
- laryngologicznej;
- medycyny pracy;
- rehabilitacji i fizjoterapii.

Wykwalifikowana kadra lekarska i pielęgniarska, szereg gabinetów specjalistycznych, nowoczesne zaplecze diagnostyczne, a to wszystko w nowych i komfortowo przystosowanych pomieszczeniach. To główne atuty przychodni. Placówka nieustannie się rozwija. Dostosowując się do potrzeb Pacjentów, uruchamia kolejne poradnie, wzbogacając się o najwyższej klasy sprzęt medyczny.

Zgodnie ze zmianami wprowadzonymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia od 1 października Świętokrzyskie Centrum Medyczne ARTMEDIK uruchomiło Nocną i Świąteczną opiekę zdrowotną. Oznacza to, że przychodnia jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 h na dobę.

Kompleksową ofertę Świętokrzyskiego Centrum Medycznego uzupełnia Szpital Kielecki św. Aleksandra i Szpital Specjalistyczny im. Władysława Biegańskiego w Jędrzejowie, wchodzące w skład Grupy ARTMEDIK.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik
Robotnicza 1, 25-662 Kielce
Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (46)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Gładysiewicz Inny

  Bardzo miła sympatyczna pani doktor dobre podejście do pacjenta

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Oskar Solarski Inny

  Niesamowity lekarz, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Bardzo dokładnie i rzetelnie przeanalizował wyniki badań i całą dokumentację dziecka. Dodam, że sytuację zdrowotną dziecka konsultowaliśmy w CZD w Warszawie,ale też w Krakowie (Prokocim) i dopiero w Kielcach usłyszeliśmy od Pana Doktora szereg konkretów i jasny plan działania. Po wielu wizytach u innych specjalistów, po raz pierwszy, spotkaliśmy się z takim szacunkiem i empatycznym podejściem do pacjenta i jego rodziny. Widać, że Pan Doktor uwielbia swoją pracę i mocno się w nią angażuje. Lekarz z powołania i Człowiek z wielką klasą!

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Gładysiewicz Inny

  Pani Doktor to bardzo dobry specjalista . Pomogła zdiagnozować problemy zdrowotne Syna, wykazała zainteresowanie na wizycie jak i w szpitalu. Dziękujemy

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Gładysiewicz Inny

  Bardzo rzeczowa i konkretna wizyta. Wszystkie wątpliwości Pani Doktor nam wyjaśniła cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania. Wizyta to nie tylko poszukiwanie diagnozy, ale też wrażliwość na potrzeby pacjenta i poczucie bezpieczeństwa. Polecam z całego serca.

  U
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Gładysiewicz Inny

  Zapisałam córkę pilnie do Pani Doktor.Polecam każdemu, Pani doktor bardzo profesjonalnie ale jeszcze bardziej przystępnie wyjaśniła dolegliwość, przyczyny i zalecenia.Świetny kontakt z młodym pacjentem, pełen profesjonalizm.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Gładysiewicz Inny

  Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa.
  Badanie i wywiad przeprowadzony bardzo dokładnie bez pośpiechu.
  Polecam

  F
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Gładysiewicz Inny

  Fachowość i pelne zainteresowanie pacjentem. Dziękujemy

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Gładysiewicz Inny

  Jestem bardzo zadowolona po wizycie .P.dr indywidualnie podeszła do naszego problemu zdrowotnego ,z dużą sympatią,otrzymałam fachową ,konkretną pomoc i wyjaśnienia .
  Polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Oskar Solarski Inny

  Wielkim plusem doktora Solarskiego jest kompleksowe podejście do leczenia. Diagnozy nie zwęża do jednej konkretnej dziedziny, a stara się zdiagnozować pacjenta w możliwie najszerszym zakresie. Dzięki temu pacjent otrzymuje całościowy i jak najbardziej szeroki obraz swojego schorzenia. Poprzez eliminację kolejnych potencjalnych źródeł choroby stara się zawęzić jej źródło do rzeczywistego czynnika który ją powoduje. Bardzo konkretny człowiek.
  Oczywiście nie sposób nie wspomnieć o całym pozostałym zespole specjalistów którzy z nim współpracują przy diagnozie pacjenta.
  Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Szynkarczuk Inny

  Trafiłem do Pana Doktora rok temu do szpitala w którym przyjmuje ze złamaną ręką. Wykonał kawał dobrej roboty. Bardzo interesuje się pacjentem, zawsze wysłucha i doradzi. Jest to wspaniały człowiek i lekarz.
  Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, i przedewszystkim bardzo sumienny i zaangażowany w swoją pracę z Ludźmi.
  Nie mogłem lepiej trafić.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania