Misją Studia Stomatologii i Implantologii, od początku jego powstania w 1996 roku, jest zapewnienie wszystkim pacjentom zdrowego i estetycznego uśmiechu. Pierwotnie gabinet funkcjonował jako indywidua... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Studio Stomatologii i Implantologii

Ochronkowa 29

32-540 , Trzebinia , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Misją Studia Stomatologii i Implantologii, od początku jego powstania w 1996 roku, jest zapewnienie wszystkim pacjentom zdrowego i estetycznego uśmiechu. Pierwotnie gabinet funkcjonował jako indywidualna praktyka stomatologiczna, jednak aby sprostać rosnącym oczekiwaniom pacjentów i podążać za zmieniającymi się trendami w stomatologii, postanowiliśmy powiększyć placówkę i doposażyć ją w nowy sprzęt oraz zatrudnić kolejnych specjalistów.

Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne, a w naszej bogatej ofercie znajdują się:

protetyka
chirurgia stomatologiczna
implantologia
ortodoncja
endodoncja mikroskopowa
stomatologia estetyczna i zachowawcza
Coraz więcej pacjentów oddaje swoje uśmiechy w nasze ręce, obdarzając Naszych Specjalistów zaufaniem, zwłaszcza w kwestii zabiegów implantacji oraz zaawansowanej protetyki. Jest to możliwe dzięki interdyscyplinarnemu zespołowi Naszych Lekarzy.

W ramach naszej placówki powołaliśmy do życia Studio Higieny Stomatologicznej, gdzie wykonujemy zabiegi profesjonalnej higieny stomatologicznej: usuwanie kamienia nazębnego za pomocą ultradźwięków, piaskowanie, polishing z użyciem maści ozonowanej oraz fluoryzację. Wybielamy zęby w gabinecie z zastosowaniem regenerującego preparatu firmy PREVDENT, a także przeprowadzamy wybielanie nakładkowe. Oferujemy również ozonoterapię w stomatologii, która daje bardzo obiecujące efekty m.in. w profilaktyce i leczeniu próchnicy w zębach mlecznych i stałych, leczeniu chorób infekcyjnych błon śluzowych, odkażaniu kanałów korzeniowych w trakcie leczenia kanałowego czy wspomagająco przy gojeniu ran. Uzupełnieniem oferty jest pracownia RTG, w której wykonujemy RTG cyfrowe i panoramiczne. Nasza Dyplomowana Higienistka wykonuje również zabiegi preparatem ICON, który jest najlepszym rozwiązaniem do walki z przebarwieniami i odwapnieniami szkliwa. Prowadzi ona również profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż akcesoriów i preparatów do higieny jamy ustnej.

Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla najmłodszych pacjentów od wizyty adaptacyjnej, przez kolorowe wypełnienia Twinky Star aż po leczenie kanałowe czy usunięcie zęba mlecznego.

Dzięki tak komplementarnej ofercie możemy podjąć się nawet najbardziej zaawansowanego procesu leczenia, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie, najwyższej jakości materiały i produkty oraz ogromną wiedzę naszych specjalistów. Dobieramy indywidualny plan leczenia, udzielamy fachowych porad i przywracamy piękny i zdrowy uśmiech, dbając przy tym o przyjazną atmosferę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt
Studio Stomatologii i Implantologii posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Wysokiej klasy urządzenia są gwarancją skuteczności oraz bezpieczeństwa. Nasz gabinet jest wyposażony, między innymi, w:

RTG Cyfrowy i Panoramiczny

Mikrosilniki endodontyczne wraz z lokalizatorem wierzchołka korzenia

Urządzenie do wypełnienia korzeni gutaperką

Mikrosilniki implantologiczne

Mikroskop stomatologiczny – pozwala na powiększenie pola zabiegowego i wgląd do wnętrza komory zęba i kanałów korzeniowych, co pomaga zwiększyć szanse na prawidłowo przeprowadzone leczenie kanałowe, nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.
Lampę Beyond – bezpieczny i zaawansowany system do wybielania zębów. Efekty widać już po 30 minutach zabiegu.
Aparat do ozonoterapii – stosuje się go w leczeniu wczesnych etapów próchnicy. Jest wykorzystany również w dezynfekcji kanałów korzeniowych, odkażaniu miejsca zabiegowego podczas zabiegów implantologicznych oraz wspomagająco w procesach gojenia ran.
Piaskarkę stomatologiczna – urządzenie do piaskowania, czyli zabiegu oczyszczania uzębienia z osadów i przebarwień.
Skaler ultradźwiękowy – urządzenie do tzw. skalingu, czyli zabiegu polegającego na usuwaniu z powierzchni zębów zgromadzonych na nich złogów kamienia.
Trzy unity stomatologiczne – dysponujemy trzema urządzeniami najnowszej generacji, które umożliwiają nam wykonywanie kompleksowych zabiegów stomatologicznych.
Udogodnienia dla pacjentów
Wybitni specjaliści i wysokiej jakości sprzęt z pewnością stanowią najważniejsze zalety naszych gabinetów, ale proponujemy Państwu jeszcze więcej. Zadowolenie i komfort pacjentów są dla nas priorytetem, dlatego przygotowaliśmy korzystny system udogodnień, takich jak:

indywidualne terminy wizyt (poza terminarzem) – aby dopasować się do potrzeb naszych pacjentów, wprowadziliśmy możliwość umówienia się na wizytę w dogodnym dla Państwa terminie, niekoniecznie w standardowych godzinach pracy specjalistów. W szczególnych przypadkach pracujemy również w soboty
oferty specjalne i promocje – dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty i oferty
karty podarunkowe – na dowolną kwotę lub usługę
dogodna forma płatności – kartą lub gotówką
płatność kredytowana – MEDIRATY, PAYDENT

Typ placówki

  • Centrum medyczne

Inne placówki