SPORTSmed Specjalistyczne Centrum Medyczne

(299 opinii)

Centrum Medyczne SPORTSmed s. c. powstało na bazie działającej od 2007 Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej dr n. med. Moniki Skrzypiec-Spring i działającego od 1995 r. gabinetu dr n. me... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

SPORTSmed Specjalistyczne Centrum Medyczne

Piastowska 31/2

50-361 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne SPORTSmed s. c. powstało na bazie działającej od 2007 Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej dr n. med. Moniki Skrzypiec-Spring i działającego od 1995 r. gabinetu dr n. med. Adama Spring.

Świadczymy usługi w zakresie orzecznictwa sportowo-lekarskiego dzieci i dorosłych uprawiających wszystkie dyscypliny sportu, w tym zawodników klasy mistrzowskiej, oraz orzecznictwa lekarskiego osób ubiegających się o pozwolenie na broń. Dbamy o najwyższy poziom świadczeń, a nasi specjaliści medycyny sportowej mają najwyższe kwalifikacje i duże doświadczenie - m.in. dwóch naszych lekarzy posiada tytuł Lekarza Olimpijskiego. Specjalizujemy się w dziedzinie medycyny sportowej, ortopedii sportowej, kardiologii sportowej oraz hipertensjologii. Świadczymy usługi medyczne w tym zakresie zarówno dla osób uprawiających sport wyczynowo lub rekreacyjnie, jak i planujących rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz dla osób ze schorzeniami sercowo-naczyniowymi, które chcą powrócić do aktywnego trybu życia. Centrum Medyczne SPORTSmed s. c. jako jedno z nielicznych prowadzi poradnictwo w zakresie leczenia schorzeń cywilizacyjnych takich jak nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca czy cukrzyca za pomocą aktywności ruchowej jako dodatkowej formy terapii. Świadczymy również usługi medyczne w zakresie ortopedii, diagnostyki i leczenia wad postawy oraz rehabilitacji, kinezyterapii i masażu leczniczego. Specjalizujemy się w leczeniu wad postawy dzieci w wieku szkolnym. Współpracujemy ze specjalistami o najwyższych kwalifikacjach.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Spring

  Internista, Hipertensjolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badania diagnostyczne

   Bardzo dziękuję za skuteczne leczenie, lekarz przyjmuje punktualnie bez jakichkolwiek opóźnień, skutecznie zdiagnozował ,skutecznie leczy

  • J
   Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

   Lekarz szczegółowo wyjaśnił mi wyniki badań. W trakcie tzw. Zwykłej wizyty miałem zmierzone ciśnienie, ekg i usg serca, Kompetentny lekarz, niedroga wizyta i wszystko w przyjemnej atmosferze. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (114) o tym lekarzu


 • Anna Maciejewska

  Dietetyk, mgr inż.

  • P
   Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

   Wizyta była bardzo przyjemna. Pani Ania robi szczegółowy wywiad i wszystko dokładnie tłumaczy. Bierze pod uwagę przyniesione badania lekarskie, a podczas wizyty przeprowadza analizę składu ciała. Podczas wizyty dostałam pierwsze wskazówki dotyczące żywienia i suplementacji. Myślę, że będzie to przyjemna współpraca i ustanawianie zdrowych nawyków żywieniowych.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

   Trafiłam do Pani Anny z czystego przypadku ale była to najwspanialsza wizyta u specjalisty jakiej doświadczyłam. Jeżeli masz jakiekolwiek obawy, że Ci się nie uda, nie masz motywacji ani wiary w siebie - Pani Anna jest tym, czego potrzebujesz. Nigdy nie spotkałam się z tak cudownym podejściem. Wizyta nie trwa 10 min z ciągłym patrzeniem na zegarem bo już następny pacjent czeka. Wszystkiego wysłuchała, przeprowadziła rzetelny wywiad, porozmawiała i czułam ogromne wsparcie, które czuję do tej pory. Posiłki dobrane tak, abym nie chodziła głodna i jednocześnie zadowolona z dobranych dań. Wcześniej tydzień bez kebaba uznawałam za tydzień stracony, a teraz, nawet nie odczuwam ochoty na fast-foody. Przede wszystkim zmieniło się u mnie podejście i stan psychiczny ogromnie się poprawił, a kilogramy nawet nie wiem, kiedy znikają. Gorąco polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie.

  Zobacz wszystkie opinie (102) o tym lekarzu


 • Monika Skrzypiec-Spring

  Lekarz Sportowy, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum Medyczne

   Bardzo sprawnie i miło. Rzetelne podejście do badania. Pełna kultura. Miejsce czyste i zadbane. Polecam

  • M

   Świetna Pani Doktor!
   Najlepsza na jaką w życiu trafiłam, badanie z wywiadem trwało 20 minut, a dowiedziałam się więcej niż przez wszystkie moje wizyty do tej pory u innych specjalistów.
   Bardzo miła i ciepła osoba, która tłumaczy wszystko!

   Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (83) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania