SPORTSmed Specjalistyczne Centrum Medyczne

(256 opinii)

Centrum Medyczne SPORTSmed s. c. powstało na bazie działającej od 2007 Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej dr n. med. Moniki Skrzypiec-Spring i działającego od 1995 r. gabinetu dr n. me... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

SPORTSmed Specjalistyczne Centrum Medyczne

Piastowska 31/2, Śródmieście

50-361, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Centrum Medyczne SPORTSmed s. c. powstało na bazie działającej od 2007 Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej dr n. med. Moniki Skrzypiec-Spring i działającego od 1995 r. gabinetu dr n. med. Adama Spring.

Świadczymy usługi w zakresie orzecznictwa sportowo-lekarskiego dzieci i dorosłych uprawiających wszystkie dyscypliny sportu, w tym zawodników klasy mistrzowskiej, oraz orzecznictwa lekarskiego osób ubiegających się o pozwolenie na broń. Dbamy o najwyższy poziom świadczeń, a nasi specjaliści medycyny sportowej mają najwyższe kwalifikacje i duże doświadczenie - m.in. dwóch naszych lekarzy posiada tytuł Lekarza Olimpijskiego. Specjalizujemy się w dziedzinie medycyny sportowej, ortopedii sportowej, kardiologii sportowej oraz hipertensjologii. Świadczymy usługi medyczne w tym zakresie zarówno dla osób uprawiających sport wyczynowo lub rekreacyjnie, jak i planujących rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz dla osób ze schorzeniami sercowo-naczyniowymi, które chcą powrócić do aktywnego trybu życia. Centrum Medyczne SPORTSmed s. c. jako jedno z nielicznych prowadzi poradnictwo w zakresie leczenia schorzeń cywilizacyjnych takich jak nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca czy cukrzyca za pomocą aktywności ruchowej jako dodatkowej formy terapii. Świadczymy również usługi medyczne w zakresie ortopedii, diagnostyki i leczenia wad postawy oraz rehabilitacji, kinezyterapii i masażu leczniczego. Specjalizujemy się w leczeniu wad postawy dzieci w wieku szkolnym. Współpracujemy ze specjalistami o najwyższych kwalifikacjach.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Spring

  Internista, Hipertensjolog, dr n. med.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja hipertensjologiczna

   Wizyta w pełni spełniła moje oczekiwania. Gruntowana profesjonalna ocena przedstawionego problemu. Kompleksowe badanie w tym USG i EKG zakończone wdrożeniem leczenia. Polecam gorąco.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: złe samopoczucie

   Jak zwykle pelen profesjonalizm, a przy tym osoba pelna ciepła, wzbudzająca zaufanie. Rzetelny i bardzo cierpliwy. Wyslucha każdego z ogromną uwagą. Diagnozy zawsze w skali 1;10 na 100. Polecam i zawsze bedę wracać do dr Springa jak i cala moja rodzina. Osoby, ktorym polecilam doktora, są mega zadowolone!

  Zobacz wszystkie opinie (95) o tym lekarzu


 • Anna Maciejewska

  Dietetyk, mgr inż.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: OŁAWSKIE CENTRUM REHABILITACYJNEUsługa: konsultacja dietetyczna

   Mega profesjonalizm. Pani Anna bardzo mądra i rzeczowa kobieta! Bardzo polecam!!! Warto spróbować i sie przekonać !!

  • F
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: OŁAWSKIE CENTRUM REHABILITACYJNEUsługa: konsultacja dietetyczna

   Polecam Panią Anię w 100%. Dokładne informacje, bardzo miłe spotkanie. Pomiar ciała dokładny, szybka i prosta opisana dieta.

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu


 • Monika Skrzypiec-Spring

  Lekarz Sportowy, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: SPORTSmed Specjalistyczne Centrum Medyczne

   Bardzo sprawnie i miło. Rzetelne podejście do badania. Pełna kultura. Miejsce czyste i zadbane. Polecam

  • M

   Świetna Pani Doktor!
   Najlepsza na jaką w życiu trafiłam, badanie z wywiadem trwało 20 minut, a dowiedziałam się więcej niż przez wszystkie moje wizyty do tej pory u innych specjalistów.
   Bardzo miła i ciepła osoba, która tłumaczy wszystko!

   Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (83) o tym lekarzu