Spójnik Sp. z o.o. - gabinet psychologiczny

(3 opinie)

Spójnik Spółka z o.o. powstał z myślą o dzieciach i młodzieży, rodzicach a także osobach dorosłych i seniorach zmagających się z sytuacjami kryzysu życiowego w wyniku rozwodu, choroby, permanentnego ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Spójnik Sp. z o.o. - gabinet psychologiczny

Warszawska 55

82-300 , Elbląg , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Spójnik Spółka z o.o. powstał z myślą o dzieciach i młodzieży, rodzicach a także osobach dorosłych i seniorach zmagających się z sytuacjami kryzysu życiowego w wyniku rozwodu, choroby, permanentnego stresu w pracy lub szkole, żałoby czy też innych znaczących zmian. Jest to gabinet psychologiczny, który oferuje Państwu usługi specjalistyczne w zakresie poradnictwa psychologiczno-terapeutycznego, psychoonkologicznego, psychoterapeutycznego i neurologopedycznego. Każda osoba niesie z sobą inny bagaż doświadczeń, problemów które wymagają indywidualnego podejścia dlatego nasza pomoc jest dostosowywana do potrzeb Klientów. Jeżeli leczenie wymaga dodatkowych konsultacji czy opieki specjalistów spoza zespołu Spójnika, udzielamy informacji, gdzie taką pomoc można uzyskać.
Jeżeli zmagasz się z poczuciem przygnębienia, niepokoju, mierzysz się z ważnymi pytaniami życiowymi lub masz chęć podjęcia pracy na rzecz rozwoju osobistego i uczynienia życia bardziej świadomym aby w pełni móc nim kierować – serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu i skorzystania ze spotkań ze specjalistami.
Aby odpowiednio dobrać dla Państwa pomoc prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 795 050 384

Ponadto zapraszamy Państwa do zapoznawania się na bieżąco z proponowanymi przez nas warsztatami z zakresu rozwijania swoich umiejętności i kompetencji. Nasza oferta dotyczy warsztatów prowadzonych w tematyce rodzicielstwa, rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnej, psychoedukacji itp. Zajmujemy się także organizacją warsztatów psychologicznych według zgłaszanego zapotrzebowania, w tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy pod nr tel: 795 050 384 w celu doprecyzowania oczekiwań i możliwości ich realizacji.

Gabinet i biuro znajduje się przy ul. Warszawskiej 55 w Elblągu -
Ceglany Dom z zielonymi okiennicami.

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Kryzys życiowy
 • Kryzys w związku
 • Żałoba
 • Problemy rodzinne
 • Problemy wychowawcze
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Spójnik Sp. z o.o. - gabinet psychologiczny? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Gładka konsultacja psychologiczna

  Wspaniała Pani psycholog. Jej pomoc jest nieoceniona. Cieszę się, że na Panią trafiłam. Polecam każdemu niezdecydowanemu.

  mgr Natalia Gładka

  Bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Zalewska Inny

  Szczerze polecam, Pani Ania ma bardzo ciepłe podejście do pacjenta, stwarza przyjazną i bezpieczną atmosferę oraz skutecznie dobiera metody leczenia :)

  Anna Zalewska

  Bardzo dziękuję za życzliwe, dobre słowa. Przesyłam serdeczne pozdrowienia ;)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Zalewska Inny

  Bardzo kompetentna psycholog. Empatyczna, troskliwa, umie się pochylić nad chorym, bezbronnym człowiekiem. Jak mało który psycholog, potrafi też ukoić w żałobie.

  Anna Zalewska

  Bardzo dziękuję za te dobre słowa, pełne wrażliwości patrzącego. Serdecznie pozdrawiam ;)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania