Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyka

Ozimska 20

45-057 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joachim Negacz Inny

  Lekarz na medal. Polecam w 100%
  Dzieki niemu zaszłam w wymarzona ciąże. Hormony ustawione prawidło.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joachim Negacz Inny

  Polecam w 100% lekarz bardzo miły i sympatyczny. Wkońcu mam uregulowaną tarczycę i wszystkie hormony.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joachim Negacz Inny

  Z czystym sumieniem nie polecam pana doktora. Zdiagnozował nam niedoczynność tarczycy wrodzona u niemowlaka i nastraszył upośledzeniem umysłowym. Włączył hormony już od następnego dnia bez zalecenia powtórnych badań. Po konsultacji z dwoma innymi endokrynologami z innych miast okazało się że dziecko jest zdrowe a wynik się obniżył i wystarczyło tylko poczekać bo niemowlaki po prostu często tak mają. Ponadto wykonał USG gdzie okazało się że na USG tarczycy zrobione do 2r.z nie jest zbyt wiarygodnym źródłem inforoamcji bo to tego trzeba mieć naprawdę dobre głowice ( a zdj USG nie było zbyt dobrej jakości ). Dobrze że nie poprzestaliśmy na opinii Pana doktora ponieważ włączenie hormonu mogłoby spowodować że faktycznie dziecko musiałoby go już brać do końca życia, a przy większym szczęściu do 2r.z.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joachim Negacz Inny

  Córka została skierowana przez neonatolog do doktora Negacza w celu zbadania tarczyczy. Doktor Negacz praktycznie podczas calej wizyty podważał kompetencje lekarza, który wydał skierowanie. Powtarzał, że marnujemy jego czas, a na słowa, że zostaliśmy do niego skierowani odpowiedział: "czy jakby nam kazali skakać z mostu to byśmy skoczyli?" Ponadto był bardzo opryskliwy nie tylko wobec mojej żony, ale również wobec 8 miesiecznego dziecka. Ponadto co chwilę odbierał prywatne rozmowy ignorując płaczace ze stresu malutkie dziecko. Doktor Negacz posiada wiedzę medyczna lecz jego charakter i zachowanie jest bardzo naganne. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: TERESA Sachanbinska Inny

  Lekarz z powołania. Człowiek z sercem na dłoni. Przesympatyczna kobieta. Pani Doktor jest świetnie przygotowana przed każdą wizytą. Zawsze służy dobrym słowem i uśmiechem. Potrafi dodać otuchy zestresowanym rodzicom i ma podejście do malutkiego pacjenta. Podczas wizyty i badania wszystko dokładnie pokazuje i wyjaśnia. Jesteśmy zadowoleni, że nasza córeczka trafiła pod opiekę Pani Doktor.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joachim Negacz poporodowe zapalenie tarczycy

  Polecam Pana Doktora z całego serca.
  Jest bardzo dobrym lekarzem i trafnie stawia diagnozy. Wyprowadził mnie w 4msce z bardzo rozchwianej tarczycy po porodzie gdzie obecnie jestem bez leków.
  Zależało mi abym mogła karmić i nic nie wpłynęło na syna, Pan Doktor tak ustawił leczenie, że mogłam karmić A dziecku nic nie było i nie jest gdzie obecnie nadal kontynuuję karmienie.
  Bardzo dobry specjalista!Polecam!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Olszanowski badanie do operacji korekcji nosa

  Też jestem bardzo zadowolona z lekarza zna się na tym co robi i rozwiewa wszelkie wątpliwości poprzez obszerne badania lekarz z doświadczeniem polecam każdemu kto szuka dobrego kardiologa .

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania