Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyka

Ozimska 20

45-057, Opole, opolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • TERESA Sachanbinska

  Kardiolog,

  • M

   Bardzo dobra lekarka. Uśmiechnięta, wszystko dokładnie tłumaczy i ma podejście do pacjenta. Pożartuje, jak trzeba to pocieszy, zaraża entuzjazmem. Przede wszystkim, Pani Teresa jest osobą szczerą i nie ukrywa, że jest tylko człowiekiem, więc może się pomylić, a wtedy nie postępuje egoistycznie, tylko zasięga porady innego lekarza. Leczenie bardzo mi odpowiada, jestem zadowolony, polecam!


 • Mariusz Ciszewski

  Ortopeda,

  • K

   Na wizytę wybrałam się po przeczytaniu dobrych opinii, niestety w przychodni doktor stwierdził że na zdjęciu coś widzi ale nie wie co - jedyna rada wizyta prywatna. Za 2 min wizyty prywatnej składającej się na 0 badań, 0 diagnoz , 2 zdania zapraszające do szpitala zapłaciłam 200 zł - szok. W szpitalu po całym dniu siedzenia w kolejce myślałam że umrę z bólu, doktor stwierdził jedynie że konieczny jest gips i objechał za to że nie domyśliłam się że należy z góry wykupić zastrzyki przeciwzakrzepowe - wg niego oczywiste. Zero złamań i urazów ?? a remedium hmm gips ?! Zgodziłam się gdyż myślałam że to może ja się nie znam a doktor ma rację, Gips tylko zaszkodził jednak - tak powiedzieli inni lekarze. Dotąd jak idę do lekarza prywatnie lub na zabiegi na rzepkę w której brak mazi to słyszę śmiechy gdy opowiadam o tym gipsie. Nie polecam.

  • Najlepszy ortopeda jakiego miałem mimo poważnej kontuzji doprowadził mnie do stanu użytkowego. Miły konkretny z olbrzymią wiedzą. Super super i jeszcze raz super

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Andrzej Olszanowski

  Kardiolog, Pediatra, Kardiolog Dziecięcy,

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SPECJALISTYKA"Usługa: badanie do operacji korekcji nosa

   Też jestem bardzo zadowolona z lekarza zna się na tym co robi i rozwiewa wszelkie wątpliwości poprzez obszerne badania lekarz z doświadczeniem polecam każdemu kto szuka dobrego kardiologa .

  • A

   wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem.
   Jestem bardzo zadowolona. Lekarz jest może mało rozmowny,ale za to bardzo skupiony na pacjencie, problemie. Pomocny i potrafi postawić celną diagnozę. Polecam każdemu -bez znaczenia czy na NFZ czy prywatnie Doktor traktuje wszystkich na równi -polecam z całym przekonaniem i z całego serca... z serca, które dzięki Panu Doktorowi dobrze bije :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Puziewicz-Zmonarska

  Pediatra, Nefrolog,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: wielotorbielowatość nerek

   Gdyby byli wszyscy tacy lekarze to czulibyśmy spokój zostawiając pod ich opieką nasze dzieci . Dziękujemy Pani Doktor.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: częste infekcje ukladu moczowego

   Bardzo dobry nefrolog. Kompetentna, zawsze pomocna i z rewelacyjnym podejściem do małego pacjenta. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Joachim Negacz

  Pediatra, Endokrynolog,

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SPECJALISTYKA"Usługa: poporodowe zapalenie tarczycy

   Polecam Pana Doktora z całego serca.
   Jest bardzo dobrym lekarzem i trafnie stawia diagnozy. Wyprowadził mnie w 4msce z bardzo rozchwianej tarczycy po porodzie gdzie obecnie jestem bez leków.
   Zależało mi abym mogła karmić i nic nie wpłynęło na syna, Pan Doktor tak ustawił leczenie, że mogłam karmić A dziecku nic nie było i nie jest gdzie obecnie nadal kontynuuję karmienie.
   Bardzo dobry specjalista!Polecam!

  • K

   Niestety muszę zupełnie zgodzic się z jedną z poniższych opinii. Ja takze leczylam się u dr. Negacza jako dojrzewajaca dziewczyna. Wizyty były dla mnie dużym stresem, bardzo nie lubiłam na nie chodzić. Czułam się niezręcznie, a część komentarzy odnośnie mojej wagi i wyglądu (przy dużej niedoczynności tarczycy!) pamiętam i dziś, po 10 latach. Pewnie pomyślane jako specyficzne poczucie humoru, ale dla mnie bardzo nieprzyjemne.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu