Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu
Batorego 17-19, 87-100 Toruń
Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (29)

Ogólna ocena

  G
  Profil zweryfikowany
  Lidia Joanna Pawłowicz Inny

  Doskonała lekarka, bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy. Gorąco polecam

  S
  Profil zweryfikowany
  Michał Dobrowolski Inny

  Pan Doktor uratował mojego tatę z ciężkiego zawału gdy trafił na SOR- pełne zaangażowania, profesjonalizm- Dziękujemy z całego serca!
  Mama miała także wykonywana koronografię przed Dr. Dobrowolskiego- bardzo zadowolona, również pełne zaangażowanie, profesjonalizm O KROK od zawału! Wielki ukłon w stronę Pana dr. DZIEKUJEMY

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jakub Tworkiewicz Inny

  Nie wiem jak to możliwe, że lekarz ten ma tyle pozytywnych opinii. Prowadził mojego Tatę na urologii w toruńskim szpitalu. U Taty po operacji rozwinęła się sepsa i Tata zmarł. Ze strony tego lekarza żadnego zaangażowania, brak rzetelnych informacji, mam wrażenie, że Tata zostawiony został sam sobie, a na moje pytanie o szanse wyleczenia Taty dr Tworkiewicz odpowiedział: "Fifty fifty". Po śmierci Taty żadnego wyjaśnienia, dlaczego do tego doszło, żadnego przepraszam. Jestem bardzo rozczarowana postawą dr Tworkiewicza!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Zbigniew Michniewicz Konsultacja chirurgiczna

  Pełen profesjonalizm połączony z empatią i dobrym humorem. Lekarz przy którym każdy może czuć się bezpiecznie ale też ma świadomość, ze jest pod opieką profesjonalisty. Wysoka kultura osobista, świetny kontakt z lekarzem, cierpliwość. Pacjent czuje się w pełni zaopiekowany. Polecam z całego serca Pana doktora!!

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Zbigniew Michniewicz Inny

  Doktor przy odbiorze mammografii w której wynik był w skali BODRUM 5, stwierdził ze to jest zmiana łagodna, nie chciał dać skierowania na biopsje bo stwierdził, że nie ma takiej potrzeby i usg wystarczy. Po czym okazało się po wyniku biopsji prywatnie wykonanej, że zmiana z rzekomej łagodnej okazała się nowotworem złośliwym. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jakub Tworkiewicz konsultacja urologiczna

  Bardzo konkretny lekarz, jasne i precyzyjne instrukcje co dalej przy wypisie ze szpitala. Wszystko rzeczowo wyjaśnione

  J
  Profil zweryfikowany
  Robert Świgoński Inny


  Wszystkim polecam!!!!! Doskonały specjalista, profesjonalista, cierpliwy, miły i sympatyczny lekarz. Doktor poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent.

  P
  Profil zweryfikowany
  Robert Świgoński Inny

  Znakomity specjalista, wszystko szczegółowo wyjaśnia, z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Pan Doktor trzykrotnie mi pomógł, nawet po wyjściu ze szpitala nie odmówił konsultacji. Zawsze miły, uprzejmy, empatyczny, polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Jolanta Chmielewska Inny

  Najlepszy endokrynolog w Toruniu. Bardzo uprzejma. Wszystko wyjaśnia szczegółowo. Skierowuje na wszystkie niezbędne badania.

  J
  Profil zweryfikowany
  Krzysztof Tura Inny

  Pełen profesjonalizm i kultura!
  Polecam wszystkim z problemami ortopedycznymi, lekarz cierpliwy i rzeczowy, konkretny. Dokładny wywiad, przedstawienie planu leczenia i jego realizacja.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania