Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu

Batorego 17-19

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Świgoński Inny

  Znakomity specjalista, wszystko szczegółowo wyjaśnia, z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Pan Doktor trzykrotnie mi pomógł, nawet po wyjściu ze szpitala nie odmówił konsultacji. Zawsze miły, uprzejmy, empatyczny, polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Chmielewska Inny

  Najlepszy endokrynolog w Toruniu. Bardzo uprzejma. Wszystko wyjaśnia szczegółowo. Skierowuje na wszystkie niezbędne badania.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Tura Inny

  Pełen profesjonalizm i kultura!
  Polecam wszystkim z problemami ortopedycznymi, lekarz cierpliwy i rzeczowy, konkretny. Dokładny wywiad, przedstawienie planu leczenia i jego realizacja.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Świgoński Inny

  Świetny lekarz! Wszystko wytłumaczy, bardzo sympatyczny. Zrobił mi minimalistyczne cięcie tylko tyle ile trzeba. Interesuje się pacjentem i jego stanem zdrowia. Byłam miło zaskoczona, że istnieją jeszcze lekarze z powołania. Świetny chirurg, szczerze polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Pobłocki Inny

  Szybka i trafna diagnoza pozwoliła mi wrócić do pełni sprawności. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Kułakowski Inny

  Ten lekarz uratował mi rękę. Ręka była roztrzaskana w łokciu jakieś 12 lat temu. Dzięki niemu mam sprawną rękę. Rentgen pokazał miazgę a dr się podjął i poskręcał. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do leczenia się u dr nie wahajcie się nie znam lepszego ortopedy. Dzięki dr mogę teraz takie wiadomości pisać przy użyciu dwóch rąk.
  Jeśli ktoś potrzebuje potwierdzenia tej tezy zapraszam do kontaktu :-)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Pobłocki

  Rzetelny i życzliwy lekarz, podchodzący do każdego Pacjenta z profesjonalizmem. Skutecznie wyleczyłem się z kamicy układu moczowego.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Pobłocki

  Bardzo dobry urolog. W ostatnim czasie pomógł mi wyjść z kolki nerkowej. Godny zaufania, widać, że zna się na rzeczy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Osmański Korekcja osi kręgosłua

  Lekarz najlepszy z najlepszych. Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że jestem w profesjonalnych rękach, dalsze wizyty utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Człowiek z pasją, doskonały specjalista, posiada ogromną wiedzę i umiejętności, nie unika trudnych przypadków. Kiedy straciłam nadzieję na wyzdrowienie, gdyż kolejni lekarze odmawiali przeprowadzenia operacji(wiele mies. spędziłam w łóżku z powodu patologicznego złamania kręgosłupa) trafiłam do dr. Osmańskiego, który podjął się leczenia. Profesjonalista na najwyższym poziomie, indywidualnie podchodzi do pacjenta, rzetelnie i wnikliwie przygotowuje się do operacji. Jestem 3 tyg. po zabiegu( korekcja osi kręgosłupa ze stabilizacją) , już w drugiej dobie czułam znaczną poprawę, ból ustąpił, mogę swobodnie się poruszać. Z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Dzięki dr. Maciejowi wracam do normalnego życia. Lekarz z powołania, szczerze polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Osmański

  Pan doktor jest profesjonalistą I sympatyczną osobą. Do mojego przypadku podszedł fachowo. Po wstępnych badaniach podjął decyzję iż będzie konieczna operacja. Wytłumaczył szczegółowo jak będzie przebiegała operacja. Bez wahania wyraziłam zgodę. Mija 3 miesiące po zabiegu. Czuję się dobrze,ból mi nie dokucza . Przez wiele miesięcy cierpiałam, Pan doktor pomógł mi wrócić do normalności. Jestem mu wdzięczna za to. To lekarz z powołania.
  Polecam !


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania