Specjalistyczne Centrum Medyczne ARKAMEDIC znajduje się w północnej dzielnicy Tychów - Mąkołowcu w kompleksie nowo wybudowanego Osiedla Łabędziego. Nasz placówka oferuje specjalistyczne usługi medy... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic

Łabędzia 67/18

43-100 , Tychy , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Specjalistyczne Centrum Medyczne ARKAMEDIC znajduje się w północnej dzielnicy Tychów - Mąkołowcu w kompleksie nowo wybudowanego Osiedla Łabędziego.

Nasz placówka oferuje specjalistyczne usługi medyczne osobom prywatnym i firmom.
Usługi są świadczone przez zespół doświadczonych lekarzy w ramach 17 poradni specjalistycznych, w komfortowych warunkach, w krótkich terminach i bez kolejek.

Naszym Pacjentom zapewniamy na miejscu wykonanie diagnostyki w zakresie badań USG, UKG, EKG, analityki medycznej oraz poprzez placówki współpracujące - w zakresie badań diagnostyki obrazowej. Przeprowadzamy także zabiegi chirurgiczne, dermatologiczne.

Oferujemy bezpłatne usługi medyczne dla pacjentów posiadających karty firm ubezpieczeniowych i abonamentowych:

- ALLIANZ,
- MEDICOVER,
- ENEL-MED,
- PZU,
- SIGNAL IDUNA,
- SALTUS,
- TU ZDROWIE,
- COMPENSA.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Kurczyński Inny

  U tak sympatycznego lekarza jeszcze nigdy nie byłam wszystko dokładnie wyjaśnione, a nawet rozrysowane. Badanie przeprowadzone delikatnie w miłej atmosferze. Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Kurczyński Inny

  Świetny lekarz! Od momentu rozpoczęcia wizyt u Pana Doktora zniknęła niechęć chodzenia do ginekologa. Pan Daniel to profesjonalista, który nie wprowadza zbędnej paniki, wszystko dokładnie tłumaczy, a przy tym jest bardzo sympatycznym i wesołym człowiekiem. Gorąco polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Kunicki Inny

  Poruszam się na wózku, trafiłam do Pana Doktora na badanie piersi. Pomijam, że czekałam około 20 minut, co w prywatnych gabinetach rzadko się zdarza, raczej lekarze są punktualni. Pan Doktor był zdegustowany tym, że nie jestem w stanie sama przesiąść się na leżankę - sam nie zaproponował żadnej pomocy. Podnośnika w gabinecie oczywiście nie posiada. Przez całą wizytę okazywał swoje niezadowolenie, ale badanie wykonał na siedząco, cały czas okazując swoje niezadowolenie. Za te wszystkie nieprzyjemności zapłaciłam 130 zł i dostałam fakturę z danymi pani Krystyny z Katowic (!). Zero empatii, fatalne podejście do pacjenta. Nie polecam, zwłaszcza osobom niepełnosprawnym.

  lek. Piotr Kunicki

  Bardzo dziękuje za opinie. Ma Pani racje czekała Pani na wizytę 19 min powyżej ustalonego terminu, ale na pewno Pani zauważyła, że osoba która była przed Panią rownież była na wózku inwalidzkim. Osoba niepełnosprawna , jak Pani, zagrożona amputacją kończyny wymagała trochę więcej czasu niż zaplanowane 15 min. Czasami tak jest że chcąc dobrze pracować, a nie byle jak, trzeba poświecić więcej uwagi. Ma Pani rownież racje że nie ma w firmie podnośnika, to duże niedopatrzenie, niemniej przez ostatnie 11 lat wykonując około 60000 porad nigdy nie był potrzebny. Ale będę rozmawiał z prezesem firmy o zakupie może się kiedyś przyda. Ma Pani racje że moją postawą mogłem wyglądać na niezadowolonego, ale nie lubię robić czegoś „tylko trochę”. Wykonywanie badania w pozycji siedzącej może skutkować tym że coś zostanie przegapione, mimo starannie przeprowadzonego badania. Wątpię że byłaby Pani zadowolona gdybym za tego powodu nie rozpoznał nowotworu. Ma Pani rownież racje że pacjenci zarzucają mi brak empatii, to sie zgadza, ale wole być skuteczny w Nuesienu pomocy i w


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Kurczyński Inny

  Wspaniały lekarz! Bardzo szczegółowo udziela informacji na temat diagnozowanej przypadłości, uważnie słucha co pacjentka ma do przekazania, stara się rozwiać wątpliwości, i rozwiązać problem biorąc przy tym pod uwagę zdanie pacjentki. Przesympatyczny człowiek z poczuciem humoru, co sprawia że wizyta przestaje być stresująca, i można poczuć się w 100% komfortowo. Jak najbardziej polecam.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zubelewicz Inny

  Profesjonalne podejście do pacjenta.
  Pan Doktor wykonuje wszystkie badania na miejscu i jak trzeba zleca inne, doświadczony,szczegółowy,wzbudza zaufanie...Polecam!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iga Grochoła Inny

  Pani doktor jest niesamowicie sympatyczna, bardzo szczegółowo wyjaśnia wszystkie aspekty, stara się znaleźć źródło problemu i jak najlepiej dobrać leczenie. Serdecznie polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Kurczyński Inny

  Kompetencja i dobry humor idzie w parze. Niby nie możliwe, a jednak :)
  Doktor wszystko tłumaczy, jest sumienny, staranny, delikatny. Bezpośredni, ale w żartobliwy i pozytywny sposób :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Kurczyński Inny

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Prowadzi moją drugą ciążę i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Jest nie tylko świetnym lekarzem, ale również człowiekiem. Każda wizyta przebiega w miłej i wesołej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Kunicki Inny

  Bardzo profesjonalny, rzeczowy i punktualny specjalista. Poczucie humoru takze na plus. Polecam Pana Piotra

  lek. Piotr Kunicki

  Bardzo dziękuje za Pańską opinie. Pozdrawiam Piotr Kunicki


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Kunicki Inny

  Kompetentny ,profesjonalny ,bezbolesnie wykonał mi biobsji piersi .Lekarz z oryginalnym poczuciem humoru.

  lek. Piotr Kunicki

  Była Pani po prostu dzielna. Dziękuje. Pozdrawiam Piotr Kunicki


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania