Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Specjalistyczne Centrum Medyczne ARKAMEDIC znajduje się w północnej dzielnicy Tychów - Mąkołowcu w kompleksie nowo wybudowanego Osiedla Łabędziego.

Nasz placówka oferuje specjalistyczne usługi medyczne osobom prywatnym i firmom.
Usługi są świadczone przez zespół doświadczonych lekarzy w ramach 17 poradni specjalistycznych, w komfortowych warunkach, w krótkich terminach i bez kolejek.

Naszym Pacjentom zapewniamy na miejscu wykonanie diagnostyki w zakresie badań USG, UKG, EKG, analityki medycznej oraz poprzez placówki współpracujące - w zakresie badań diagnostyki obrazowej. Przeprowadzamy także zabiegi chirurgiczne, dermatologiczne.

Oferujemy bezpłatne usługi medyczne dla pacjentów posiadających karty firm ubezpieczeniowych i abonamentowych:

- ALLIANZ,
- MEDICOVER,
- ENEL-MED,
- PZU,
- SIGNAL IDUNA,
- SALTUS,
- TU ZDROWIE,
- COMPENSA.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (41)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kunicki Inny

  Powiedzieć, że po pierwszej i ostatniej wizycie wyszedłem od tego Lekarza niezadowolony, to nic nie powiedzieć. Wyszedłem do pewnego stopnia upokorzony. Udałem się do Pana celem konsultacji proktologicznej w kierunku dyskomfortu podczas defekacji i wyczuwalnego przez Pacjenta guza w końcowym odcinku odbytnicy. Po zrobionym w moim odczuciu "na szybko", z widocznym niechceniem, badaniu proktologicznym, Lekarz stwierdził, że on nic nie wyczuwa, Pacjent pomylił pewnie guz ze stolcem i że jak już tak chcę, to mogę sobie zrobić rektoskopię, ale on nie widzi potrzeby. Nie otrzymałem nawet skierowania na to profilaktyczne badanie rektoskopiczne, które później nota bene musiałem wyprosić u internisty. Napomnę tylko, że podczas późniejszej rektoskopii wykazano, że w odbytnicy mam polipy wymagające kolonoskopii i polipektomii oraz stan zapalny anodermy.
  Brak jakiejkolwiek empatii i brak zaangażowania w konsultację, który w tym przypadku mógł wiązać się z ryzykiem zdrowotnym...

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Iga Grochoła-Małecka Inny

  Najlepsza. Wreszcie pojawił się uśmiech na twarzy i chęć do życia. Jako jedyna nie odprawiła z kwitkiem tylko prowadzi trt.
  Sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Janusz Czarski konsultacja laryngologiczna

  Podejście lekarza to kpina, dolegliwość zbagatelizowana, a jedyny pomysł to płukanie uszu, które jak się okazało było dodatkowo płatne mimo, że cała wizyty ograniczała się tylko do tej czynności. Brak wyczucia, brak minumum zainteresowania, szkoda. Nie polecam.


  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Andrzej Zubelewicz Inny

  Bardzo serdecznie polecam tego lekarza. Pan doktor bardzo rzetelny


  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Piotr Kunicki Konsultacja chirurgiczna

  Pan Doktor Kunicki jest znakomitym specjalistą. To, co należy w szczególności podkreślić to ogrom wiedzy, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, dokładność i chęć pomocy pacjentowi. Atmosfera w gabinecie jest przyjazna i z dużą dawką humoru Pana Doktora :) Trafna diagnoza oraz skuteczne leczenie. Przeprowadzona operacja, a także opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie. Dziękuję bardzo Panie Doktorze!


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kunicki Konsultacja chirurgiczna

  Cudowny specjalista, ja wykonywałam dziś Dopplera kończyn dolnych, nie spotkałam się jeszcze z tak dobrze przeprowadzonym badaniem a miałam ich już kilka, do tego miła atmosfera, wszystko wytłumaczone. Dziękuję ślicznie


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kunicki Konsultacja chirurgiczna

  Lekarz bardzo profesjonalny i rzeczowy. Szczegółowo i przystępnie wyjaśnił zabieg, który przebiegł szybko i sprawnie. Przyjazna i nie pozbawiona humoru atmosfera w gabinecie co bardzo pozytywnie wpływa na komfort pacjenta!


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kunicki Inny

  Lekarz wszystko rzeczowo i konkretnie wyjaśnił przyjazny odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu
  Lekarz zna się na swoim fachu


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Daniel Kurczyński Inny

  U tak sympatycznego lekarza jeszcze nigdy nie byłam wszystko dokładnie wyjaśnione, a nawet rozrysowane. Badanie przeprowadzone delikatnie w miłej atmosferze. Polecam!


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Daniel Kurczyński Inny

  Świetny lekarz! Od momentu rozpoczęcia wizyt u Pana Doktora zniknęła niechęć chodzenia do ginekologa. Pan Daniel to profesjonalista, który nie wprowadza zbędnej paniki, wszystko dokładnie tłumaczy, a przy tym jest bardzo sympatycznym i wesołym człowiekiem. Gorąco polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Łabędzia 67/18, 43-100 Tychy Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania