Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Specjalistyczne Centrum Medyczne
Dworska 26 B, 41-219 Sosnowiec
Specjalistyczne Centrum Medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (22)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Haczek-Kluczewska konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Pani doktor bardzo rzetelnie podchodzi do potrzeb pacjenta, dopytuje o szczegóły, sprawdza wszystkie dolegliwości. Nie patrzy wyłącznie na wyniki badań, ale stara się dopasować leczenie także do samopoczucia pacjenta. Pani doktor jest zawsze uśmiechnięta i przyjazna.

  lek. Agnieszka Haczek-Kluczewska

  Dziękuję za tak miłą opinię. Miło mi. Staram się pomóc jak mogę. Lubię kontakt z pacjentami. Pozdrawiam serdecznie.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Haczek-Kluczewska konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Wielkie rozczarowanie u Pani Doktor. Przez ponad dwa lata byłem zadowolonym pacjentem Pani Doktor mimo wiecznych godzinnych-dwugodzinnych opóźnień wizyty, co przy prywatnych wizytach jest moim zdaniem niedopuszczalne. Organizacja w przychodni na poziomie bardzo słabym, wieczny problem z wydaniem erecepty na którą czekam ponad tydzień. Wszystko dało się przeboleć, ponieważ wizyta u Pani Doktor przebiegała sprawnie i wszystko było dobrze wytłumaczone - byłem zadowolony z opieki Pani Doktor. Jednak dzisiejsza sytuacja zakończyła naszą współpracę. Z powodu wysokiej gorączki nie mogłem uczestniczyć w umówionej wizycie o czym poinformowałem z uprzedzeniem gabinet, z prośbą o przepisanie leków, gdyż mam ich jeszcze na tydzień. Pani z recepcji poinformowała, że zostanie wystawiona erecepta i wizyta zostanie przełożona na najbliższy termin czyli styczeń. Po tygodniu dzwonię z zapytaniem gdzie moja erecepta na co dostałem odpowiedź, że została odrzucona przez lekarza. Dostaliśmy kontakt do Pani Doktor gdzie SMS opisaliśmy sytuacje z prośbą o leki, które są niezbędne przy mojej chorobie. Pani Doktor odpisała w sposób nie miły „czy ma Pan do mnie żal?” Zamiast spokojnie odpisać. Po pytaniu czy mam być 3 miesiące bez niezbędnych leków Pani doktor odpisała oschle, że tak :) Czyli reasumując zostałem bez leków na kolejne 3 miesiące przez brak zrozumienia, dobrze, że inny lekarz bez problemu jest mi w stanie pomóc :) Pani Doktor, naprawdę każdy może mieć gorszy dzień ale po takim potraktowaniu nasza współpraca się zakończyła.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dorota Trzmiel Inny

  Pani Doktor przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, dokładnie szuka przyczyn dolegliwości. Trafnie postawiona diagnoza i wdrożone skuteczne leczenie

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dorota Trzmiel Inny

  Polecam Panią Dr. Profesjonalizm i ogromna wiedza. Dr skrupulatnie objaśniła zaleconą terapie. Wizyty zawsze punktualne, bezproblemowe w miłej atmosferze.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Haczek-Kluczewska konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Pani doktor to osoba uprzejma i sympatyczna. Ustalając schemat działania szczegółowo go objaśnia. Polecam, bardzo:)

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dorota Trzmiel Inny

  Uważam, że sposób w jaki potraktowała Pani pacjenta (klienta) był wyjątkowo nieprofesjonalny. Pracuje Pani na Wawelu za publiczne pieniądze, a mimo zwraca się Pani podniesionym tonem do osoby, która przyszła do Pani szukać pomocy i robi to Pani przy otwartych drzwiach przy innych ludziach. Błędy w rejestracji nie wynikały z winy pacjenta, mimo to Pani Trzmiel odmówiła przyjęcia mnie w tym dniu. Osoby pracujące w recepcji zaproponowały inny termin wizyty. Sytuacja jest wyjątkowo przykra, ponieważ poprzednim razem spotkanie przebiegło we właściwej atmosferze, a Pani Trzmiel zaprosiła mnie na kontrolę. Trudno mi powiedzieć dlaczego tak się stało, czułem się jakbym trafił na jakąś inną osobę. Moja następna wizyta odbędzie się w formie teleporady...

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Haczek-Kluczewska konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Leczyłam się u Pani doktor od 2015 roku i kilka lat temu bym poleciła, ale im dłużej chodziłam tym coraz gorzej. Brak zainteresowania, nie słucha pacjenta - przez kilka ostatnich wizyt ciągle rozkojarzona - USG robione "na szybko" (musiałam się upominać o sprawdzenie czy guzek na tarczycy się nie zmienił, bo w pośpiechu robiąc USG Pani doktor nawet nie zwróciła na to uwagi). Od początku leczenia poza poziomem TSH nie zleciła żadnych dodatkowych badań. Pomimo zbyt niskiego TSH (przy dwóch ostatnich wizytach) brak modyfikacji dawek leku. Na każdą wizytę trzeba nosić notatki wcześniej otrzymane bo Pani doktor nie prowadzi własnej dokumentacji (Pani Doktor w mojej kartotece ma tylko jedną kartkę z wizyty sprzed 5 lat). Bez zabrania ze sobą dokumentacji Pani Doktor już nie wie "co się dzieje" i jakie dolegliwości ma pacjent. Źle wypisuje recepty (po ostatniej wizycie receptę miałam poprawianą dwa razy). I na koniec brak poszanowania czasu pacjenta. Wizyta umówiona na konkretną godzinę a ostatnio czekałam ponad 1,5h. Jestem w stanie zrozumieć, że każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia i czas trwania wizyty może się przedłużyć i stąd może wynikać opóźnienie wizyty, jednak tutaj za każdym razem jak byłam to Pani Doktor po prostu od rana długo się spóźniała i nie rozpoczynała przyjmowania pierwszego pacjenta zgodnie z zaplanowaną przez niego wizytą. Nie polecam.

  lek. Agnieszka Haczek-Kluczewska

  Witam. Dziękuję za cenne uwagi. Doceniam zwłaszcza te o indywidualnym podejściu do pacjenta oraz braku zlecania kilkunastu badań do wizytę. Myślę, że mimo niepozytywnych opinii było także dużo dobrych stron naszych spotkań w ciągu tych pięciu lat. Powodzenia. Agnieszka Haczek- Kluczewska

  M
  Profil zweryfikowany
  Barbara Muszyńska Inny

  Chodze do Pani Doktor juz ponad 15 lat prowadziła moja pierwsza i druga ciaze ( porod naturalny i cesarke) , przy oby dwoch byla ze mna, jest konkretna a zarazem bardzo sympatyczna ,przed kazdym badaniem wszystko wytłumaczy i doradzi. Pani Ania bardzo mila i zawsze uśmiechnięta chetnie pomoże kiedy sprawa nie wymaga konsultacji pani Doktor, bardzo polecam.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dorota Trzmiel

  Pani Doktor Trzmiel jest bardzo kompetentną osobą - jako pierwsza zleciła odpowiednie badania plus dobrała odpowiednie leczenie. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Z czystym sumieniem polecam każdemu wizytę u Pani Doktor.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dorota Trzmiel badania diagnostyczne

  W mojej ocenie Pani Doktor jest 100% lekarzem z powołania. Dzięki trafnej diagnozie mogłem podjąć skuteczne leczenie onkologiczne. Prowadzone badania są bardzo szczegółowe a dalsze leczenie potwierdza wstępną diagnozę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania