Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe „MEDICINA” jest najstarszą prywatną firmą oferującą kompleksową opiekę medyczną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Długoletnie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA

Rogozińskiego 5, Grzegórzki

31-559, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA

Grzegórzecka 67 C („Wiślane Tarasy”), Grzegórzki

31-559, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA

ul. Barska 12, Dębniki

30-307, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe „MEDICINA” jest najstarszą prywatną firmą oferującą kompleksową opiekę medyczną zarówno dla klientów indywidualnych, jak
i korporacyjnych. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować niezwykle sprawny system specjalistycznej opieki zdrowotnej oraz wysoki standard usług, czego potwierdzeniem są nagrody zdobywane w plebiscytach na najlepszą przychodnię i lekarza roku.

Nasi klienci mogą wybierać spośród ponad dwustu lekarzy reprezentujących niemal wszystkie specjalności medyczne. W tym gronie znajduje się grupa profesorów i doktorów habilitowanych medycyny, pracujących w klinikach uniwersyteckich oraz wybitnych specjalistów renomowanych krakowskich szpitali. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostają trzy przychodnie – przy ul. Barskiej 12, ul. Grzegórzeckiej 67C „Wiślane Tarasy” oraz ul. Rogozińskiego 5.

Zabiegi

 • zabiegi operacyjne
 • zabiegi ambulatoryjne
 • laseroterapia
 • leczenie urazów ortopedycznych czynnikami wzrostu
więcej

Badania

 • konsultacje specjalistyczne
 • badania laboratoryjne
 • endoskopia przewodu pokarmowego
 • mammografia
 • RTG
 • USG
 • badania psychotechniczne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Suszkiewicz

  Laryngolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Dobra, zaangażowana lekarka. Mimo dużej ilości pacjentów tego dnia znalazła czas na dodatkowe badania. Cierpliwie i serdecznie tłumaczy problemy i leczenie.

  • A
   Lokalizacja: CM PROMEDUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Po wielu nieudanych próbach trafiłam na lekarza, który pomoże zdiagnozować mój problem z słuchem . Pani doktor z uwaga wysłuchała z czym do niej przyszłam i zleciła odpowiednie badania.Poinformowala, ze w najbliższym czasie będzie przebywała na urlopie macierzyńskim i przekierowala do innego lekarza. Po dzisiejszej wizycie jestem zmotywowana do dalszego leczenia. Polecam panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Tomasz Burzyński

  Chirurg, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: USG jamy brzusznej

   Niestety, nie mogę wystawić pozytywnej opinii, badanie trwało 3 min i 45 sek, zbyt krótko, aby można było cokolwiek zdiagnozować, wskazałam bolący obszar brzucha ale tego miejsca nie badał. Niestety muszę iść ponowić badanie gdzie ktoś wykona rzetelniej swoją pracę.

  • K

   Niestety w moim przypadku podejścia do pacjenta nie nazwałabym cudownym a raczej lekceważącym.
   Pan doktor po prostu zignorował mój problem. Kilkuminutowa (6-7 minut?) wizyta prywatna u tego specjalisty kosztowała mnie 120zł. Diagnoza? Skłonność do rozrastania się blizn - stąd według Pana doktora bulwa/narośl po wewnętrznej stronie prawej dłoni. (Bulwa powstała po zranieniu się szkłem, już po zagojeniu się rany).
   Na moje pytanie czy kawałek szkła mógł pozostać w ranie Pan doktor z całą pewnością oznajmił mi, że organizm się oczyszcza i na pewno już tam nic nie ma, nawet, gdy upierałam się, że w pewnym miejscu coś jednak kłuje. Proszę wybaczyć, ale nie zwykłam wmawiać sobie bólu wyłącznie po to, by płacić krocie za nietrafne diagnozy.
   Szanowny Panie, na moje nieszczęście a dla Pana wiadomości spory kawałek szkła jednak UTKWIŁ w ranie a poradził sobie z nim młodszy o połowę lekarz ortopeda. Śmiem rozumieć, że dla Pana była to błahostka niewarta nawet dokładniejszego rozeznania, natomiast dla mnie jest to nadal prawa dłoń!
   Jestem pod wrażeniem ignorancji oraz nieprofesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Magdalena Garlicka

  Gastrolog, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Byłam dopiero pierwszy raz u pani doktor, ale spodobało mi sie podejście do pacjenta. Jest rzeczowa, skoncentrowana na problemie, szuka przyczyny dolegliwości ,nie bagatelizujac niczego. Zleca potrzebne badania i mam nadzieję iż znajdzie rozwiązanie moich problemow, bo dwóch innych lekarzy dość swobodnie potraktowało moje dolegliwości.Czekają mnie kolejne wizyty, więc mam nadzieję iż tylko umocnię się w przekonaniu iż dobrze wybrałam specjalistę.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor to bardzo miła, ciepła i kompetentna osoba, potrafi wysłuchać pacjenta i nie bagatelizuje jego problemów. Co najważniejsze zleca całą listę badań, by dowiedzieć się co jest rzeczywistą przyczyną dolegliwości, nie wystawia leków w ciemno. Mnie osobiście bardzo pomogły porady i leczenie zastosowane przez Panią doktor. Polecam !!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Mateusz Jagła

  Pediatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Pobyt na IT w USD w Krakowie

   Wspaniały lekarz i człowiek. Pan Doktor prowadził na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie naszą córeczkę po ciężkiej zamartwicy urodzeniowej. Pan Doktor niezwykle cierpliwie podchodził do rozmów z nami, czyli przerażonymi rodzicami, którzy zadawali mnóstwo pytań, nieraz płacząc. Polecam z całego serca.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG stawów biodrowych niemowląt

   Pan doktor jest bardzo sympatyczny i kompetentny, ma świetnie podejście do dzieci. W jasny i konkretny sposób wyjaśnia wyniki badań i zalecenia. A do tego jest zawsze uśmiechnięty i radosny. Więcej takich wspaniałych lekarzy! :)

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Marek Winiarski

  Proktolog, Gastrolog, Chirurg, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIA

   W dn.26.02.2019 miałem wykonane badanie gastroskopii i kolonoskopii.Bardzo bałem sie tego badania. Trafiłem w ręce P.dr Marka Winiarskiego . To człowiek o wysokiej kulturze osobistej,który potrafi otoczyć pacjenta opieką.To prawdziwy lekarz z powołania, nie tylko fantastyczny specjalista w swojej dziedzinie ale też wyjątkowy, ,ciepły człowiek o dobrym sercu.
   Dziękuje Panu Doktorowi z całego serca jak również całemu zespołowi medycznemu.Sławek

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: gastroskopia

   W dnu dzisiejszym miałem wykonywaną Gastroskopię, którą wykonał P. dr Marek Winiarski, jestem bardzo zadowolony z wykonanego badania (które niestety jest co najmniej niezbyt miłym doznaniem... ale skutecznym badaniem), oraz bardzo sympatycznego podejścia i fachowości P. Doktora oraz Pani Asystentki P. M.Czerwiec. Polecam badanie u P. dr Marka Winiarskiego

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Krzysztof Ścisłowicz

  Urolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja urologiczna, USG

   rzeczowe i profesjonalne podejście, punktualność, miła atmosfera, jestem bardzo zadowolony, będę korzystał z usług Pana doktora w dalszym ciągu

  • Z
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: badanie gruczołu

   Uważam , że dr Scisłowicz jest b. dobrym urologiem z dużym doświadczeniem zawodowym . Fachowo wykonuje zabiegi , spokojnie i fachowo objaśnia wszelkie kwestie dotyczące dolegliwości pacjenta wzbudzając tym zaufanie do siebie.
   Szczerze polecam wszystkim którzy zamierzają udać się do urologa

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Małgorzata Nowaczek

  Neurolog Dziecięcy, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Sołtysowska

   Przesympatyczna Pani Doktor!
   Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Ma dobry kontakt z dzieckiem. To nasza pierwsza wizyta, ale gdyby zaszła potrzeba kolejnej konsultacji to wrócę do niej na pewno. Polecam!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia SołtysowskaUsługa: konsultacj neurologiczna pierwszorazowa

   Bardzo sympatyczna i miła pani doktor. Polecam serdecznie każdemu, my byliśmy z niemowlakiem na badaniu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Szymon Pietruszka

  Chirurg, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: USG jamy brzusznej

   Badanie przebiegło w miłej atmosferze, fachowo. Pan doktor wszystko wytłumaczył. Szczerze mogę polecić ;)

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Badanie kolonoskopi

   Pan Doktor to Przesympatyczny czlowiek. Sprawil, ze moje badanie kolonoskopii w ramach NFZ przezylem praktycznie bezstresowo i bezboleśnie. Dokładnie wyjaśnił mi wszelkie procedury i pokierowal na dalsze leczenie. Pełen profesjonalizm i bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Piotr Kołodziejczyk

  Chirurg, Onkolog, Gastrolog, prof. dr hab. n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SCM clinic

   Lekarz zrobił odpowiedni wywiad, przeprowadził badanie USG oraz zalecił dalsze postępowanie. Wykazał się dużą cierpliwością w odpowiadaniu na wszystkie moje pytania. Polecam!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SCM clinicUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Fachowość, wiedza oraz chęć niesienia pomocy - tego oczekiwałem i to dostałem. To kolejna wizyta u Pana Profesora i dużo się wyjaśniło, dzięki konsultacjom.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Jan Woś

  Laryngolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: endoskopowa operacja zatok

   Jestem bardzo zadowolony z zabiegu wykonanego przez dr. Woś. Operacja była we wtorek a w środę byłem już w domu. Nie miałem żadnych dolegliwości po zabiegu. Nic mnie nie bolało. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Byłam u Pana Doktora z synkiem. Polecam bardzo, lekarz z dużym zaangażowaniem i wiedzą, spokojny i cierpliwy, badanie przeszło bez problemów.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu