"Ars Medica" jest przychodnią położoną w dogodnej dla pacjenta lokalizacji w pobliżu dworca PKP i PKS dzięki czemu jest dostępna dla pacjentów nie tylko z Białegostoku, ale również z okolicznych miejs... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Spółdzielnia Lekarska Ars Medica

Kolejowa 16

15-701 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

"Ars Medica" jest przychodnią położoną w dogodnej dla pacjenta lokalizacji w pobliżu dworca PKP i PKS dzięki czemu jest dostępna dla pacjentów nie tylko z Białegostoku, ale również z okolicznych miejscowości. Działamy na rynku w białostockim już od blisko 25 lat. Przychodnia zaczęła swoją działalność 1 października 1990 roku. Pacjenci od samego początku mogli liczyć na wysoką jakość oferowanych usług. Z naszych usług korzystają pacjenci nie tylko z Białegostoku czy Podlasia, ale z całego kraju oraz z zagranicy.

Sukces został osiągnięty dzięki najlepszej kadrze medycznej: profesorom, docentom i ordynatorom białostockich klinik i oddziałów szpitalnych. Ponadto proponujemy usługi psychologów i neuropsychologów.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Bocianowska Inny

  Jestem zadowolony z wizyty, uzyskałem szczegółowe odpowiedzi na moje pytania. Pani doktor z wysoką kulturą i wiedzą.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wiesława Karwowska - Polecka Inny

  Serdecznie polecam Panią Dr, bardzo zaangażowana w swoją pracę, diciekliwaw jasny sposób wyjaśnia wszystko. Takie podejście do pacjenta powinien mieć każdy lekarz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania