"Ars Medica" jest przychodnią położoną w dogodnej dla pacjenta lokalizacji w pobliżu dworca PKP i PKS dzięki czemu jest dostępna dla pacjentów nie tylko z Białegostoku, ale również z okolicznych miejs... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Spółdzielnia Lekarska Ars Medica

Kolejowa 16

15-701 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

"Ars Medica" jest przychodnią położoną w dogodnej dla pacjenta lokalizacji w pobliżu dworca PKP i PKS dzięki czemu jest dostępna dla pacjentów nie tylko z Białegostoku, ale również z okolicznych miejscowości. Działamy na rynku w białostockim już od blisko 25 lat. Przychodnia zaczęła swoją działalność 1 października 1990 roku. Pacjenci od samego początku mogli liczyć na wysoką jakość oferowanych usług. Z naszych usług korzystają pacjenci nie tylko z Białegostoku czy Podlasia, ale z całego kraju oraz z zagranicy.

Sukces został osiągnięty dzięki najlepszej kadrze medycznej: profesorom, docentom i ordynatorom białostockich klinik i oddziałów szpitalnych. Ponadto proponujemy usługi psychologów i neuropsychologów.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Artur Bossowski

  Endokrynolog, Pediatra, Diabetolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Mickiewicza 39/U7Usługa: konsultacja endokrynologiczna - profesor (dzieci)

   Miłe podejście do pacjenta i wyjaśnienie wątpliwości.Choc to pierwsza wizyta i zlecone badania przed nami to polecam Pana profesora.

  • Z
   Lokalizacja: QmedicaUsługa: Inny

   Osobiście nie jestem zadowolona z wizyty. Zaczynajac od tego, ze lekarz się spóźnił to sama wizyta trwała 5 minut. Nie dostałam konkretnej pomocy, moje słowa i objawy zostały zlekceważone. Zależało mi na wykonaniu usg tarczycy lecz dostałam odpowiedz ze nie ma na to czasu gdy poprosiłam o receptę na lekarstwa z których korzystam codziennie dowiedziałam się ze mam pójść sobie do lekarza rodzinnego bo on już ma zamknięta moja kartę wizyty a tak wgl to Profesor ma eutyrox wypisywać ? ... Napewno nikomu nie polecę i sama już nigdy nie przyjdę. Idąc na wizytę liczyłam na pomoc i troszkę zrozumienia jednak jestem zażenowana podejściem Pana Profesora.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Małgorzata Konopińska

  Okulista, lek.

  • O

   Nie polecam. O kompetencji i kulturze poniżej. Dwa razy byłam u p. doktor. Pierwszy raz – po receptę na okulary [stare się złamały], drugi - z reklamacją , ponieważ nie mogłam pracować w przypisanych szkłach - miałam zawroty głowy [optyk sprawdził i przysiągł, ze zostały zrobione wg zaleceń z recepty]. Pomoc ze strony lekarki wyglądała następująco [wymieniam w punktach]: 1. nie wierzy, że mam zawroty głowy, 2. w takim wieku tak się ma, 3. w moim wieku nie powinnam pracować przy komputerze [ta praca jest źródłem moich dochodów]. 4. powinnam się przyzwyczaić. Żadnej wątpliwości, że coś sknociła, żadnej pomocy. Wychodząc, nic nie wskórawszy, po dosyć ożywionej [przyznaję] bezskutecznej dyskusji, z bublem za 300 zł w kieszeni [tyle kosztowały okulary], powiedziałam” Życzę pani miłego dnia” na co w odpowiedzi usłyszałam: „A ja pani –nie”. No comments.
   Olga


 • Romualda Niewiarowska - Paszko

  Dermatolog, lek.

  • Z

   Nie zgadzam się z Agą,ja też przyszłam z pryszczami i najpierw musiałam porobić badania a dopiero później antybiotyk.

  • K

   Lekarz nie bardzo słaby, a tragiczny. Chyba wraz z wiekiem wyparowała jej wiedza. Nie dość, że stosuje u mnie kuracje bardzo silnym lekiem w sposób nie prawidłowy, zaniżając dawki co zwiększa do wielkich rozmiarów ryzyko nawrotu, to zamiast wyleczyć przyczynę, od razu sięga po mocne leki. W tym momencie najpierw muszę skończyć kurację, a potem muszę zająć się przyczyną, żeby nie było nawrotu, czyli dokładnie robię na odwrót. A teraz trzecia rzecz, która mnie rozwścieczyła. Otóż jak normalnie zapisałem się 2 miesiące przed wizytą, czekam 2 godziny na wejście by w progu dowiedzieć się, że pani doktor mnie nie przyjmie ponieważ, śpieszy się do innej pracy. Zapisany byłem na 14, była godzina 15.30. Komentarz jest zbędny.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Teresa Aleksiejczuk

  Ginekolog, lek.

  • U

   Byłam u Pani Doktor przypadkowo, gdyż tylko ona miała dyżur nocny w klinice. Za wiele mi nie pomogła, bo na zakażenie po łyżeczkowaniu kazała przykładać altacet. Mój lekarz był nieźle zdziwiony, tam bardziej, że potrzebne było wielodniowe leczenie silnymi antybiotykami Jednak mimo to, bardzo miła i sympatyczna Pani doktor z fajnym podejściem do pacjentki.
   Ula

  • K

   Polecam. Dzięki Pani doktor mam dwie śliczne córcie (Pani Aleksiejczuk przyjęła 2 porody z CC). Miła, rzeczowa, kompetentna. Na 2gi mój poród o mało co nie zrezygnowała ze swojego urlopu ;) dziękuję Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Maciej Lachowicz

  Laryngolog, dr n. med.

  • A

   Wspaniały lekarz. Od lat choruje na infekcje uszu. Odwiedzałam wiele przychodni i ciągle cierpiałam. Obecnie jestem pod stałą kontrolą doktora Lachowicza. Uszy wyleczone , wymagają jedynie fachowej pomocy ze strony doktora co pół roku. Czuję się zaopiekowana i polecam wszystkim chorym.Taki lekarz to skarb .Dziękuje !

  • M

   Od ponad 20 lat miałam problemy z migdałkami. Lekarze szpikowali mnie antybiotykami, a anginy i tak nawracały. W końcu trafiłam na Pana Dr Lachowicza, który uwolnił mnie od tego problemu. Ponadto to bardzo miły człowiek, który potrafi wysłuchać o dolegliwościach pacjenta i go nie zbywa. Po prostu prawdziwy lekarz z powołania.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Bogusław Kość

  Psychiatra, dr n. med.

  • K

   Pan Doktor mimo, że może sprawiać wrażenie, że nie słucha (mi się taki wydawał na pierwszej wizycie) to jest bardzo dobrym lekarzem! Wyrozumiałym, jako pierwszy rozpoznał u mnie to co inni lekarze bagatelizowali, cierpliwie dobrał odpowiednie leki, w każdej chwili można do niego zadzwonić by się w jakiejś kwestii upewnić bądź dostosować dawkowanie leków. Całym sercem polecam!


 • Edward Adamczyk

  Ortopeda, lek.

  • E

   Najwspanialszy lekarz.Potrafi uratować człowieka .Dzięki dok.Adamczyk nie jestem kaleką.Nie wszyscy lekarze mają taki dar i złote ręce .

  • N

   Zdecydowanie odradzam tego "lekarza". Po przeprowadzonej rekonstrukcji ACL musiałem przejść drugą operację (oczywiście u innego specjalisty), polegającą na poprawieniu jego nieudanej pracy.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Helena Cywoniuk-Charytoniuk

  Internista, lek.

  • W

   jest malo tak profesjonalnie podchodzacych osob do swego zawodu, polecam wszystkim pania Helenę.Moj tato juz 15 lat po zawale sie leczy u niej i nidgy nie mial powtorki. Po prostu profesjonalizm w kazdym calu.Diagnoza ,badania i leczenie zrobione zawsze rzetelnie.


 • Ryszard Ulaczyk

  Neurolog, lek.

  • M

   Dobry lekarz, leczę u niego kręgosłup. Lekarz z wieloletnim stażem pracy. Bardzo miły i przyjaźnie nastawiony. Polecam.


 • Wiesława Karwowska - Polecka

  Kardiolog, Internista, Diabetolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Spółdzielczy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Eskulap

   Bardzo polecam Panią Doktor. Lekarz z pasją, ogromną wiedzą i niesamowicie zaangażowany w pomoc potrzebującym ludziom. Nikt nie potrafi ustalić leczenia tak jak Pani Doktor.
   Zawsze będę do Pani Doktor wracał.
   Wdzięczny pacjent.


Powiązane wyszukiwania