Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Agia Medica

Wyszyńskiego 99

65-536 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Borowiecki Inny

  Lekarz ocenił stan kregoslupa nie prosząc nawet o rozebranie się z grubej bluzy. Mimo opisu RTG, który wykazywał konieczność dalszej diagnostyki lekarz stwierdzil, że wszystko jest w porzadku.
  Cała wizyta trwała 4minuty. W rozpoznaniu napisal "ból". I bez tej wizyty wiedzialem, ze mnie boli.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Wilk Inny

  Super lekarz z czystym sumieniem polecam tego doktora ,trafna diagnoza i leczenie .Wszytko na wysokim poziomie

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Borowiecki Inny

  Bardzo dobry ortopeda. Z cierpliwością odpowiedział na wszystkie pytania. Duża wiedza i z całą pewnością doświadczenie.

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Borowiecki Inny

  Super lekarz! Posiada olbrzymia wiedzę i doświadczenie w leczeniu. Bardzo pomógł mi w moim przypadku, który nie był prosty do zdiagnozowania i leczenia- uraz obrąbka biodrowego.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Borowiecki Inny

  Lekarz konkretny, z duża wiedzą. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i z bardzo dużym zaangażowaniem. Doktor tłumaczy wszystkie szczegóły z cierpliwością i ma ogromne doświadczenie.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Borowiecki Inny

  12 lipca 2020 r. doznałem bolesnej kontuzji łokcia, z którą zgłosiłem się na pogotowie i po podejrzeniu złamania kłykcia skierowano mnie do ortopedy. Niestety we wszystkich przychodniach przyjecie proponowano dopiero … w listopadzie 2020 r. !!! Dzięki życzliwej pomocy lekarza rodzinnego w Zaborze i ortopedy Mariusza Borowieckiego, który przyjął mnie w zielonogórskiej Przychodni Lekarskiej Agia Medica jestem już po badaniach, zdjęciach rtg i diagnozie. Okazało się, że nie ma złamania, jedynie silne bolesne stłuczenie. Z satysfakcją informuję, że Pan doktor równolegle do wysokich kompetencji był bardzo przyjazny w kontakcie, ponadto czytelnie przedstawił stan kontuzji i przebieg leczenia. Jestem bardzo zadowolony z szybkiej i fachowej pomocy Z pełnym przekonaniem polecam Pana Doktora Mariusza Borowieckiego.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Miłosław Bemben

  Byłem dzisiaj na wizycie u doktora Bemben będąc w szpitalu na oddziale neurologi zdiagnozowano u mnie przepukline jądra miazdzystego z uciskiem struktur nerwowych i konieczną operację na moje szczęście polecono mi doktora Bemben bo jak bym trafił na takich lekarzy którzy stwierdzili że konieczna jest operacja to tylko by mnie na darmo pocieli doktor Bemben odrazu postawił diagnozę polecił mi dobrego neurologa będąc w gabinecie doktora na wizycie czułem się jak bym rozmawiał z dobrym kolegom którego znam od lat pełna swoboda uśmiech na twarzy wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania pełen profesjonalizm Szczerze polecam Pana doktora i serdecznie mu dziękuję Robert

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Miłosław Bemben przepuklina kręgosłupa

  Wspaniały człowiek i lekarz. Operował męża który trzy miesiące leżał i dał jemu drugie życie . Dziś po roku od operacji mąż jeździ na nartach:) Brak gwiazdek do ceny bo zasłużył na więcej.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania