Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Agia Medica

Wyszyńskiego 99

65-536, Zielona Góra, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Ptaszyński

  Chirurg,

  • G

   bardzo młody lekarz, ale widać, że ma to coś. Nie wywyższa się, tak jak jego koledzy, do wszystkiego pochodzi ostrożnie i rozważnie. Zanim coś zrobi to pomyśli 100 razy czy zrobi to dobrze.


 • Godzisław Chumiński

  Chirurg,

  • M

   Jestem zadowolony z wizyty u tego lekarza. Dokładne badanie nowoczesną aparaturą, precyzyjny jego opis i wyczerpujące tłumaczenie pacjentowi co jest problemem, co mniejszym, co go czeka czy może czekać. Polecam.

  • I

   nie jestem zbyt z niego zadowolony, wprawdzie wykrył u mnie żylaki, ale określił jako stopień lekki, a jest już ciężki, ale wprowadził mnie w błąd stwierdzając, że ból kończyny i wychłodzenie nie mają przyczyny w schorzeniu naczyń, a jak się okazało po dwóch latach tułaczki, odwlekania terminów badań przez lekarzy mam silne niedokrwienie kończyny, zatorowość tętnicy podkolanowej, wywołaną wrodzoną wadą usidlenia tętnicy podkolanowej, którą to stwierdzono podczas arteriografii, mam usuniętą wadę anatomiczną i ,,uwolnioną'' tętnicę, niestety tętnice poniżej bardzo zwężone przez zatory, a część naczyń krwionośnych zniszczone, więc o ile poprawią mi ukrwienie kończyny, to i tak do końca życia będę kaleką i będę cierpiał ból...za jakie grzechy ?


 • Mariusz Borowiecki

  Ortopeda,

  • Doznałem złamania kości łokciowej z odłamem plus kilka dodatkowych kontuzji po upadku z wysokosci, doktor podjal sie leczenia bez zabiegu operacyjnego i obiecał,że bedzie dobrze...i tak też się stało. Ciagłe kontrole,zdjęcia RTG,USG widać, ze jak się podejmuje czegoś to od poczatku do końca. Może nie należy do grupy lekarzy co "przytulą i pogłaszczą" ale nie o to tu chodzi a o wyniki leczenia, moje sa doskonałe. Kompetentny,rzeczowy,fachowy i to się liczy. A pełna poczekalnia swiadczy sama za siebie. Dziękuję doktorze.

  • D

   Miałem zerwane ścięgno prostownika palca lewej ręki. Kontuzja trudna w leczeniu. Mimo to leczenie przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Lekarz kompetentny, z duża wiedza i merytoryczny. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Paweł Leśniak

  Chirurg,

  • T

   Bardzo dobry neurolog,powinien być wzorem dla innych lekarzy. Właściwie diagnozuje i skutecznie leczy.
   Miły i sympatyczny , taki który pomaga a nie odsyła z kwitkiem do innych specjalistów.
   Pozdrawiam i polecam jak najbardziej .
   Kamil ( obwodowe porażenie mięśnia twarzowego )

  • K

   Najlepszy z lekarzy neurologów z jakimi się do tej pory spotkałam.Każdego pacjenta traktuje jak tego,,jedynego''.Doradzi,porozmawia a przede wszystkim pomoże w chorobie./Gorąco polecam DOKTORA PAWŁA.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Grzegorz Wilk

  Ortopeda,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Choroba kolana

   Leczyłem się u dr Wilka z powodu choroby kolana. Wcześniej leczyłem się od 6-ciu m-cy, u innych lekarzy bez efektu. Dr Wilk dobrze postawił diagnozę, zlecił potrzebne badania. Po leczeniu mogłem wrócić do sportu!!!

  • A

   Lekarz konkretny, w moich oczach- doświadczony, posiadający potrzebującą wiedzę aby pomóc pacjentowi- dzielący się z pacjentem tą wiedzą. Przyszłam z upierdliwym i nasilającym się (wieloletnim) bólem kolan. Dr Wilk potraktował mnie poważnie (ponieważ jestem młodą osobą, to nie jeden lekarz ortopeda mnie spławił ze świstkiem tylko do zapłaty za wizytę- ponieważ mlodą osobę nie ma prawa nic boleć!). Dr Wilk wytłumaczył i zobrazował "co mi dolega", wyjaśnił i pokazał jak mam sama z tym walczyć. Komunikujący się w przyjazny sposób z pacjentem, atmosfera wizyty bardzo miła. Po prawie dwutygodniowym stosowaniu się do zaleceń dr Wilka zaczynam powoli odczuwać pozytywne postępy.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Łukasz Kozłowski

  Laryngolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zatkana trąbka ucha

   Dziękuję panie doktorze za pomoc mojemu mężowi w niedzielę 11 lutego br.Przyczyna niedosłuchu zatkana trąbka ucha.Pozdrawiam serdecznie.


 • Miłosław Bemben

  Neurochirurg,

  • R
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Agia Medica"

   Byłem dzisiaj na wizycie u doktora Bemben będąc w szpitalu na oddziale neurologi zdiagnozowano u mnie przepukline jądra miazdzystego z uciskiem struktur nerwowych i konieczną operację na moje szczęście polecono mi doktora Bemben bo jak bym trafił na takich lekarzy którzy stwierdzili że konieczna jest operacja to tylko by mnie na darmo pocieli doktor Bemben odrazu postawił diagnozę polecił mi dobrego neurologa będąc w gabinecie doktora na wizycie czułem się jak bym rozmawiał z dobrym kolegom którego znam od lat pełna swoboda uśmiech na twarzy wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania pełen profesjonalizm Szczerze polecam Pana doktora i serdecznie mu dziękuję Robert

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Agia Medica"Usługa: przepuklina kręgosłupa

   Wspaniały człowiek i lekarz. Operował męża który trzy miesiące leżał i dał jemu drugie życie . Dziś po roku od operacji mąż jeździ na nartach:) Brak gwiazdek do ceny bo zasłużył na więcej.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Halina Szumlicz

  Anestezjolog, Pediatra,

  • N
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: gorączka dziecka

   Prawdziwy lekarz który leczy a nie udaje, że się zna! Pomogła nam wiele razy. Dzięki tej pani skończyły się nasze przygody z antybiotykami. Szczerze polecamy.

  • S

   Zastanawiam się czy istnieją jeszcze tacy ludzie jak Pani doktor.. Niesamowicie serdeczna kobieta, nigdy nie było sytuacji w której zawiodłaby nasze zaufanie. Telefon zawsze odbiera i zawsze udzieli porady.. Dziękujemy Pani Doktor. Mama i Filipek :)

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Wiesław Soroczyński

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Aldemed Centrum MedyczneUsługa: opieka ginekologiczna, ciążą

   Jestem pacjentką lekarza Soroczyńskiego od około 5 lat na NFZ, uważam że nadaje się jedynie do wypisywania recept na antykoncepcję.... ani razu nie zaproponował mi badania usg piersi pomimo iż mam skończone 35 lat, o cytologię należy się upominać i jak ma humor to zrobi, a jak przyszło do prowadzenia ciąży to nie zlecił badań profilaktycznych , usg wykonuje tylko jak ma ochotę nie przy każdej comiesięcznej wizycie, skierowania wypisuje z łaską, a atmosfera w gabinecie zależy od humoru doktora....jak masz odwagę się upomnieć o swoje to należy się liczyć z odmową wykonania badań usg w 9 miesiącu ciąży, odmową otrzymania skierowania i nie miłym potraktowaniem.....bardzo się zawiodłam ;(

  • K
   Lokalizacja: Aldemed Centrum Medyczne

   Doktor stwierdził ze mam polipa i skierował do szpitala. W szpitalu mnie operowali (narażając przy tym w przyszłości planowana ciąże) A okazało sie ze jestem zdrowa. Tyle nerwów płaczu.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Marcin Kot

  Neurochirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Gdybym chciała napisać pełen komplet słów uznania dla Pana doktora Marcina Kota obawiam się, że jedna opinia ograniczyłaby mnie liczbą znaków. Mój pierwszy kontakt z Panem doktorem, był zaskoczeniem, ponieważ był to kontakt telefoniczny. Pan doktor poinformował mnie, że bardzo bliska mi osoba przywieziona z wypadku komunikacyjnego ma złamany kręgosłup szyjny. Pomimo mojego szoku bardzo spokojnie wyjaśnił mi wszystko - możliwości jakie przy tym złamaniu daje dziś medycyna. Dzieliło mnie około pół tysiąca kilometrów, zanim mogłam przybyć do Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. Wkrótce spotkałam się na konsultacji z Panem doktorem, który jeszcze raz powoli na modelu kręgosłupa wyjaśnił na czym będzie polegała operacja. W mojej ocenie Pan doktor potrafi wpasować się w fachowy język każdego człowieka aby wytłumaczyć wszystko tak, aby każdy zrozumiał przeprowadzaną przez niego operację neurochirurgiczną. Powoli, spokojnie pomimo przerywania w postaci pytań i pomimo zmęczenia po dyżurze, tłumaczył krok po kroku jak wyglądać będzie operacja. Faktycznie jest lekarzem pasjonatem, pełnym empatii, który stawia pacjenta i jego dobro na pierwszym miejscu, znakomity fachowiec, prawy człowiek. Serdecznie dziękuję Panu doktorze oraz całemu zespołowi pracowników oddziału, za fachową i merytoryczną opiekę w okresie przed i po operacji mojej mamy.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Cudowny neurochirurg, wszystko tłumaczy tak, żeby zrozumieć, a w razie pytań zawsze ma czas, aby rozwiać wątpliwości.
   Nawet w najtrudniejszych sytuacjach potrafi zachować zimną krew. Mojej mamie dał drugie życie po pęknięcu tętniaka.
   Z całego serca polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania