Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Agia Medica
Wyszyńskiego 99, 65-536 Zielona Góra
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Agia Medica logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (20)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Adam Ptaszyński Konsultacja chirurgiczna

  Serdecznie polecam Pana doktora. Zostałam przyjęta tego samego dnia co dzwoniłam. Opatrzył mi rane i wytłumaczył wszytko co i jak.

  N
  Profil zweryfikowany
  Adam Ptaszyński Konsultacja chirurgiczna

  Lekarz nie powinien tak ,traktować pacjentów podczas badania które przeprowadził stwierdził do usunięcia ,dobrze tak miało być,poproszony o ponowne zbadanie innej części odbruknął że już więcej nie będzie oglądał i mam dać spokój ,że mu się nie chce już wstać cytuje .Jest zmęczony i nie musi już nic robić .Marudził ile to wykonał zabiegów jako pacjent można się poczuć źle potraktowanym ,współczuję ludzią którzy tu przychodzą ,jak lekarz tak może postępować w publicznej placówce.Arogancki i bezczelny .Nigdy więcej tam nie pójdę.

  E
  Profil zweryfikowany
  Miłosław Bemben Inny

  Dr. Bemben to nie tylko świetny fachowiec ale cudowny, sympatyczny człowiek. Jestem szczęściarą że trafiłam do gabinetu Pana doktora. Świetnie poradził sobie z nękającym mnie bólem. Wielkie dzięki Panie doktorze .

  M
  Profil zweryfikowany
  Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Agia Medica Inny

  Jestem bardzo zadowolona ,szybka i fachowa pomoc lekarska,Pan doktor bardzo miły i kompetentny ,z idealnym podejściem do dzieci.
  Pozdrawiam serdecznie

  U
  Profil zweryfikowany
  Mariusz Borowiecki Inny

  bez problemu dostalam na rezonans skierowanie ,konkretnie mi wytłumaczył co dolega mi w kolano , 3 lekarzy mowilo co innego ,konkretna diagnoza narescie

  N
  Profil zweryfikowany
  Mariusz Borowiecki Inny

  Wizyta trwała 3 minuty uwaga(!) na sojąco. Szanowny Pan lekarz sobie siedzi wygodnie a pacjent ma stać. Nawet głowy nie podniósł i nie wie jak wyglada pacjent nie mówiąc o obejrzeniu „problemu” z którym się do niego przyszło. To pierwsza i ostatnia wizyta! Jeszcze na takiej wizycie nie byłam. Żadnej diagnozy, żadnego zainteresowania się pacjentem. Maść przeciwbólowa to sama sobie mogę kupić.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Kot Inny

  Do Pana doktora trafiłam niespodziewanie nie zdając sobie sprawy co mi się tak na prawde stało . Wbrew opini innego lekarza odrazu zauważyl ,że kwalifikuję się do natychmiastowej operacji. która uratowała moje zdrowie. Z całego serca dziękuję.

  A
  Profil zweryfikowany
  Adam Ptaszyński Inny

  Brak komunikacji z pacjentem,
  wywiad przerwany w połowie, bo 5 zdań to już za dużo,
  działania na pacjencie bez jakichkolwiek informacji co się robi i dlaczego,
  zdania w formie równoważników,
  zero informacji dot. dalszego działania czy kontroli,
  a po wypytaniu odpowiedzi lakoniczne

  M
  Profil zweryfikowany
  Mariusz Borowiecki Inny

  Po pierwsze lekarz nie miły. Przepisał maść przeciwbólowa i przeciwzapalną pomimo, że ból już dawno ustal (na wizytę czekałam 3tygodnie). Po poinformowaniu lekarza o innym problemie, poinformował tylko jakie badania powinnam zrobić i do jakiego lekarza się udać i nic więcej. Nie polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Miłosław Bemben Inny

  Lekarz z dużą wiedza,na wizycie zostało wszytko dokładnie wyjaśnione .Plan leczenia ustalony ;)Jestem zadowolona z wizyty,lekarz naprawdę godny polecenia .Przesympatyczna osoba

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania