Specjalistyczna Praktyka Lekarska

(68 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Kopernika 19

41-940 , Piekary Śląskie , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

ul. Grunwaldzka 66

60-311 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Banasiewicz Inny

  Zacny Profesor, lekarz niewątpliwie wyjątkowy i nietuzinkowy, można powiedzieć , że wymyka się ocenom i wszelkim kryteriom przyjętym powszechnie w środowisku medycznym a przypisywanym profesorom medycyny. Uratował życie mojemu tatusiowi (rak jelita grubego), również i mnie operował. Profesor o wielkim sercu, oddany, cierpliwy, służący pomocą i radą. Szacowny Profesorze Bardzo dziękujemy!!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Banasiewicz

  Najwspanialszy lekarz na świecie! Przez 5 lat leczyłam zapalenie kikuta odbytnicy, ciągłe ropnie, wyciek krwi, skrzepy itp., nikt nie był mi w stanie pomóc. Dopiero gdy trafiłam do Pana Profesora poczułam, że jestem w dobrych rękach. Na pierwszej wizycie byłam już tak zdesperowana, że prosiłam o wycięcie, jednak Pan Profesor wszystko mi dokładnie wytłumaczył, wyczyścił kikuta, założył endovaca i... po 7 dniach terapii ja czuje że żyję!!! Pan profesor dokonał w 7 dni tego czego inni lekarze nie potrafili zrobić przez 5 lat! Ponadto Pan Profesor posiada ogromną wiedzę, patrzy na pacjenta holistycznie, nie skupia się na jednym aspekcie choroby. Jest bardzo miłym, cierpliwym i sympatycznym człowiekiem. Dziękuję Panie Profesorze!!!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Banasiewicz przetoka

  Żadna recenzja nie odda tego jakim człowiekiem i lekarzem jest Profesor. Fachowe i rzeczowe podejście, potrafi skomplikowane sprawy wytłumaczyć w przystępny sposób. Wyleczył mnie z przetoki, mimo że inni specjaliści nie dawali mi wielkich szans na powodzenie. Będę wdzięczny do końca życia!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Banasiewicz przetoka

  Nie ma słów aby opisać wiedzę oraz podejście do pacjenta przez Profesora. Pełen profesjonalizm. Szkoda, że nie ma już takich ludzi jak Pan Profesor którzy pomogą pacjentowi całkiem bezinteresownie. Mimo braku czasu Profesor odwiedzał mnie w szpitalu wyjaśniając przebieg leczenia. Już w swoim życiu nie wyobrażam sobie aby leczył czy operował mnie inny lekarz. Życzył bym wszystkim pacjentom aby mieli takie szczęście aby być pod opieką Profesora Banasiewicza.
  Profesorze bardzo dziękuję za operację i za podjęcie się mojego leczenia.
  Adrian Lewandowski


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania