Specjalistyczna Poradnia Laryngologiczna Katarzyna Kuczkowska - Jeske

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Poradnia Laryngologiczna Katarzyna Kuczkowska - Jeske

Bolesława Chrobrego 13

64-100, Leszno, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Kuczkowska-Jeske

  Laryngolog, dr n. med.

  • G

   Bardzo kompetentna, potrafi wczuć się w odczucia pacjenta, skuteczna w ocenie choroby i zaleceń co do dalszych działań związanych z walką z chorobą.

  • A

   Bardzo miła lekarka. Chętnie tłumaczy chorobę, jej przyczyny, i sposób leczenia. Wykonuje wszystkie możliwe badania i po nich bez specjalnych zabiegów kieruje do badań bardziej specjalistycznych (np. laryngologii onkologicznej) oraz wydaje zlecenia na zaopatrzenia medyczne (np. aparat słuchowy)


 • Renata Handke

  Stomatolog, lek. dent.

  • Od kilkunastu lat jest moim lekarzem.Znakomity lekarz.Poleciłem znajomym ,którzy również jak ja ( my ,bo całą rodziną leczymy się u pani doktor) są bardzo zadowoleni.Bardzo miła a przede wszystkim dobrze leczy.Zdarzyła się mała poprawka a w takiej sytuacji bez kolejki mnie przyjęła.

  • I

   W pełni zgadzam się z Alicją S. Beznadziejny stomatolog. Trzy zęby mi zniszczyła. Zamiast szlifować koronę, która była za wysoka wzięła się za mój zdrowy ząb który się z koroną ścierał. Oto PRAWDZIWY PROFESJONALIZM. Jeszcze dwa zęby które były do uratowania zamieniła w ruinę. Dziękuję pani "doktor". Potrafi za to błaznować i zakrywać tym samym swoje niedouczenie.
   Pozdrawiam Wszystkie "ofiary" tejże pani.

   Iweta Mueller.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania