Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zapraszamy na stronę internetową centum medycznego Sonomed http://www.sonomedszczecin.pl

Adres

Sonomed
Bandurskiego 98, Szczecin
Sonomed logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (115)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Kosma Kozłowski Inny

  Wizyta punktualna, podejście profesjonalne. Co więcej byłam świadkiem zrozumienia i pomocy potrzebującemu pacjentowi.

  B
  Profil zweryfikowany
  dr Katarzyna Łobacz Inny

  Dzień dobry. Wczoraj byłam na badaniu USG jamy brzusznej u Pani Doktor Katarzyny Łobacz (chyba 6 raz). Napiszę tyle: rzadko spotyka się tak profesjonalną Lekarkę jak Pani Doktor. Taką dokładną w przeprowadzanym badaniu, z tak wielką klasą i bardzo ludzkim, życzliwym podejściem do Pacjenta, co jest niezwykle ważne dla chorych Pacjentów. Wszystkim Znajomym polecam Panią Doktor Katrzynę Łobacz! Mam Nadzieję, że Pani Doktor zobaczy tą opinię ode mnie, bo to jest wyraz Mojego uznania dla Pani Doktor, zarówno jeśli chodzi o Lekarkę Spejalistkę w zakresie Radiologii, ale również jako Człowieka. Bardzo dziękuję Pani Doktor, że Pani jest, oby więcej takich Lekarzy. Z Wyrazami Szacunku, Berenika Szerniewicz.

  E
  Profil zweryfikowany
  Jacek Gibaszek Inny

  Wczoraj Pan Doktor Jacek Gibaszek robił mi gastroskopię. Nie jest to miłe badanie. Profesjonalizm, cierpliwość, empatyczne podejście do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienia przed i po badaniu sprawiają, że szybko się zapomina o wszelkich niedogodnościach. Ogólnie: więcej niż 5. Bardzo, bardzo dziękuję, Panie Doktorze! Dziękuję również wspaniałej Pani Alicji, która asystowała. Wszystkiego dobrego!

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Monika Sobczyk Inny

  Wszystko Ok, Pani miła dla rodzica jak i dziecka.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska Inny

  Jesteśmy ogromnie wdzięczne, że trafiłyśmy pod tak profesjonalną opiekę Pani Doktor.
  Jest to osoba bardzo miła, empatyczna, cierpliwa z ogromną wiedzą fachową. Jej umiejętności są nie do przecenienia.
  Fantastyczne podejście do pacjenta, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie.
  Zarówno badania jak i wizyty w gabinecie u Pani Doktor Anny odbywają się w miłej atmosferze i bez pośpiechu. Na istniejący problem zdrowotny stosuje odpowiednie leczenie.
  Pani Doktor zasługuje na miano wspaniałego lekarza.
  Polecamy bardzo, bardzo gorąco.
  Wdzięczne pacjentki.

  E
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Marcin Słojewski Inny

  Prof. Słojewski to wybitny specjalista - zdecydowany TOP polskiej urologii. Wizyta była konkretna a wynikające z niej późniejsze leczenie okazało się perfekcyjnie skuteczne. Z pełnym przekonaniem polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Tomasz Bodnarczuk konsultacja internistyczna

  Doktor Bodnarczuk to pierwszy Lekarz, który zajął się moim przypadkiem, jak żaden inny lekarz do tej pory, a choruję na wzjg już prawie 20 lat. Dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość, zaangażowanie, profesjonalne i przyjazne podejście do pacjenta.

  dr n. med. Tomasz Bodnarczuk

  Dziękuję za budującą opinię!

  M
  Profil zweryfikowany
  Sonomed konsultacja radiologiczna

  Odradzam absolutnie USG. Przyszedłem na wizytę 13.11.2023r. z ogromnym bólem barku po upadku z wysokości. 40 minut opóźnienia. Dr Różańska przeprowadziła badanie USG i stwierdziła, że wszystko jest prawidłowo oprócz zmian przeciążeniowych oraz konflikt barkowy. Na szczęście już wcześniej miałem umówiony rezonans (na który się czeka ponad 3 tyg). więc po 12 dniach ogromnego bólu udałem się na rezonans prywatnie. Okazało się, że mam zerwane całkowicie przyczepy ścięgna nadgrzebieniowego z retrakcją kikuta ponad 1,5cm. Jak można nie zauważyć zerwanego przyczepu? Co więcej napisałem reklamację i w odpowiedzi otrzymałem informacje - że Pani doktor ma 20 lat stażu i na pewno wszystko dobrze zrobiła. Odpowiedzi udzielił doktor, który nawet nie był ortopedą tylko specjalizuje się w chirurgii plastycznej. A na koniec SKANDALICZNIE insynuował, że prawdopodobnie zerwałem przyczepy po badaniu USG w ciągu 12 dni, które upłynęły do badania rezonansu.

  P
  Profil zweryfikowany
  Jolanta Magdalena Nawrocka-Rutkowska Inny

  Szukałam empatycznej ginekolog dla mojej córki- niestety jesteśmy zawiedzione podejściem pani doktor do młodej osoby, dla której to byla druga wizyta z problemem bolesnych menstruacji. Lekarka wypisała receptę i nastraszyla endometriozą, którą dopiero sprawdzi robiąc laparoskopię. Córki nawet nie zbadała, wizyta trwała 5 minut. Nie polecam.

  Z
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Marcin Słojewski Inny

  Wizyta u lekarza była ekspresowa, miałem poczucie, że nie ma dla mnie czasu. Nie mogłem dokończyć opisu swoich dolegliwości, bo lekarz mi przerywał. Rejestracja była co 10 min, a koszt wizyty (bez żadnych badań) 500zł. Nie spodziewałem się takiego lekceważenia pacjenta.Nie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Sonomed, Szczecin?
  Sonomed, Szczecin dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: interna, chirurgia, radiologia, gastrologia, anestezjologia, ginekologia, laryngologia, pediatria, dermatologia, ortopedia, neurologia, diabetologia, nefrologia, dietetyka, kardiologia, neurologia dziecięca, hipertensjologia, hematologia, endokrynologia, rehabilitacja medyczna, urologia, reumatologia, chirurgia plastyczna, flebologia, medycyna rodzinna, medycyna sądowa, audiologia, alergologia.
 • Oferta Sonomed obejmuje 50 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: mikrodermabrazja diamentowa, hydradermabrazja aparatem Hydrafacial, peeling chemiczny, kriochirurgia ( brodawki wirusowe, łojotokowe, mięczak zakaźny), mikrodermabrazja, kriochirurgia, konsultacja gastrologiczna, lifting, Lifting twarzy, operacja plastyczna twarzy.
 • Nie, Sonomed obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Sonomed nie określiła jeszcze terminów dostępnych pod tym adresem. Aby dowiedzieć się jakie terminy są dostępne, zalecamy skontaktowanie się bezpośrendio z Sonomed.
 • Aby sprawdzić dostępne terminy, skontaktuj się z Sonomed bezpośrednio, np. przez telefon.
 • 115 osób dodało swoją opinię o placówce Sonomed. Średnia ocena placówki to 4.5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Sonomed to Bandurskiego 98 Szczecin.