O nas

SOLUTIO stanowi miejsce, w którym dbamy o Ciebie i Twoje samopoczucie. To Ty jesteś dla nas najważniejszy - psychoterapia odbywająca się w naszych gabinetach w Łodzi organizowana jest w takich warunkach, by zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie. Świadczymy pomoc w takich obszarach jak stres, depresja, bezsenność, lęk i niepokój, obniżenie nastroju, zaburzenia odżywiania czy strata oraz żałoba. Zajmujemy się również diagnozą w obszarach spektrum autyzmu, ADHD oraz zaburzeń osobowości.

W naszych gabinetach zlokalizowanych na terenie Instytutu Europejskiego w Łodzi pracują wykwalifikowani specjaliści z szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu pomocy. Udzielają wsparcia zarówno w ramach diagnozy psychologicznej oraz terapii indywidualnej, jak i rodzinnej czy przeznaczonej dla par.

Z pomocy mogą skorzystać osoby dorosłe, a na podstawie zgłoszenia opiekuna - także dzieci i młodzież zmagające się z różnego rodzaju problemami. W każdej sytuacji świadczymy pomoc w wychodzeniu z problemów (np. depresji, zaburzeń odżywiania, bezsenności), skupiając się na celach, które Klient chce osiągnąć i sposobach rozwiązania trudności w życiu zawodowym lub prywatnym.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (31)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Diana Müller-Siekierska psychoterapia indywidualna

  Jestem pacjentka dr Diany od roku. Ujęła mnie jej gościnność. Zawsze proponuje mi kawę lub herbatę. Uważnie słucha i zadaje adekwatne pytania, które naprowadzają mnie na znalezienie moich odpowiedzi
  To działa. Wygodna płatnosc karta. Możliwość zaparkowania na terenie Instytutu Europejskiego na czas terapii. Polecam !

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Paulina Kurek Konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam Panią Paulinę! Przez kilka miesięcy uczęszczałam na terapię dzięki której bardziej poznałam siebie i przestałam być dla siebie surowa. Wiele rzeczy, które wydawały mi się niemożliwe do zrobienia, z czasem stały się coraz łatwiejsze. Jestem bardzo wdzięczna, bo teraz jestem w stanie skorzystać ze swoich zasobów. Bardzo dziękuję i polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Diana Müller-Siekierska psychoterapia par i małżeństw

  Polecam, pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie, dogłębna analiza


  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Diana Müller-Siekierska konsultacja psychoterapeutyczna

  Świetny słuchacz, szybkie wyciąganie wniosków, przekazanie konkretnych działań


  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Mac psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam terapię u pani Olgi, niesamowicie ciepła osoba która zdecydowanie pomogła mi zmienić myślenie na lepsze :)


  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Kurek Konsultacja psychologiczna

  Pani Paulina to czarodziejka. Od lat zmagałam się z zaburzeniami lękowymi. Wydawało mi się to absolutnie nie do przejścia, bo gdy trafiłam do Pani Pauliny to była już moja druga terapia, gdzie poprzednia trwała rok. Myślałam, że nigdy nie będę w stanie normalnie funkcjonować. Myślałam również, że proces pozbywania się tego lęku, który był we mnie tak głęboko zakorzeniony będzie trwał latami, o ile w ogóle kiedykolwiek przyniesie skutki. I wierzcie mi lub nie, ale pewnego dnia po prostu przestałam czuć niepokój, gdy wyjechał mój partner. Pierwszy raz od lat byłam absolutnie spokojna i pewna, że nie zniknie z dnia na dzień. Zastanawiałam się jak to możliwe, że moje ciało nie daje mi znaków w postaci ścisku żołądka, walenia serca czy chęci sięgnięcia po alkohol. Pani Paulina pomogła mi pokochać siebie. Pomogła mi pozbyć się strachu, który towarzyszył mi od zawsze. Dziękuję z całego serca. Każdemu polecam pracę z Panią Pauliną. Jestem niesamowicie wdzięczna.


  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Mac Konsultacja psychologiczna

  Bardzo miła i swobodna atmosfera pozwala na poczucie bezpieczeństwa i powoduje, że otwarcie i bez skrępowania pacjent opowiada o swoich problemach. Pytania jakie zadaje Pani Olga zmusiły mnie do wielu przemyśleń, w wyniku czego uzyskałam spokój ducha.
  Rozmowa z panią Olgą uzmysłowiła tez mi ze wątpliwości zawsze będą obecne w naszym zyciu i wcale nie są złe.


  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Diana Müller-Siekierska terapia par

  Polecam, Pani Diana wie gdzie szukać problemu i jak go rozwiązać!


  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Mac psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo zadowolona z sesji terapeutycznych z Panią Olgą. Każda z nich bardzo otwiera mi umysł i wiele uczy. Gdy zaczynałam terapię, nie miałam żadnego bardzo precyzyjnego celu - wiedziałam jedynie, że jej potrzebuję, bo mam stwierdzoną nerwicę lękową i po prostu psychiatra na NFZ powiedział, że mam ją mieć i koniec tematu. Dlatego zaczynając ją u Pani Olgi byłam zaskoczona i częściowo aż sfrustrowana, że nagle muszę mieć solidny powód i umyślony efekt jaki chcę uzyskać dzięki tej terapii, zwłaszcza, że powiedzenie "chcę się mniej stresować" to nie jest wystarczająca odpowiedź - tutaj trzeba się realnie wysilić. Powyższa terapeutka jest prawdziwą specjalistką i zdecydowanie bym ją poleciła. Przy okazji, dodam, że podczas spotkań rzeczywiście skupiamy się na terapii, a nie na rozmowach o pogodzie albo o tym, jakie mamy plany na wakacje, co z kolei robi sporo psychologów/psychoterapeutów, żeby uciec czasami od pracy z pacjentem i żeby sesja się szybciej skończyła.

  mgr Olga Mac

  Dziękuję i cieszę się, że spotkania są pomocne!


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Olga Mac Konsultacja psychologiczna

  Bardzo owocna, rzeczowa i angażująca konsultacja psychologiczna.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Piotrkowska 262/264, 90-361 Łódź Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania