Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej

(65 opinii)

Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej zostało stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach świadomych i wymagających, dla których wybieramy profesjonalne metody leczenia i indywidualne prog... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej

Graniczna 4b

35-326 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej zostało stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach świadomych i wymagających, dla których wybieramy profesjonalne metody leczenia i indywidualne programy zabiegowe proponując najwyższej jakości usługi.

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie kosmetycznym i medycznym, a w trakcie zabiegów stosujemy kosmetyki renomowanych firm. To my jako pierwsi w naszym regionie zastosowaliśmy specjalistyczny laser medyczny.

Byliśmy i nadal jesteśmy pionierami w stosowaniu najnowszych technologii w Polsce południowo-wschodniej. Nasze zabiegi wykonujemy za pomocą sprawdzonych i skutecznych urządzeń.

Specjalizujemy się w bezpiecznym i skutecznym usuwaniu owłosienia, przebarwień, brodawek, włókniaków a także zmian naczyniowych. Z myślą o tych którzy pragną przywrócić swej skórze młodzieńczy wygląd wykonujemy zabiegi wygładzające zmarszczki i przywracające skórze jędrność za pomocą kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej (np. Botox). Oferujemy także zabiegi mikrodermabrazji, mezoterapi oraz peelingi chemiczne i laserowe. Ciągle doskonalimy i wzbogacamy naszą ofertę poszerzając gamę profesjonalnych zabiegów kosmetycznych oraz medycznych.

Zabiegi

 • Leczenie zmian naczyniowych
 • Laseroterapia
 • Usuwanie przebarwień
 • Usuwanie blizn
 • Usuwanie rozstępów
 • Usuwanie narośli skórnych
 • Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
 • Leczenie nadpotliwości - Botox
 • Leczenie bruksizmu - Botox
 • Redukcja zmarszczek - kwas hialuronowy
 • Depilacja laserowa
 • Usuwanie tatuaży
więcej

Badania

 • konsultacja dermatologiczna
 • badanie znamion - videodermatoskop

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Koczynasz

  Specjalista Medycyny Estetycznej, lek.

  • M
   Lokalizacja: Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i LaserowejUsługa: modelowanie ust

   Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor. Wszystkie aspekty zabiegu zostały dokładnie i szczegółowo wytłumaczone. Usta wyglądają bardzo naturalnie, zabieg ze znieczuleniem bezbolesny. Szczerze polecam

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i LaserowejUsługa: konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

   Doskonałe podejście do pacjenta. Wnikliwa ocena problemu i kompetentna porada. Bardzo polecam. Na pewno wroce na kolejna wizyte.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Robert Schwarz

  Chirurg, Specjalista Medycyny Estetycznej, lek.

  • M
   Lokalizacja: Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej

   Polecam ! Miałam usuwaną zmianę na twarzy przez pana doktora. ( prywatnie, w klinice kosmetyki laserowej )Byłam pełna obaw, jednak pan doktor poczuciem humoru, wyczerpującą odpowiedzią na każde pytanie- rozwiał moje wszelkie wątpliwości. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, zabieg został wykonany bezboleśnie, sprawnie. Zostałam poinstruowana i poinformowana o wszystkim co dotyczyło późniejszego procesu " rekonwalescencji " :) Wszystko zagoiło się wspaniale- a ja odzyskałam pewność siebie:) Dziękuję panu doktorowi i polecam !

  • Z

   Pan Robert Schwarz to człowiek życzliwy a lekarz znakomity (!) w diagnozie i leczeniu nawet „najczarniejszej” miażdżycy. Szczęśćiarz jestem, bo trafiłem na Pana doktora w Rzeszowskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej i dzisiaj nie tylko chodzę, ale mając 70 lat zdrów wykręcam rowerem tysiące kilometrów po Podkarpaciu.
   Panie Doktorze – dziękuję za odzyskaną radość życia!

   Zdzisław Dziedzic (28.01.2017)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Witold Młynarczyk

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   W trakcie telefonicznej konsultacji z lekarzem Witoldem Młynarczykiem spotkała mnie bardzo przykra sytuacja. W związku z obecną sytuacją na świecie stosuje się do wszelkich zaleceń i większość spraw staram się załatwiać właśnie za pośrednictwem telefonu. Na dzień dzisiejszy jestem w 36 tygodniu ciąży. Zaczęłam podejrzewać bardzo groźną chorobę jaką jest cholestaza, która podobno bardzo negatywnie może wpływać na rozwój płodu. Zaalarmowana umówiłam tele-poradę w nadziei, że lekarz skieruje mnie na odpowiednie badania, dzięki którym wykluczę bądź potwierdzę moje podejrzenia. Niestety odbiłam się od ściany. Od ściany: niechęci, braku zrozumienia, wręcz arogancji Pana Witolda Młynarczyka. Lekarz nie wykazał żadnego zainteresowania moim problem zaś na moje zapytanie jakie mogą być inne objawy cholestazy otrzymałam odpowiedź, że to "Nie jest kurs ginekologiczny" a cała rozmowa trwała około 5 minut, gdzie większość tego czasu lekarz przeprowadzał wywiad "covidowy". Czy wg. Państwa taka postawa lekarza zachęca do dalszej współpracy? Czy taki człowiek uspokoił zdenerwowaną kobietę w 36 tygodniu ciąży, która nie powinna być narażana na żaden dodatkowy stres? Czy w dzisiejszych czasach nie można liczyć na odrobinę życzliwości oraz zrozumienia w szczególności od człowieka białego fartucha? Proszę o refleksję związaną z moimi przemyśleniami, miejmy nadzieje, że ten człowiek miał po prostu gorszy dzień i swoim zachowaniem nie przysporzył więcej problemów innym kobietom w potrzebie w tak trudnym dla nas wszystkim czasie. 

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Najmilszy ginekolog, u którego byłam. Wizyta u ginekologa do tej pory była dla mnie bardzo stresujaca a to była naprawdę przyjemna wizyta. Zrobił szczegółowy wywiad, oprócz leczenia dokładnie przedstawił dodatkowe zalecenia. Przypomniał o regularnych badaniach. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Dodatkowo wysoka kultura osobista i poczucie humoru.

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania