Skupin Klinika Ziębicka

(99+ opinii)

Naszym zamierzeniem było stworzenie miejsca, w którym nasi Pacjenci będą czuli się dobrze i bezpiecznie. Klinika mieści się w cichej i atrakcyjnej części Poznania. Do dyspozycji mamy dwie sale opera... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Skupin Klinika Ziębicka

Ziębicka 5, Grunwald

Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Naszym zamierzeniem było stworzenie miejsca, w którym nasi Pacjenci będą czuli się dobrze i bezpiecznie.

Klinika mieści się w cichej i atrakcyjnej części Poznania. Do dyspozycji mamy dwie sale operacyjne, salę przygotowania do operacji, salę pooperacyjną, dwa gabinety lekarskie konsultacyjne, gabinet zabiegowy oraz siedem pokoi dla Pacjentów, w tym jeden pokój jednołóżkowy, pozostałe dwułóżkowe.

W wyposażeniu ośrodka znajduje się najnowszej generacji sprzęt medyczny spełniajacy najwyższe standardy oraz wszystkie aktualne wymogi bezpieczeństwa.

Pokoje dla pacjentów wyposażone są w łazienkę, w panele nadłóżkowe, TV naziemną i satelitarną, WiFi, praktyczne stoliki przyłóżkowe oraz w szafę na odzież. Pokoje są klimatyzowane co zwiększa komfort pobytu, zwłaszcza po operacji.

W części pobytowej dla Pacjentów znajduje się miejsce odpoczynku, spotkań z osobami odwiedzającymi, wyposażone w TV i WiFi. Cały budynek, wraz z recepcją i częścią konsultacyjną, wyposażony jest w sieć WiFi oraz posiada klimatyzację.

W klinice pracują najwyższej klasy specjaliści oraz wykształcony personel medyczny, którzy są do dyspozycji pacjenta 24h na dobę.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sławomir Stępniewski

  Chirurg Plastyczny, Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Super lekarz , konkretny , poważnie podchodzi do pacjentki i rozumie jej oczekiwania , uczciwy , nie żałuje operacji u Pana Slawka , polecam z czystym sumieniem

  • P

   W połowie lutego 2019 przeszłam operacje nosa. Obecnie mija 3 tydzień po operacji a mój nos już jest przepiękny. Jestem zachwycona efektem. Nos jest zgrabny, idealnie pasujący do twarzy. Operacja metodą zamkniętą więc brak śladów operacji co jest dużym plusem. Pan doktor bardzo pozytywny, uśmiechnięty i odpowie na każde pytanie.
   Opieka w szpitalu na najwyższym poziomie. Podczas pobytu w szpitalu Doktor kilkukrotnie sprawdzał czy dobrze się czuję.
   Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Krystian Waraczewski

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • A

   Super przyjazny lekarz, świetny chirurg i przesympatyczny człowiek! Szkoda, że w naszej społecznej służbie zdrowia nie ma przewagi takich lekarzy.

  • O

   Świetny lekarz. Jestem osobą młodą, bardzo bałam się wizyty u proktologa. Okazało się, że niepotrzebnie, Pan Doktor to fachowiec, spokojny, uprzejmy, odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Obyśmy mieli w Polsce jak najwięcej takich lekarzy!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Ratajczak

  Chirurg, dr n. med.

  • M

   Uprzejmy, bardzo życzliwy, fantastyczny fachowiec oraz bardzo rzetelny chirurg. Bardzo dziękuje za pomoc i opiekę.
   Pozdrawiam
   Maria Sikora


 • Piotr Skupin

  Chirurg Plastyczny, lek.

  • J
   Lokalizacja: Skupin Klinika ZiębickaUsługa: ckn

   7 maja 2019 r odbyła się moja operacja, całkowita korekta nosa, póki co nos opuchnięty, ale ja już jestem zachwycona, brak garba i w końcu mogę normalnie oddychać ! Klinika piękna, opieka super, bardzo bardzo polecam, mimo długiego czasu oczekiwania, warto !

  • Ż
   Lokalizacja: Skupin Klinika ZiębickaUsługa: Całkowita korekcja nosa

   1,5 roku temu poddałam się operacji nosa. Efekt kiepski. Dalej dość długi w dodatku asymetryczny. Na dodatek wcześniej nie miałam problemu z oddychaniem przez nos, a teraz praktycznie tylko jedna dziurka ( a była robiona przegroda).
   Teraz poszukałabym innego specjalisty.

  Zobacz wszystkie opinie (151) o tym lekarzu