Skupin Klinika Ziębicka

(63 opinie)

Naszym zamierzeniem było stworzenie miejsca, w którym nasi Pacjenci będą czuli się dobrze i bezpiecznie. Klinika mieści się w cichej i atrakcyjnej części Poznania. Do dyspozycji mamy dwie sale ope... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Skupin Klinika Ziębicka

Ziębicka 5

Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Naszym zamierzeniem było stworzenie miejsca, w którym nasi Pacjenci będą czuli się dobrze i bezpiecznie.

Klinika mieści się w cichej i atrakcyjnej części Poznania. Do dyspozycji mamy dwie sale operacyjne, salę przygotowania do operacji, salę pooperacyjną, dwa gabinety lekarskie konsultacyjne, gabinet zabiegowy oraz siedem pokoi dla Pacjentów, w tym jeden pokój jednołóżkowy, pozostałe dwułóżkowe.

W wyposażeniu ośrodka znajduje się najnowszej generacji sprzęt medyczny spełniajacy najwyższe standardy oraz wszystkie aktualne wymogi bezpieczeństwa.

Pokoje dla pacjentów wyposażone są w łazienkę, w panele nadłóżkowe, TV naziemną i satelitarną, WiFi, praktyczne stoliki przyłóżkowe oraz w szafę na odzież. Pokoje są klimatyzowane co zwiększa komfort pobytu, zwłaszcza po operacji.

W części pobytowej dla Pacjentów znajduje się miejsce odpoczynku, spotkań z osobami odwiedzającymi, wyposażone w TV i WiFi. Cały budynek, wraz z recepcją i częścią konsultacyjną, wyposażony jest w sieć WiFi oraz posiada klimatyzację.

W klinice pracują najwyższej klasy specjaliści oraz wykształcony personel medyczny, którzy są do dyspozycji pacjenta 24h na dobę.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skupin Całkowita korekcja nosa

  Miałam CKN miesiąc temu, wiem ze jeszcze pare ładnych miesięcy zanim pozbędę obrzęku z czubka nosa etc ale postanowiłam podzielić się swoją opinią.
  Nos przed operacja był duży, długi i garbaty natomiast teraz jest prosty, mniejszy i krótszy.
  Obawiałam się najbardziej opinii ludzi ale było dokładnie tak jak doktor mówił większość komentuje na zasadzie ladnie wyglądasz, chyba masz nowa fryzurę. Ja sama starego nosa nie chce, jestem z siebie dumna ze się odważyłam zawalczyć o swoj wygląd i w końcu lubię lustro. Jedna z lepszych decyzji w moim życiu!
  Pozdrawiam niezdecydowanych.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skupin Inny

  Rzadko dodaje jakiekolwiek opinie, ale sama wiem, ze przed tak wielką decyzja sama szukałam wiarygodnych opinii o lekarzach. Tak tez zdecydowałam się zamieścić moją opinie. Miałam operacje noska ponad pół roku temu u doktora Skupina. Przyszłam z zamiarem usunięcia garbka, wyprostowania przegrody oraz zmniejszenia czubka noska. Doktor wyjaśnił mi co mógłby zrobić i tak tez doczekałam do dnia operacji. Po operacji noska dochodziłam do siebie jeszcze jedną noc w klinice. Zajmowały się mną cudowne panie pielęgniarki, później Pan Doktor przyszedł i opowiedział mi co zrobiliśmy oraz poinstruował o wszystkim co robić, czego nie robić. W nosku umieszczane są podczas operacji setony- nie są tak nieprzyjemne wiec nie ma co się tym martwić. Na nosku również miałam kilka dni gips. Sama rekonwalescencja nie była straszna, wiadomo nie można oddychać przez nosek ale to tylko do momentu wyjęcia setonów, wiec warto wytrwać. Ja używałam aerozoli do nawilżania gardła żeby czas przez który musiałam oddychać ustami był bardziej komfortowy. Po operacji można mieć siniaki pod oczkami oraz opuchliznę, doktor poinformuje was co możecie używać na ich zmniejszenie. U mnie występowały one max 2 tygodnie, przy czym pod koniec tego okresu miałam już bardzo mało widoczne żółte siniaczki nie zauważalne z daleka. Po zdjęciu gipsu efekt wow, niesamowite radość, widać efekty mimo opuchlizny. Nosek był zgrabny. Po zdjęciu gipsu zaczyna puchnąć jeszcze lekko wiec tym nie ma co się przejmować, opuchlizna zejdzie i będziecie mieć swój wymarzony nosek. U mnie opuchlizna występowała jak na złość nierównomiernie, ale z biegiem czasu ustępowała- nie ma co się martwić ze nasz nosek ma nierówności, jest z jednej strony inny, czy czubek nosa za dużo. To wszystko opuchlizna, może trochę przerazić ale pamiętajcie, ona zejdzie. Nosek musi się zregenerować wiec dopiero po okresie około roku możemy zobaczyć efekt końcowy. Po ponad 6 miesięcy, widzę ze czubek nosa nadal jest troszkę opuchnięty co może być normalne po takim okresie. Mimo to, nosek jak tak piękny, ze nawet nie spodziewałam się takiego efektu. Komponuje się z moją twarzą tak naturalnie… jest prosty, mniejszy, zgrabny, a oddychanie nosem polepszyło się o milion stopni. Doktor Skupin to prawdziwy artysta. Polecam każdemu kto się zastanawia, nie będziecie żałować, Doktor wie co robi i jest w tym niesamowicie dobry. Warto mu zaufać.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skupin Całkowita korekcja nosa

  Jestem absolutnie pod wrażeniem umiejętności doktora i tego, w jaki sposób prowadzona jest klinika!
  W lutym 2021 byłam na konsultacji dotyczącej CKN, na której omówiliśmy dokładnie czego można się spodziewać, czy moja wizja nosa faktycznie jest osiągalna i co wg doktora będzie odpowiednie. Doktor powiedział mi wtedy, że zmniejszenie nosa w danym punkcie będzie niemożliwe, ponieważ nie można pracować na tej kości, także od poczatku podszedł do tego bardzo realnie, ale czułam się wysłuchana. W lipcu 2021 przeszłam operację, zajęto się mną tam doskonale pod każdym względem. Rano przed zabiegiem omówiono ze mną jeszcze raz wszystkie formularze i przede wszystkim powtórzyłam, jakie są moje wymarzone oczekiwania co do nosa i co faktycznie będzie robione. Cały tydzień w opatrunku po zabiegu był dla mnie całkowicie bezbolesny i już pod gipsem widziałam, że nosek jest kompletnie inny. Po zdjęciu gipsa już byłam zachwycona, a dziś po 7 miesiącach po zabiegu i konsultacji, jestem wniebowzięta. Nos pasuje idealnie, doktorowi wspaniale udało się oddać to, o co mi chodziło. Jest prosty, leciutko podniesiony i niesamowicie zgrabny. Nikt by nie powiedział, że przeszłam operację. Znajomi, którzy nie wiedzieli o operacji, mówili że nagle wyglądam łagodniej i młodziej i nie potrafili tego wytłumaczyć. Moja samoocena zmieniła się i czuję się o wiele bardziej komfortowo. To była świetna decyzja.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skupin powiększanie piersi

  Dnia 1 grudnia przeszłam operację powiększenia piersi. Jestem bardzo zadowolona z efektu, jak również z całego procesu, począwszy od samej wizyty, jak i przygotowania. Podczas pierwszej wizyty miałam bardzo pozytywne wrażenie. Ku mojemu zaskoczeniu wizytę rozpoczęliśmy od przymiarek, dzięki czemu od razu mogliśmy omówić pożądany efekt. Z perspektywy czasu wiem, że implanty zostały bardzo dobrze dobrane. Doktor wysłuchał, jakie są moje oczekiwania i udało nam się dobrać odpowiednio rodzaj, jak również rozmiar. Nie czułam żadnej presji czasowej. Sądzę, że moje przymiarki delikatnie opóźniły kolejną wizytę. Doktor cierpliwie i z wyrozumiałością pozwolił mi na zapoznanie się z różnymi wariantami. Uważam, że bardzo pozytywną rzeczą jest fakt kontaktu telefonicznego bezpośrednio z Doktorem. Kompletując dokumentację, czy też mając jakieś wątpliwości, mogłam od razu porozmawiać z Doktorem. Sam dzień operacji, jak również kolejne 24 godziny przebywania w klinice, również oceniam bardzo dobrze. Cały personel był mocno skoncentrowany na mnie, byłam otoczona opieką, wszystko przebiegało w przyjemnej atmosferze i w komfortowych warunkach. Zdecydowanie polecam Dr Skupina, do którego trafiłam z rekomendacji (bezpośrednich i niebezpośrednich) innych pacjentek. Dr Skupin wykazuje się bardzo dużym profesjonalizmem, koncentracją, wysoką kulturą i etyką. Wybrałam implanty okrągłe, w których Doktor uzyskał efekt bardzo naturalnie wyglądających piersi. Już teraz jest to widoczne, pomimo iż nadal jestem w procesie gojenia i tym samym zmian w wyglądzie. Dziękuję bardzo za piękny efekt.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skupin Całkowita korekcja nosa

  Minęło 8 miesięcy od operacji nosa, który nie jest idealny, ale bez porównania dużo ładniejszy od poprzedniego, wyglądam młodziej i po prostu lepiej. Lekarz konkretny, profesjonalny, uczciwie podchodzi do pacjenta nie obiecując efektów nie możliwych do uzyskania. Reasumując uważam, że wybierając dr Skupina dokonałam najlepszego wyboru.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skupin Całkowita korekcja nosa

  Przeszłam całkowita korekcje nosa w 2013 roku. Obyło się bez żadnych powikłań, nos wyglada przepięknie i jest idealnie dopasowany do mojej twarzy. Pan Doktor jest osobą konkretna, przyjazna i dobrze nastawiona. Cały pobyt w klinice wspominam naprawdę bardzo dobrze. Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają - nie ma się czego obawiać.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skupin Całkowita korekcja nosa

  3 months ago I had a full rhinoplasty. Basicly Dr is one of top 3 in Poland ( to me worldwide ) , but only his "taste" matched my desired outcome. He did EVERYTHING I asked for, nose came out way better than expected. I look 10 years younger. Please remember, that it is the hardest period for nose healing- most of us must wear masks at work, fresh nose gets a workout.. I`m lucky, I don`t , so mine is healing straight as an arrow. Dr changed it to slightly upwards, but nothing like the piggy noses , that are so popular on IG, I could not be happier !!. The Clinic should charge twice as much as the price is now for a rhinoplasty. Only patients who really need it, and are fully convinced to a change would attempt. Doctor would have less hustle, and more happy clients, who understand progression over perfection, because perfection doesn`t exist :-)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skupin Inny

  W klinice przeszłam operację nosa. Zabieg przebiegł bez żadnych powikłań. Nos bardzo szybko się goił. Efekt można było zauważyć już po ściągnięciu opatrunku. Po 6 miesiącach mogę stwierdzić, iż efekt przeszedł moje oczekiwania. Nos jest ładny, proporcjonalny, prosty i lepiej mi się oddycha. W stu procentach polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skupin Całkowita korekcja nosa

  Całkowitą korektę nosa miałam wykonywaną 13.10.2020 r.
  Polecam Pana Doktora z ręką na sercu!
  Na konsultacjach zostało szczegółowo omówione co będzie wykonywane i jakich efektów mogę się spodziewać. Dr Skupin nie obiecuje cudów, zostałam nastawiona na mniejszy efekt, niż oczekiwałam, a po zdjęciu opatrunku byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, aż pojawiły się szklanki w oczach ze szczęścia. Nos jest śliczny i wygląda bardzo naturalnie. Osoby, które mnie wcześniej nie znały są w szoku, ze jestem po operacji plastycznej. Kontakt z Panem Doktorem oceniam na 5+. Miałam wiele pytań i wątpliwości w trakcie gojenia, ale Dr Skupin odpowiadał bardzo szybko na wszystkie moje pytania i doradzał z każdym szczegółem. Prawdziwy profesjonalista :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skupin Całkowita korekcja nosa

  W listopadzie 2019 miałam ckn w Klinice Ziębickiej doktora Skupina.Operacja bez powikłań ,tak jak dalsza rekonwalescencja.Mogę tylko napisać ze doktor to Mistrz w swoim fachu .Nos dopasowany do twarzy , mały ,zgrabny .Kompleks życia przestał istnieć . Dziękuje Panie doktorze za to jak zmienił Pan moje życie na lepsze . Serdecznie pozdrawiam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania