Informacje o placówce

Gabinety

SK-Med

Księżycowa 14B/2

62-020 , Swarzędz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Dudziec Odleżyna

  Pani dr Ewa w trzy spotkania wyleczyła to czego nie dał rady zrobić inny lekarz przez kilka miesięcy. Prawdziwy fachowiec i przemiła osoba . Polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Maciej Sopata

  Pan docent Maciej Sopata należy do bardzo niewielkiej dziś grupy lekarzy, którzy kochają to co robią, a robią wszystko, by pomagać ludziom. Rok temu trafiłam do docenta z moją dziś 90-letnią babcią , której rozległa niegojąca się rana nogi znacznie utrudniała codzienne funkcjonowanie. W międzyczasie inni lekarze zaniechali leczenia informując mnie otwarcie, że nie widzą w babci przypadku żadnych szans na wyleczenie. Dzięki docentowi i wdrożonemu przez Niego leczeniu babcia pomimo swojego wieku tryska energią , nie odczuwa bólu i wielkimi krokami podążamy w kierunku wyzdrowienia.
  Bardzo profesjonalny i rzeczowy fachowiec. Prawdziwy lekarz z powołania. Ma doskonałe podejście do pacjentów . Życzyłabym sobie mieć kontakt tylko z takimi lekarzami, którzy mają ogromną wiedzę i prawdziwe serce... Dziękujemy z całego serca Panie Docencie!

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Maciej Sopata odleżyny

  Witam, leczę się u Docenta od jakiegoś czasu. Moim problemem są częste odleżyny. Docent Sopata wyleczył mi dwie bardzo duże odleżyny, gdzie groziła mi amputacja kończyn. Docent "naprawił" to co inni lekarze chirurdzy mocno zaniedbali i zamiast polepszyć "zepsuli" jeszcze bardziej. Dzięki doktorowi i jego ogromnej wiedzy oraz potężnemu doświadczeniu dziś mogę normalnie funkcjonować, cieszyć się dobrym zdrowiem, gdyż rany są całkowicie zagojone. Z całego serca polecam dr Sopatę i cenię go za pełen profesjonalizm.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz