Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Sinus Medical Centrum Medyczne

Znanieckiego 16 C lok. 40, Praga-Południe

03-980, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ireneusz Szymański

  Laryngolog,

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Optimum Klinika Głowy i SzyiUsługa: ból ucha u niemowlaka

   Wspaniały lekarz! Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pełen profesjonalizm, wiedza! Lekarz miły, przyjął moją 9 miesięczną córkę z silnym bólem ucha. Pełne badanie, odpowiednie podejście do dziecka, szybkie wykrycie przyczyny bólu. Polecam! Cieszę się, że trafiłam na tego doktora.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Optimum Klinika Głowy i Szyi

   Szczerze polecam. Lekarz rzeczowy, bez pośpiechu przeprowadził dokładny wywiad i badanie, udzielił szczegółowych odpowiedzi na zadawane pytania proponując konkretne sposoby rozwiązania problemów zdrowotnych.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Bartosz Wachulski

  Laryngolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

   Miły, uśmiechnięty specjalista, z życzliwym podejściem do pacjenta. Bardzo dokładnie mnie zbadał i przeprowadził szczegółowy wywiad. Zdecydowanie polecam :)

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

   Pan doktor bardzo profesjonalny, konkretny. Wizyta bardzo miła, szczegółowo wytłumaczy pacjentowi etapy leczenia choroby. Bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Anna Dawidowska

  Onkolog, Hematolog, Internista, dr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacja hematologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty, wszystko zostało mi wytłumaczone a wszelkie wątpliwości co do moich wyników rozwiane. Na pewno skorzystam z wizyt u dr Dawidowskiej ponownie.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE

   Była to moja pierwsza wizyta u pani doktor, bardzo miła i uważna konsultacja. Lekarz zrobił nam nie bardzo pozytywne wrażenie i skierował i zalecił kolejne badania. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Rafał Brzeziński

  Laryngolog, Chirurg, Audiolog, Foniatra, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Chrypka

   Świetny Lekarz i wspaniały Człowiek. Od miesięcy chodziłam po lekarzach z tatą, który jest 4 lata po udarze. W ostatnim roku doszły problemy z krtanią, zanikał głos, długo utrzymywała się chrypka. Wszyscy zwalali winę na udar. tylko Doktor zainteresował się sprawą i zrobił wszelkie badania. Okazało się, że tata miał guza krtani. Doktor natychmiast pokierował nas w odpowiednie miejsca aby jak najszybciej móc operować. Doktor operował tatę w szpitalu na Bródnie. Operacja się udała! Udało się ocalić krtań. Po prostu wspaniała robota! Od operacji mija kilka dni ale znaczną poprawę już widać. Czekamy jeszcze na wyniki hist pat ale niezależnie od wyniku Doktor usunął wszystkie zmiany i jest duża szansa, że niezależnie od tego co to będzie - nie będzie wznowy. A ocalenie krtani przy usunięciu zmian - to po prostu Majstersztyk! Musze podkreślić - że to jedyny lekarz - a tata jest pod opieką wielu - tak szybko, profesjonalnie i skutecznie pomógł. Jesteśmy bardzo wdzięczni!!!

  • K

   W Szpitalu na Bródnie pojawiłam się z bardzo dokuczliwym problemem jakim był polip powstały w jamie nosowej. Zostałam przyjęta przez dr. Rafała Brzezińskiego, który po dokładnym rozeznaniu problemu od razu praktycznie skierował mnie na zabieg usunięcia polipa. Po zabiegu wróciła mi prawidłowa drożność dróg oddechowych , pozbyłam się dokuczliwego ucisku w gardle i pojawiło się lepsze samopoczucie.
   Dr. Rafał Brzeziński podchodzi do pacjenta rzetelnie, dokładnie, odpowiada na każde nurtujące pacjenta pytanie, jak również jest świetnym fachowcem a jego podejście do chorego jest nieocenione.
   Dr. Rafał Brzeziński to lekarz , którego można polecić w stu procentach .
   Panie Doktorze dziękuję z całego serca - Katarzyna Kwiatkowska

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Justyna Mierzejewska

  Alergolog, dr n. med.

  • A

   Lekarka miła, życzliwa, a przede wszystkim z ogromną wiedzą medyczną wykraczającą poza alergologię. Dzięki temu w czasie jednej wizyty dowiedziałam się, że to nie alergia, a także co właściwie to może być, jak sprawdzić i jak leczyć.

  • B

   Pani doktor jest dla mnie najlepszym alergologiem w dziedzinie alergii na leki.
   Trochę się obawiam pisać o tym, a to z tego względu, że kiedy inni to odkryją (a specjalistów od alergii lekowej jest niewielu) to będę miała utrudniony dostęp do Niej. Niemniej jednak chcę się podzielić z innymi, którzy mają alergię lekową, że Pani doktor jest niesamowicie wnikliwa w podejściu do tej alergii, i ma ogromne doświadczenie mimo młodego wieku, ale oprócz tego ma bardzo dobrą wyjściową bazę. Ja przynajmniej jeszcze nie widziałam tak specjalistycznie wyposażonego gabinetu. Oczywiście jest to na terenie jednego z warszawskich szpitali, ale sam gabinet nie diagnozuje. To Pani doktor jest lekarzem z wielką pasją, i to nieustannie rozwijaną.
   Mam wielkie zaufanie d Pani doktor, i jestem pełna podziwu dla Jej wiedzy, doświadczenia, wnikliwości, a także otwartości i delikatności dla nas pacjentów. Dziękuję. Barbara P

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marzena Mierzejewska

  Internista, Alergolog,

  • A

   Bardzo dobry lekarz , potrafi pomoc w naprawdę trudnych i ciężkich przypadkach alergii i astmy. Polecam.


 • Agnieszka Czopińska

  Neurolog,

  • D
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pro Familia Przychodnia Zdrowia RodzinyUsługa: Diagnoza i leczenie

   Miałam postawioną diagnozę choroby i poszłam do neurologa, aby wdrożyć leczenie. Oczywiście pani dr mnie przebadala i na końcu stwierdziła, że jest na 100% pewna, że nie mam tej choroby. Miałam zrobione potwierdzające moją chorobę. Niestety wypisała mi leki na inną chorobę bez żadnej diagnostyki. Jestem niezadowolona z wizyty, jestem młodą osobą, poczułam się zlekceważona, a na dodatek w czasie rozmowy pani dr próbowała przekonać mnie słownie o swojej diagnozie.

  • N
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pro Familia Przychodnia Zdrowia RodzinyUsługa: przewlekłe bóle głowy, migrena, problemy laryngologiczne

   Bardzo długo czekałem z wystawieniem opinii Pani Doktor, ponieważ potrzebowałem nabrać trochę dystansu do leczenia i dać mu czas. Moja pierwsza wizyta u Pani Doktor odbyła się w zeszłym roku w ramach NFZ i już na początku byłem zaskoczony pozytywnie. Przyszedłem z dużą ilością dolegliwości oraz masą badań obrazowych z opisem - co nie zniechęciło dr Czopińskiej, cierpliwie wysłuchała i przeprowadziła dokładny wywiad. Zaskoczyła mnie zwłaszcza tym, że - ze względu na swoje doświadczenie w diagnozowaniu bólów głowy od zatok i pracę w klinice laryngologicznej - podjęła się samodzielnie obejrzeć i ocenić moje wyniki TK zatok, nie tylko MR głowy. Otrzymałem dosyć skuteczny lek, ale niestety byłem w trakcie schodzenia z leków przeciwdepresyjnych i musieliśmy z niego zrezygnować, bo chyba przyczyniał się do nawrotu. Niemniej Pani Doktor zwróciła uwagę, że leczenie być może trzeba będzie kontynuować. Wykazała się dużą wiedzą ponad swoją specjalizację na temat działania leków, ich skutków ubocznych, itd. Na kolejnych kontrolach próbowaliśmy następnych leków, neurologicznych, z innych grup, potrafiła też podpowiedzieć w sprawie kontynuacji leczenia u psychiatry, nie ingerując w nie jednak. A ostatnio, kiedy potrzebowałem się zjawić wcześniej, niż mogłem na NFZ, zdecydowałem się iść prywatnie i ku mojemu zaskoczeniu, byłem przyjęty dodatkowo, bez opłat jako stały pacjent. Utwierdziło mnie to w pozytywnej opinii o Pani Doktor Czopińskiej jako osobie z holistycznym podejściem do pacjenta, ogromnej wiedzy, zaangażowaniu (nawet w rejestracji często słychać, jak przychodzą wdzięczni pacjenci i widać po czasie wizyt, że Doktor go poświęca ponad normę) i dobrym sercu. Naprawdę doceniam Jej chęć pomocy i kunszt w swojej specjalności, w związku z czym polecam każdemu, aby wybrał dr Czopińską jako swojego specjalistę. Warto jej zaufać, aby znaleźć się w dobrych rękach!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Paweł Poppe

  Laryngolog, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Super lekarz! Profesjonalny i zawsze miły w kontaktach. Empatyczny i słuchający pacjenta. Zajął się naszym dzieckiem, postawił prawidłowo diagnozę i skutecznie wykonał zabieg.

  • J
   Lokalizacja: SinusMedical Centrum LaryngologiiUsługa: Podejrzenie wznowy brodawczaka zatok.

   Dr.Paweł Poppe to wybitny specjalista w swojej dziedzinie.Zabieg wykonał b.profesjonalnie.Kilka godzin po zabiegu byłem gotów na opuszczenie szpitala.Zawsze wrócę po poradę i pomoc do doktora mimo odległości 440 km.Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.Jerzy B.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Elżbieta Zientalska

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie uszu u dziecka

   Pani Doktor to bardzo dobry specjalista. Trafiłam do niej z dzieckiem, któremu nawracalo zapalenie uszu. Pani Doktor świetnie sobie z chorymi uszami poradziła. Przepisała właściwe leczenie i dziecko wyszło z choroby. Pani Doktor to prawdziwy fachowiec.


 • Michał Krawczyński

  Laryngolog, Chirurg Plastyczny, Chirurg, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Krawczyński

   Jestem 3 lata po calkowitej korekcie nosa u dr Michala. Wstrzymalam się z opinią, bo gojenie nosa to proces. Pan doktor przeprowadził u mnie plastykę wraz z wyprostowaniem przegrody i...
   to co zrobił z moją twarzą i życiem to poezja! Nos jest przepiękny! Pan doktor pozbawil mnie najwiekszego kompleksu, sprawił ze pozbylam się ogromnego ciężaru, zmienił moją buzię, ale przede wszystkim poczucie własnej wartości. Pan doktor na konsultacjach jest niezwykle miły i cierpliwy. Odpowiada na kazde pytanie, potrafi rozladowac stres u pacjenta. Dopiero u doktora Michala dowiedzialam sie, ze mam krzywa przegrodę, tylko on zbadał moj nos - a konsultowalam się wczesniej u dwóch chirurgów, zaden nawet nie dotknąl mojego nosa. Kontakt z recepcją, z doktorem bez zarzutów, po operacji mozna wydzwaniac i pisać mejle z watpliwoscia. Pielęgniarki wspaniale, opiekuńcze. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Polecam z calego serca oddac sie specjaliscie od nosow. Dziekuje Panu doktorowi i calemu zespołowi!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KrawczyńskiUsługa: operacja nosa

   Bardzo goraco polecam dr Michala Krawczynskiego , jest on wybitnym specjalista na swiatowym poziomie .
   Jestem 3 miesiace po operacji nosa u p.doktora i jestem bardzo zadowolona , moj nos nos jest po prostu sliczny :) idealnie pasujacy do mojej twarzy a co najwazniejszy nareszcie moge swobodnie oddychac przez nos bez koniecznosci uzycia kropli do nosa od ktorych bylam uzalezniona .
   Dzieki dr Krawczynskiemu mam piekny, zgrabny i drozny nosek , z calego serca Dziekuje i Pozdrawiam Serdecznie p.Doktora .

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu