Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Siedlecki Szpital Specjalistyczny
Poniatowskiego 26, 08-110 Siedlce
Siedlecki Szpital Specjalistyczny logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  Siedlecki Szpital Specjalistyczny Inny

  Jestem wdzięczna Pani Doktor, że przetrzymała nas dłużej w szpitalu po porodzie i zleciła dodatkowe badania mojej córce. Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza z pasją i powołaniem. Oby jak najwięcej takich lekarzy.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Diana Supeł Inny

  Byłam.pacjetka Pani doktor brak słów by opisać podejście do pacjenta, profesjonalizm.Mila sympatyczna .Bardzo bardzo polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy.

  P
  Profil zweryfikowany
  Eliza Bednarczyk Inny

  Naprawdę o Pani Doktor można powiedzieć same dobre słowa. Wspaniały lekarz, z ogromnym sercem dla ludzi

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Matusik konsultacja okulistyczna

  Bardzo dobry specjalista. Wizyta jest przyjazna doktor wszystko dobrze objasnia. Polecam za zaangażowanie i wiedzę.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Matusik Inny

  Jestem pod pozytywnym wrażeniem stałego kontaktu z pacjentem. Lekarz cały czas podczas zabiegu tłumaczył co się dzieje i co następnie będzie wykonywane. Trzeba nadmienić także, że panie pielęgniarki były bardzo miłe.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Tadeusz Dmowski Inny

  Dziś odebrałam mamę ze szpitala, która trafiła w stanie ciężkim. Zajmował się nią dr Dmowski. Jest On profesjonalistą w każdym calu z doskonałym podejściem do pacjentów. Ma czas, żeby przekazać informacje i pokrzepić na duchu. Panie Doktorze, serdecznie dziękuję.

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Adam Marcheluk

  Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi Adamowi Marchelukowi za wyleczenie mnie. Przeprowadził leczenie oraz udaną operację prostaty, dzięki czemu od miesiąca funkcjonuję jako zdrowy mężczyzna. Kiedy słyszę od znajomych o ich problemach zdrowotnych i nieudanych operacjach przeprowadzonych przez innych lekarzy to szczerze dziękuję opatrzności za to, że miałem szczęście być leczonym przez Pana Doktora Adama Marcheluka.
  Wspaniały lekarz i człowiek, godny polecenia.
  Zenon Dołęga

  I
  Profil zweryfikowany
  Agata Wlodek bóle kręgosłupa

  Pani Ordynator to wspaniały specjalista. Moja mama 3 miesiące cierpiała z bólu i nikt nie umiał jej pomóc. Ona w kilka godzin zrobiła badania i postawiła rozpoznanie . Teraz jest już coraz lepiej . Dziękujemy za wszystko Pani Ordynator!!!!!!

  I
  Profil zweryfikowany
  Jolanta Maria Gajewska opieka neonatologa po porodzie

  Pani doktor niezwykle dokladna i skrupulatna poswieca duzo czasu na historie pacjenta oraz szczegolowe zbadanie dziecka, zleca badania, o ktorych pediatra w poz nawet nie pomysli a ktore z zasady sa jego obowiazkiem np. Pierwsze Badanie krwi po 3 miesiacu. Dzieki pani doktor nie musialam sie martwic gdy moj pediatra niemal wcale nie badal dziecka na bilansach.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania