Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Siedlecki Szpital Specjalistyczny

Poniatowskiego 26

08-110, Siedlce, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Diana Supeł

  Internista, lek.

  • M

   Bardzo dobra, chociaż młoda lekarka, świetnie rozumie pacjenta, serdeczna, ciepła i pełna uwagi i troski.
   Byłam jej pacjentką i bardzo ją cenię za fachowość i profezjonalizm


 • Michał Suliński

  Psycholog,

  • A

   Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do osoby Pana Michała. Polecę go każdemu bez żadnych wątpliwości. Pytania odpowiednio zadane, by pobudzić umysł do myślenia. Żadnych ukrytych sugestii. Do odpowiedzi dochodziłam wyłącznie sama. Wbrew pozorom nie jest to takie powszechne. Bardzo ciężko jest znaleźć psychologa, który w jakiś sposób nie będzie podsuwać odpowiedzi, opanuje w sobie chęć oceny, zapomni o sobie, swoich życiowych zasadach, wartościach i spojrzy na pacjenta jego oczami, a nie swoimi. Dopiero z P. Michałem mi się to udało. Dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję mu za wszystko.


 • Jerzy Zagórski

  Chirurg,

  • P

   Bardzo niemiły i nie odpowiada na zadawane pytania. Po wizycie wszystko co mi podano, co ze mną robiono dopiero wyczytałam z karty a część w informacji się dowiedziałam. Wyprosił mojego partnera kiedy mnie zszywano a bardzo chciałam żeby był ze mną. Po zdjęciu szwów okazało się, że jest stan zapalny i lekarz oczyszczający mi ranę powiedział takich głębokich ran się nie zszywa bo muszą się oczyścić, ew. jeden szew się zakłada. Ręka boli i będę miała sporą bliznę, już nie mówiąc o wydłużonym czasie rekonwalescencji. Zapamiętam sobie dokładnie to nazwisko żeby omijać tego pana z daleka. Przestrzegam wszystkich!


 • Piotr Rago

  Radiolog,

  • M

   Bardzo dobry lekarz, który sam z siebie (co się rzadko zdarza, szczególnie w Siedlcach) zapytał o objawy i wszystko tłumaczył bardzo dokładnie. Gorąco polecam!

  • S

   Bardzo inteligentny,uprzejmy i sympatyczny lekarz.Zna się na tym co robi.Rozmawia z pacjentem i pyta o objawy.Cierpliwie tłumaczy i odpowiada rzeczowo na każde pytanie.Podczas wizyty czułam się komfortowo, nie miałam wrażenia, żeby się spieszył.Sprawdza każdy szczegół.Otrzymałam dokładnie opisane badanie USG.
   Serdecznie polecam !!!

   ps.pozdrawiam i mam nadzieję,że maszyna USG dobrze się spisuje.. a włącznik jest zawsze na swoim miejscu ;)
   Życzę wszystkiego dobrego i samych sukcesów w pracy i oby wypalenie zawodowe nigdy Pana nie dopało.
   Szalom!
   J.B.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Józef Wiśniewolski

  Pediatra, Pulmonolog,

  • I

   Jestem zachwycona panem doktorem! Trafiłyśmy z niespełna miesięczną córką o 2:30 w nocy do szpitala i nocny dyżur pełnił Pan Doktor. Poświęcił nam 2h, wytłumaczył, popatrzył, analizował... a przecież po 15min mógł iść spać (tak zrobiłaby pewnie wiekszosc lekarzy na nocnej zmianie) Miły, sympatyczny a co najważniejsze KOMPETENTNY !!! POLECAM Z CAŁEGO SERCA!


 • Konrad Koza

  Anestezjolog,

  • A

   Jesteśmy wdzięczni Panu Doktorowi za sympatyczne, z humorem podejście do pacjentów, co odpręża przed znieczuleniem. nasz synek był znieczulany przez Pana Doktora do operacji wycięcia trzeciego migdałka i nakłucia ucha w Szpitalu jednodniowym przy ul. Brzeskiej w Siedlcach. Synek nie odczuł żadnego stresu. Otrzymał znieczulenie skóry przed wkłuciem dożylnym, jeden z rodziców mógł przebywać na sali operacyjnej aż do uśpienia dziecka. Zabieg trwał krótko i okres po znieczuleniu przebiegł bez żadnych powikłań. Pan Doktor przychodził do naszego synka kilkakrotnie po zabiegu z zapytaniem o samopoczucie i poradami jak dalej mamy postępować. Synek po 5 godzinach od zabiegu był już w dobrej formie w domu. Bardzo dziękujemy.

  • U

   Lekarz profesjonalny i niezwykle sympatyczny. Bardzo dobrze przygotowal mnie do operacji oraz udzielil wszelkich niezbędnych informacji.


 • Barbara Tchórzewska

  Pediatra, Pulmonolog,

  • I

   Polecam, Dzięki pani doktor u córki zdiagnozowano powazna wadę wrodzona o której nie mialysmy pojęcia gdyż inni lekarze uważali że dolegliwości córki to moje wymysly.


 • Eliza Bednarczyk

  Neurolog,

  • E

   Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo zaangażowana w swoją pracę,kompetentna, dokładna, z dużą uważnością na potrzeby pacjenta, świetny specjalista. Ogromna przyjemność i szczęście trafić na oddziale "w fachowe ręce" Pani Doktor


 • Agata Szabelska

  Pediatra,

  • M

   Wspaniała, zaangażowana lekarka :) cierpliwie tłumaczy rodzicom wszystko co dotyczy ich dziecka. Docieka i nie bagatelizuje. Oddana swojej pracy.

  • O

   Moja córka jest wcześniakiem. Od trzech tygodni przebywamy w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach, a dr Szabelska jest naszym lekarzem prowadzącym. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza jak Pani Agata-z pasją, z wielkim sercem dla małych pacjentów, niezwykle zaangażowanego. Kiedy wyniki mojego dziecka się pogorszyły, Pani Doktor zleciła wszelkie możliwe badania, konsultowała się z innymi lekarzami i specjalistami przed podjęciem dalszych działań. Z każdą nową informacją przychodziła do mnie i wszystko mi wyjaśniała, nawet po kilka razy dziennie. Do szpitala dzwoniła nawet w swoim wolnym czasie, by dowiedzieć się czy stan mojej córki się nie pogarsza. Postawa Pani Doktor sprawiła, że nawet w trudniejszych momentach czuliśmy się bezpiecznie i byliśmy spokojniejsi. Pani Agata jest prawdziwym lekarzem z powołania i z ogromną PASJĄ!!! Tacy lekarze jak ze szpitala w Leśnej Górze naprawdę istnieją a my mieliśmy to szczęście i trafiliśmy na jednego z nich! :D

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jolanta Piekart

  Internista, Onkolog,

  • Ł
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyty kontrolne po nowotworze nerki

   Kompetentna miła a przede wszystkim dokładna Pani doktor. Pomogła bardzo mojej babci polecam z całego serca. Podczas wizyty bardzo dokładnie tłumaczy chorobę jak będzie przebiegać leczenie


Powiązane wyszukiwania