Sensor Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych

(15 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Sensor Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych

Fryderyka Chopina 24

85-092 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sebastian Szyper Inny

  Najlepszy fizjoterapeuta u jakiego byłem (łącznie u trzech). Świetny fachowiec. Trafiłem po wycięciu łąkotki w kolanie. Pan Sebatian posiada ogromną wiedzę, dokładnie wie co zrobić aby pomóc pacjentowi. Wykonuje swoją pracę z ogromną pasją.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sebastian Szyper Inny

  Najlepszy fizjoterapeuta, jakiego znam! Człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalista w każdym calu, a do tego cudowny człowiek o wielkim sercu. Pana Sebastiana odwiedzam wraz z moim mężem, który w zeszłym roku przeszedł rozległy udar mózgu. Każda wizyta w Jego gabinecie sprawia, że wychodzimy z niego pełni nadziei i optymizmu na następne dni. Oby każdy z Was miał możliwość trafć na tekiego właśnie fizjoterapeutę...


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sebastian Szyper Inny

  Polecam w 100%
  Profesjonalizm, wiedza, cierpliwość - oto cechy, które powinien mieć skuteczny fizjoterapeuta, Pan Sebastian właśnie taki jest. My z synem od wielu lat korzystamy z rehabilitacji, to właśnie tu po wypadku Marek zaczął stawać na nogi i powoli wraca do sprawności.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sebastian Szyper Inny

  Mam 15 lat, jestem po nowotworze osteosarcoma, wskutek tego mam wszczepioną endoprotezę piszczeli ze stawem kolanowym. Zanim zachorowałem trenowałem przez 10 lat karate. Pan Sebastian wie jak się czułem, kiedy straciłem swoją pasję, jest dobrym człowiekiem, ma ciepłe serce, zawsze daje z siebie 110% aby pomóc mi wrócić do sprawności. Na wszystkie zadane Panu pytania zawsze otrzymałem szczegółową odpowiedź (czasami robił za tłumacza mówiąc coś w języku łacińskim, oczywiście otrzymałem również polską wersję :P). Pan Sebastian jest zaskakująco mądry, wątpię, żeby kiedykolwiek przestał zaskakiwać.
  Pan „złote rączki” (tak kiedyś mówiłem o Panu po moich pierwszych godzinach rehabilitacji) ma bardzo sprytne sposoby na zastosowanie swojej przeogromnej wiedzy z rehabilitacji, mowa tu przykładowo o pogłębianiu zgięcia kolanowego. My wiemy o czym mowa. ;)
  Przyjeżdżając na pierwszą rehabilitację (jeszcze w trakcie leczenia chemioteriapią) miałem może maksymalnie 10-15° zgięcia w kolanie i chodziłem o dwóch kulach łokciowych z ortezą na nodze. Kiedy wsiadłem do samochodu (na miejsce pasażera, fotel maksymalnie wysunięty do tyłu) popłakałem się, ale z tego powodu, że mogłem odstawić nogę na podłoże, wcześniej moje zgięcie mi na to nie pozwalało, już po pierwszej godzinie czułem różnicę w zgięciu. Do dziś to pamiętam.
  Na dzień dzisiejszy mam ok 90° zgięcia w kolanie. Chodzę bez kul oraz bez ortezy. Poza tym mam spore zaniki mięśniowe nogi, które odbudowuję. Zestaw ćwiczeń pozwolił mi chodzić prawie bez utykania, prawie, bo miałem kilka urazów kostki ale to inna historia.
  Nie ma porównania do tego co było, a co jest teraz.
  Niesamowity człowiek!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sebastian Szyper Inny

  Wyjątkowy specjalista, który nie tylko zajmuję się leczeniem,ale również poszukuje przyczyny problemu i je eliminuję. Dzięki sesji zabiegów oraz ćwiczeń wyznaczonych przez fizjoterapeutę pozbyłem się przykurczów łydek. Uprawianie sporu znowu stało się przyjemnie szczególnie jazda na nartach. Specjalista godny polecenia każdemu!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sebastian Szyper Inny

  Sprawne i skuteczne przeprowadzenie leczenia. Kolano po rekonstrukcji więzadła krzyżowego wróciło do sprawności po 8 miesiącach sumiennej rehabilitacji.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sebastian Szyper

  Znakomity fizjoterapeuta! Trafiłem do p. Sebastiana z niedowładem prawej ręki (po przesileniu), z którym zmagałem się już od około roku (wizyty u lekarzy, farmaceutyki etc.). Jestem muzykiem, więc bardzo silnie odczuwałem w pracy dyskomfort spowodowany ograniczeniem ruchów palców. Już od pierwszej wizyty odczułem pełne zaangażowanie p. Sebastiana, który przeprowadził wnikliwy wywiad, cierpliwie odpowiadał na moje pytania dokładnie wszystko tłumacząc, przeprowadził szereg działań terapeutycznych, a na koniec przekazał jasne zalecenia do stosowania w domu. Na każdej kolejnej wizycie modyfikował i poszerzał zestaw ćwiczeń, a wszystko w niezwykle przyjaznej atmosferze. Ogromna wiedza i determinacja p. Sebastiana sprawiły, że po kilku tygodniach odzyskałem pełną sprawność ręki. Podziwiam jego profesjonalizm, a także życzliwość i empatię. Szczerze polecam! Marek Swatowski - solista Filharmonii Pomorskiej


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sebastian Szyper przebyty udar mózgu

  Osoba na odpowiednim miejscu. To człowiek życzliwy zawsze uśmiechnięty cierpliwy. Wkłada dużo serca w swoją pracę. Dla Sebastiana nie ma celu , którego pacjent nie może osiągnąć. Jego rehabilitacja sprawia że niemożliwe staje się możliwe. Dzięki niemu moja lewa ręka dostała drugie życie.Rehabilitacja na najwyższym poziomie. Terapia z Sebastianem nie była nudna, każdego dnia inne,ciekawe ćwiczenia. Bardzo pomocny w sprawach udarowych. Posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie.Rehabilitant na 6+:)Polecam w 100%
  Madzia R.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sebastian Szyper

  Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy i doświadczenia. Miła atmosfera i indywidualne podejście. Nie czujesz się jak numerek w kolejce. A co najważniejsze skuteczność. Bo chyba o to chodzi w rehabilitacji. Pan Sebastian nie boi się wytłumaczyć i nauczyć samodzielnej rehabilitacji. Zawsze można na niego liczyć. Dziękuję


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sebastian Szyper Rehabilitacja po udarze mozgu

  Fizjoterapeuta , który wie co robi, co może i co zadziała na pacjenta. Po przebytym udarze mózgu poznałem sposób pracy, wiedzę, doświadczenie wkladane przez Pana Sebastiana dla pacjenta.Przekazane zalecenia i wskazówki wykorzystuje do dnia dzisiejszego, dzięki czemu funkcjonuje. Dziękuję to mało. Specjalista godny polecenia Pozdrawiam Wojtek Woźniak


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania