O nas

Grupa Scanmed to lider wśród prywatnych operatorów medycznych pod względem zakresu świadczonych usług. W ich skład wchodzi, m.in. opieka ambulatoryjna, opieka specjalistyczna, diagnostyka i leczenie szpitalne. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Zapewniamy naszym Pacjentom dostęp do wysokiej jakości metod leczenia, nowoczesnego sprzętu medycznego i wysokokwalifikowanych specjalistów. Prowadzimy dwa pełnoprofilowe wielospecjalistyczne szpitale – Szpital Św. Rafała w Krakowie oraz Szpital im. Rudolfa Weigla w Blachowni, które należą do Sieci Szpitali. Ich ofertę uzupełniają centra medyczne w ponad 20 miastach w Polsce, w tym specjalna oferta dla środowiska akademickiego.

Posiadamy istotny udział w rynku usług kardiologicznych w całej Polsce – prowadzimy 13 centrów kardiologicznych zapewniających kompleksową diagnostykę i leczenie w ramach kardiologii zachowawczej, interwencyjnej i elektrofizjologii.

Częścią naszej Grupy są również cieszące się wysoką renomą wyspecjalizowane kliniki: gastroenterologiczna – Gastromed w Lublinie, okulistyczna – Weiss Klinik w Chorzowie oraz ortopedyczna Sport – Klinika w Żorach. Uczestniczymy w procesach akredytacyjnych prowadzonych przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, które umożliwiają otrzymanie certyfikatów potwierdzających wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Nasze jednostki organizacyjne posiadają również akredytację do prowadzenia szkoleń specjalizacyjnych (rezydentury) dla lekarzy w zakresie kardiologii, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii ruchu oraz położnictwa i ginekologii,
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (98)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Dawid Gawron konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę i bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Jest bardzo kulturalny, podczas wizyty nie spieszy się, jest miejsce i na rzetelne przebadanie, i na zbudowanie przyjaznej, komfortowej atmosfery, tak że z gabinetu wychodzi się zawsze z pozytywnym nastawieniem. Byłam też pod opieką pana doktora w Szpitalu Wojewódzkim - takie same odczucia. Trzeba się przygotować na opóźnienia w dniu wizyty, bo pan doktor poświęca pacjentkom więcej czasu, niż przewidziane w grafiku, ale warto czekać :) Polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Piotr Wasilewicz konsultacja okulistyczna

  Bardzo dokładne badanie, bardzo profesjonalny lekarz.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Magdalena Muszyńska konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor przeprowadza szczegółowy wywiad oraz badania. Pani doktor wykazuje się nie tylko duża wiedza medyczna ale również empatia. W gabinecie panuje przyjemna atmosfera.


  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Muszyńska konsultacja ginekologiczna

  Bardzo profesjonalna wizyta, wszystko odpowiednio wyjaśnione i całość badania usg bardzo przebiegła sprawnie, w porównaniu do innych lekarzy z którymi miałam styczność to u pani czułam największy komfort. Wspaniała ginekolożka, która można obdarzyć zaufaniem. Bardzo polecam dla wszystkich kobiet, tych co współżyją i nie.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Dawid Gawron konsultacja ginekologiczna

  Wizyta u Pana Dawida, to sposób na zmianę postrzegania badań i opieki medycznej. Nigdy nie doświadczyłam tak profesjonalnego podejścia! Pierwszy raz w życiu, po wizycie u ginekologa, wyszłam bez TRAUMY. Zaangażowanie i dociekliwość Pana Dawida jest niespotykana. Jeśli ktoś szuka odpowiedniej osoby na pierwszą wizytę, lub jeśli masz złe wcześniejsze doświadczenia, to polecam odkryć razem z Panem Dawidem świat, w którym lekarz na prawdę pomaga! POLECAM!


  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Magdalena Muszyńska konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam! Pani Magda ma bardzo świetne podejście do pacjentek. Wszystko wytłumaczyła i informowała o przeprowadzonych badaniach. Jest to zdecydowanie lekarz z powołania!


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Muszyńska konsultacja ginekologiczna

  Bardzo miła i empatyczna pani doktor. Badanie było przeprowadzone bardzo szczegółowo, wszystko było dokładnie wyjaśnione, na wszystkie pytania uzyskałam pełną odpowiedź. Musiałam przejść zabieg histeroskopii, czułam się w pełni zaopiekowana. Serdecznie polecam.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Natalia Misan konsultacja ginekologiczna

  Wizyty u lekarzy są dla mnie bardzo stresujące, u ginekologa szczególnie. Pani Natalia już podczas pierwszej wizyty zrobiła na mnie dobre wrażenie, bardzo miła i delikatna, a do tego jej spokój bardzo pomaga pokonać stres. Zleciła kompleks badań, aby móc przygotować się do ciąży, dokładnie omówiła wszystkie wyniki. Serdeczna i kompetentna.


  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Muszyńska konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam wizyty u dr Muszyńskiej w Scanmed ul. Dąbrowskiego. Pani Doktor trafnie postawiła diagnozę oraz skierowała do szpitala gdzie wykonała mi laparoskopię jajnika. Dr Muszyńska wszystko spokojnie i dokładnie wyjaśnia na wizycie, jestem bardzo zadowolona.


  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Walkiewicz konsultacja ginekologiczna + USG

  Byłam dziś pierwszy raz u Pana doktora. Pierwszy lekarz który nie próbował wpierać mi że wszystko jest ok mimo dolegliwości. Pewnie dłuższa droga do diagnozy ale i tak jestem wdzięczna za zrozumienie problemu i poświęcenie odpowiedniej ilości czasu. Pan doktor bardzo zaangażowany i wyrozumiały :) Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Jana Henryka Dąbrowskiego 77a, 60-529 Poznań

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania