Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Pilecka konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor jest przemiłą i konkretną lekarką.
  Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, nawet te najdziwniejsze ;)
  Jest bardzo delikatna, empatyczna i z wysoką kulturą osobistą.
  Poświęca tyle czasu na wizycie ile wymaga pacjentka.
  Jakoś nigdy nie chodziłam do kobiet ginekologów i barrrdzo żałuję :)
  Bardzo serdecznie polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Obst Inny

  Lekarz rzeczowy, przeprowadził dokładny wywiad, podczas badania był delikatny, skupiony. Kontakt między pacjentem a lekarzem przebiegł bardzo przyjaźnie, sympatycznie, wszystko zostało omówione i dokładnie wytłumaczone. Wiem, że wiele kobiet jest negatywnie nastawionych do Pana Doktora jednak ja osobiście uważam, że są to bardzo krzywdzące opinie, i wyolbrzymione problemy. Na pewno jest to dobry specjalista. Polecam

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Obst konsultacja ginekologiczna

  Odradzam wizytę wszystkim kobieta! Byłam na wizycie, ponieważ miałam dwa testy dodatnie, jestem osoba po poronieniu. Lekarz nie miał w sobie żadnej empatii, czułam się całkowicie zlekceważona. Czekałam na wynik i wypis 3 godzin, nawet nie zostałam poinformowana ze wyniki już są. Tylko otrzymywałam informacje, ze muszę czekać na wypis. W którym były uwzględnione 3 krótkie podpunkty. Lekarz nie omówił nawet ze mną usg (nie widziałam go na oczy) ani wypisu. Wręczył wypis i poszedł. Tak się traktuje kobietę która może być w ciąży? Bo kompletnie nic się nie dowiedziałam czy jestem, czy za wcześniej żeby określić. Jestem w ciężkim szoku, jak można tak zlekceważyć pacjentkę. W życiu nie spotkałam się z takim lekarzem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Profil zweryfikowany
  Feliks Błaszczyk konsultacja onkologiczna

  Najwybitniejszy lekarz jakiego spotkałam! Pełen profesjonalizm, rzetelność, szacunek na bardzo wysokim poziomie..


  J
  Profil zweryfikowany
  Anna Jazienicka Inny

  Pragnę podzielić się pozytywną opinią na temat Szpitala Latawiec w Świdnicy a w szczególności o Pani Dr Anny Jazienickiej.
  Oczywiście nigdy nie jest miło skończyć w szpitalu, ale i tak odebrałam to jako pozytywne doświadczenie. Szpital jest bardzo dobrze utrzymany, czysty, a personel jest przyjazny i empatyczny.
  Bardzo się cieszę, że podczas pobytu w szpitalu byłam pod opieką dr Anny Jazienickiej, lekarza, który zna się na tym co robi, jest bardzo oddana swoim pacjentom i daje pozytywne nastawienie w trudnym czasie. Mogę w 100% polecić szpital i personel. Z poważaniem,
  Janina Wróblewska


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Feliks Błaszczyk konsultacja onkologiczna

  Naprawde nie wiem skąd te pozytywne opinie na temat Pana doktora?? Ja niestety miałam z nim same nieprzyjemne doświadczenia... Pan Doktor nie potrafi merytorycznie uzasadnić podejmowanych w trakcie leczenia decyzji, na każdej wizycie odnosiło się wrażenie jakby pacjenta widział pierwszy raz, nawet o leki przeciwbólowe trzeba było się zawsze upominać, Doktor sam z siebie nie pytał o kwestie bólu spowodowanego chorobą. Do tego poczucie humoru Pana doktora też nie jest adekwatne do sytuacji pacjentów którzy przychodzą na wizytę... Szczerze odradzam leczenie u doktora Błaszczyka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Pilecka Inny

  Na panią Dr trafiłam ponad rok temu. Prowadziła mnie na nocnym dyżurze podczas terminacji ciąży. Jest to kobieta ginekolog najlepsza jaką poznałam do tej pory. Uważam, że Pani dr jest bardzo życzliwą, uprzejmą i profesjonalna osoba. Nie oceniała mnie, nie próbowała zrozumieć, poprostu podeszła do mnie jak prawdziwy lekarz do pacjenta, będąc przy tym bardzo miła. Pomogła mi przejść przez mój życiowy koszmar. Czułam się zaopiekowana i wiedziałam, że mogę na pania Dr liczyć. Łyżeczkowanie po porodzie przeprowadziła niemalże bezboleśnie. Jest to prawdziwy lekarz na miarę XXI wieku. Oby takich jak najwięcej w tym zawodzie.


  P
  Profil zweryfikowany
  Ireneusz Gazda prowadzenie ciąży

  Witam,
  Ja osobiscie polecam tego lekarza. Robił mi cesarkę z pierwszą córką. Wszytsko fachowo i rzetelnie. Teraz prowadzi mi 3 ciążę. Bez zarzutów. Sympatyczny z poczuciem humoru.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Błażej Jasiuk konsultacja chirurgiczna

  Dawno nie trafiłam na tak zaangażowanego lekarza. Po wypadku w górach dokonał szczegółowego badania mojego kręgosłupa, zlecił niezbędne badania, rehabilitację, nie było żadnych problemów gdy potrzebowałam dodatkowych wizyt z powodu powracającego bólu.
  Świetna diagnoza, poświęcony pracy, nie lekceważy żadnych objawów
  Polecam!

  lek. Błażej Jasiuk

  Dzień dobry. Dziękuję bardzo za serdeczne słowa i cieszę się, że udało się nam poprowadzić leczenie do końca. Pozdrawiam, Jasiuk


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Leśna 27-29, 58-100 Świdnica Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania