Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy

(41 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy

Leśna 27-29

58-100 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Feliks Błaszczyk

  Onkolog,

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia ORTHOS we WrocławiuUsługa: konsultacja onkologiczna

   Bardzo dobry specjalista Jako lekarz wyrozumialy,potrafi sluchac pacjenta i przy tym tlumaczy cierpliwie i odpowiada na pytania pacjenta przy tym bardzo cieply. Polecam takich lekarzy nam wszystkim potrzeba.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja onkologiczna

   Bardzo dobry specjalista z poczuciem humoru. Mily, uprzejmy, wyrozumiały,widać, że chce człowiekowi pomóc. Lepszego lekarza nie znam. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Anna Jazienicka

  Neurolog,

  • G

   Pani doktor Anna Jazienicka, w Swojej osobie stanowi kwintesencję słowa ”Lekarz” w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu. Takich Lekarzy jak Doktor Anna jest niewielu, naprawdę niewielu.
   Obok posiadanej ogromnej wiedzy medycznej popartej wieloletnią praktyką szpitalną oraz praktyką w przychodniach, posiada obiektywnie ujmując ogromną wiedzę medyczną, którą łączy z pasją wykonywanego zawodu ( moim zdaniem w przypadku Pani Anny adekwatnym słowem będzie użycie zwrotu ” Powołania do Zawodu Lekarza”) Tą wspaniałą Lekarkę cechuje bezinteresowność, poświęcenie, empatia, obiektywizm i szczera z serca płynąca dobroć.
   Chciałbym w sposób odpowiedzialny użyć tych słów wobec innych lekarzy i medyków, czego nie sposób użyć, chcąc zachować obiektywizm a nie stronniczość.
   Świdnica oraz mieszkańcy Świdnicy i okolic, mają naprawdę (mamy) duże szczęście w osobie Doktor Anny. Kobiety, Matki, Lekarza o wielkim sercu oraz oddaniu wobec Ludzi Chorych, których to Pani Doktor nie umie po prostu zbyć, wypisując receptę i zachowując dystans wobec człowieka często poważnie chorego, cierpiącego.
   Mam niekłamaną możliwość i sposobność znać Panią Doktor Annę od ponad dwudziestu kilku lat. Lat mojej choroby i Jej Bezinteresownej pomocy, naprawdę bezinteresownej pomocy medycznej okazywanej mojej osobie przez tak długi okres czasu zmagania się z nieuleczalną chorobą, czego inni lekarze tej specjalności i nie tylko tej specjalności nie potrafią okazać w sposób tak głęboko bezinteresowny.
   Jest ciepłą Osobą, lekarzem z sercem i empatią, zawsze gotową do niesienia Pomocy bez względu na porę dnia czy nocy.
   Takich Lekarzy spotyka się wyjątkowo naprawdę wyjątkowo sporadycznie, wręcz „ raz w życiu „
   Doktor Anna nie toleruje i nie znosi fałszu, obłudy, chciwości, interesowności materialnej. O czym sam miałem okazję się wielokrotnie przekonać, jako człowiek poważnie naprawdę poważnie chory. Tacy Lekarze jak Pani Anna, przywracają często traconą nadzieję człowieka chorego w autorytet ”LEKARZA” Jest Chlubnym dla Tej grupy zawodowej („ Lekarzy „) wyjątkiem od reguły broniącym Jej Osobistym sposobem postępowania w relacjach Lekarz-Pacjent, właśnie szacunku dla (innych, lekarzy) Jej postawą zawodową i Osobistą, ratując innych „Medyków „ niespotykanym a wręcz nadzwyczajnym Jej poświęceniem, co stanowi naprawdę Wyjątek od reguły na niwie relacji ” Lekarz-Pacjent. Inni Świdniccy Lekarze, winni brać z Tej Pani Doktor przykład i choćby cząstkowe zastosowanie Jej sposobu traktowania Chorych Ludzi.( Nie tylko Świdniccy lekarze, ale całe grono Lekarzy w Polsce)
   Wszystkim Chorym życzę, aby w razie potrzeby mogli otrzymać pomoc od Pani Doktor Anny, fachową, rzetelną, prawdziwą Pomoc Medyczną i wsparcie moralne oraz emanującą od Tej Kobiety empatię i pozytywną oraz bardzo konstruktywną pomoc nie tylko Najwyższej, jakości pomocy medycznej, ale właśnie i wsparcie moralne, poparte Jej empatią oraz Jej Ciepłem i Sercem, którego nie utraciła przez tyle lat jej „misji, jako Lekarza „ ….Tak najbardziej adekwatnym słowem będzie..”Misja Lekarska” a nie profesja Lekarza o takiej czy innej specjalizacji.
   Doktor Anna jest prawdziwym ”Diamentem w popiele ludzkiej choroby, cierpieniu, bólu i najczarniejszych myśli”
   Każdemu Choremu Człowiekowi a nie pacjentowi, z serca i od serca polecam Panią Doktor Anię
   Pani Aniu, Pani Doktor, jak dobrze, iż, Pani jest tu w Świdnicy, o czym świadczą kolejki do Tej Pani Doktor w miejscach, w których Pani Doktor przyjmuje Chorych Ludzi a nie Pacjentów i ich jednostki chorobowe…. Dziękuję Pani za to, iż Pani nas nie opuściła i nie wyjechała z Świdnicy…  • R

   Wspaniały lekarz, ciepła kobieta, fachowa opieka. Dzięki Niej na nowo uwierzyłam w lekarzy. Zawsze chętna do pomocy. Gorąco polecam.


 • Michał Obst

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Sonokard Centrum Medyczne

   Robiłam u pana doktora badania prenatalne. Podczas wykonywania usg bardzo skupiony i dokładny. Wszystko wyjaśnial na bierząco. Wytlumaczyl też na czym badania polegają. Kiedy byly już wyniki z krwi zadzwonił do mnie i je objaśnił. Przy czym był bardzo rzeczowy. Ja jestem zadowolona.

  • K
   Lokalizacja: BHMed

   Lakarz bardzo dokładny przy badaniach prenatalnych, spokojny, miły, odpowiada na każde pytanie, nawet te z roztargnienia zadne parę razy podczas jednej wizyty ;) Bardzo dobrze prowadzi moją ciążę, nie mam żadnych zastrzeżeń. Podczas badania bardzo delikatny. Polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Artur Raiter

  Chirurg, Gastrolog, lek.

  • Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda SokołowskiegoUsługa: endoskopowa resekcja rękawowa żołądka

   Pan doktor wyposażył mnie już przed zabiegiem w bardzo obszerną wiedzę zarówno na temat zalet, wad jak i samego przebiegu procedury jaka mnie czekała. Po zabiegu również nie pozostawił mnie samej sobie, pojawił się nawet tuż przed wypisem i zachcęcał do zadawania pytań, motywował mnie i inne panie z sali na której leżałam do walki o swoje zdrowie, pozwolił do siebie dzwonić w razie wątpliwości, problemów, dobrze być pod opieką, a nie tylko mechanicznie naprawionym. Pacjętowi ciężko ocenić kunszt operatora, niemniej wszystko działa zgodnie z założeniami, a na tym nam zależało. Szczerze polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Bardzo konkretny lekarz.Mily sympatyczny.Pomimo tego, że nie zakwalifikował mnie do endoskopowego leczenia otyłości.Ale uważam ,że Pan dr więc co robi.I jest na pewno fachowcem w tym co robi.Pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ireneusz Gazda

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w ŚwidnicyUsługa: prowadzenie ciąży

   Witam,
   Ja osobiscie polecam tego lekarza. Robił mi cesarkę z pierwszą córką. Wszytsko fachowo i rzetelnie. Teraz prowadzi mi 3 ciążę. Bez zarzutów. Sympatyczny z poczuciem humoru.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ropien gruczołu bartolina

   Złoty człowiek miałam zabieg usunięcia ropnia gruczołu bartolina w szpitalu latawiec kakretnyi bardzo wszystko szczegółowo wyjaśnił bardzo sympatyczny człowiek który dba o pacjentów opieka położnych również na 6 bardzo gorąco polecam człowiek z sercem

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Katarzyna Pilecka

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Mama i Ja - Centrum ZdrowiaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor prowadziła mi ciążę a później wykonała cięcie cesarskie w szpitalu na Borowskiej. Ciąża obciążona, powikłana nadciśnieniem, na każdej wizycie wykonywane było USG oraz zlecane badania. Wszystko dobrze się skończyło, mam zdrową córeczkę, mimo, że wcześniaczek. W razie potrzeby bezproblemowy kontakt telefoniczny. Teraz jestem po załozeniu wkładki , jestem bardzo zadowolona.

  • Z
   Lokalizacja: Przychodnia Grabiszyn

   Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty.
   Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania