Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Arion w Biłgoraju

Dr Pojaska 5

23-400 , Biłgoraj , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Henryk Dyś Inny

  Zachęcona dobrymi opiniami chodziłam do doktora przez 1 rok... moim celem było zajście w ciążę. Lekarz nie dał ani jednego Leku na unormowanie miesiączki, wykonywałam trzykrotnie (!) Obciążenie glukoza, na koniec nie stwierdził nic... kazał udać się do poradni leczenia niepłodności, bo on tu żadnych szans nie widzi. Po trafieniu do odpowiedniej doktor
  i zastosowaniu leczenia już po trzech miesiącach byłam w ciąży... Nie poleciłabym go nikomu, byłam przerażona gdy jego opinie, takie dobre zetkneły się z rzeczywistością.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Sadownik

  Wzorowa postawa do pacjenta. Lekarz-Anioł najlepsza opieka pod słońcem. Mogłabym zachwalac ile można . Dba o zdrowie i dobro dziecka . Jestem wdzięczna pani doktor za pomoc . Konkretna osoba . Polecam

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Henryk Dyś cesarskie cięcie

  Bardzo chciałem podziękować Panu Doktorowi za sprawnie i szybkie wykonanie cięcia u mojej Żony... nie byliśmy pod opieką doktora podczas ciąży , ale gdy trafiliśmy z bólami na ostry dyżur i poród się przedłużał to Pan Doktor nie czekał tylko szybko wykonał zabieg. Żona następnego dnia już samodzielnie opiekowała się Maluszkiem, chodziła bez problemów. Dziękujemy.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Henryk Dyś cesarskie cięcie

  To bardzo dobry położnik. Leczę się już u doktora od lat, prowadził moje 2 ciąże. Pomógł mi w każdej sytuacji, zawsze jest dyspozycyjny, odpowiada na każde pytania i wątpliwości. Nie straszy gdy coś się dzieje. Trzeba wyleczyć... i wszystko będzie dobrze!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Henryk Dyś odebranie porodu

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pana Doktora, był bardzo cierpliwy i wszystko tłumaczył , cały poród przeprowadził bardzo sprawnie... wszystko zakończyło się pełnym sukcesem, bardzo dziękujemy za pomoc w tym szczególnym momencie.

  Mateusz M.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Henryk Dyś poród naturalny

  Doktor bardzo troskliwie otoczył opieką moja Żonę i mnie - poród przeprowadził bardzo sprawnie, był dostępny i wszystko tłumaczył - wspomnę tylko że wcześniej przed położeniem się do szpitala nie chodziliśmy do doktora na wizyty do jego gabinetu- ale jego zainteresowanie, wiedza i troska są oczywiście na plus . Dzidziuś zdrowy , szybko wypisano nas do domu. Na kontrole chodzimy już tylko do Pana doktora Dyś

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Henryk Dyś prowadzenie ciąży

  Moja druga wizyta u doktora Dysia. Lekarz w czasie wizyty stwarza bardzo pozytywną atmosferę, co w dużym stopniu ogranicza stres związany z badaniem. Fachowo prowadzi badania USG. Wizyta odbywa się w bardzo dobrych warunkach lokalowych z użyciem nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. Jest to z pewnością specjalista godny polecenia.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Henryk Dyś terapia kobiet w ciąży

  W 100% polecam Pana doktora Dyś! Bardzo konkretny i doswiadczony, profesjonalny lekarz. Rozwiewa wszytskie watpliwosci, odpowiada cierpliwie i rzeczowo na pytania. Jest też serdecznym, milym,cieplym czlowiekiem. Daje on poczucie bezpieczenstwa, szczegolnie wanzne dla kobiet w pierwszej ciazy jesli jest sie pod opieka tak dobrego specjalisty.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Henryk Dyś infekcja

  Wizyta u pana doktora przebiegła w miłej atmosferze -po mimo awaryjnego ustalenia terminu (doktor Dyś znalazł dla nas czas). Pan doktor mimo zmęczenia potraktował nas z dużym zainteresowaniem. W ogóle się nie spieszył, odpowiada chętnie na wszystkie pytania. Myślę że to najlepszy ginekolog położnik w okolicy, lekarz z klasą i bardzo dużym doświadczeniem.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Henryk Dyś terapia kobiet w ciąży

  Doktor jest kompetentny i rzeczowy. Cechuje go wysoka kultura osobista. Mimo obaw, a była to moja pierwsza wizyta dotycząca porady (wyboru środków antykoncepcyjnych), to ani przez chwilę nie musiałam czuć skrępowania. Gabinet bardzo czysty i higieniczny, wszystkie standardy zostały zachowane. Polecam.

  ...minęły 3 miesiące i udało się Dzieciątko pięknie się rozwija, napiszę po rozwiązaniu.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania