Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Parczewie

(55 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Parczewie

Kościelna 136

21-200 , Parczew , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Zaleszczyk Inny

  Według mnie pani doktor przelewa swoje poglądy na leczenie pacjentów. Wizyta nie była przyjemna, ponieważ pani oceniała moje życie prywatne niemiłymi komentarzami, np. że różnica wieku pomiędzy mną a moim partnerem to jak to pani dr określiła "ślepa miłość". Powiedziała mi również, że tabletki antykoncepcyjne sprawią, że w przyszłości nie będę mogła mieć dzieci - co nie jest prawdą. Po wizycie byłam obolała co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca przy profesjonalnej wizycie u ginekologa. Ogólnie nie polecam chodzenia do takiego lekarza młodym osobom, które dopiero co zaczynają współżycie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zygmunt Wiater Inny

  Trafiłam na Pana doktora przy swoim porodzie dzięki niemu nie męczyłam się długo podjął szybką decyzję o cesarce i dzięki niemu i mi i dziecku nic się stało dziękuję:) Podczas porodu bylam o wszystkim informowana, a po jeszcze doktor zajrzał do mnie.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Franciszek Kamiński Inny

  Bardzo dobry lekarz. Wysłucha i wytłumaczy pacjentowi na czym polega choroba. Leczę się u tego Pana z alkoholizmu. A co najważniejsze widać efekty. Bardzo dobry kontakt tel.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Skoczylas

  Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją osobą. Wizyta nie trwa 5 minut...Doktor wszystko dokładnie wytłumaczy, doradzi. Nigdy nie zawiedzie mnie w potrzebie, odbiera telefony. Jest pełen empatii, 100% profesjonalizm. Najlepszy z tutejszych.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Charłampowicz zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym

  Dobry chirurg. Postawił trafną diagnozę, która potwierdził ordynator oddziału. Sam bada a następnie w asyście anestozjologa i pielęgniarek zabiegowych przeprowadza zabieg. Widać duże doświadczenie, przeprowadza większość zabiegów w szpitalu. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tadeusz Zatorski gorączka, wymioty

  Dziecko leczył inny lekarz przez dwa tygodnie na zatrucie pokarmowe. Po przypadkowym i szczęśliwym spotkaniu z dr Zatorskim na dyżurze, p. Zatorski wykonał USG jamy brzusznej i kompleksowe badania, okazało się że syn ma na przewodzie moczowym kamień i jego nerka nie funkcjonuje. Dzięki szybkiej interwencji dr. Zatorskiego mój syn ma obie nerki. Świetny lekarz Polecam


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Szkurłatowicz zdjęcie szwow

  Lekarz Jarosław Szkurłatowicz jest bardzo życzliwy dla pacęta.Potrzebowałam usunąć trzy szwy z nosa mojej teściowej ,która ma 89 lat i mało się porusza.Wizyta potrzebna w domu.Zwróciłam się do pielęgniarek ,które odmówiły i skierowały do chrurga.Zgłosiłam sie do dr.Szkurłatowicza i mimo ,że ma dużo pacjętów nie odmówił.Bardzo dziękuje doktorowi i polecam bo jest to człowiek bardzo kompetentny,o wysokiej kulturze i ogromnym sercu co dzisiaj w służbie zdrowia jest wyjątkowe.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Franciszek Kamiński

  Wspaniały człowiek.Bardzo robry lekarz. Postawił mnie na nogi.Dzięki niemu normalnie funkcjonuje. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, zanim włącza leczenie przeprowadza obszerny wywiad ,jest w stalym kontakcie telefonicznym z pacjentem. Polecam!!!z calego serca!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Zaleszczyk

  Leczylo mnie wielu lekarzy. Dzięki Pani doktor zawdzięczam to, że mam teraz córkę. Pani doktor prowadziła moja ciąże, skutecznie leczyla. Nie zamienie lekarza na nikogo innego. Wytłumaczy, zbada tak jak należy, zleci badania A przede wszystkim postawi dobrą diagnozę. Mozna liczyc na pomoc poprzez wizytę jak i telefonicznie.
  Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Szkurłatowicz

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Ostatnio mam wrażenie , że ludzie coraz bardziej skłaniają się do prywatnego leczenia w przekonaniu , że na NFZ jest gorsza jakość. Ja skorzystałem z tej drugiej opcji i naprawdę było OK. Zabieg wykonany rzetelnie i z zaangażowaniem. Bardzo dobrze odebrałem tego lekarza. Mam nadzieję, że to przeczyta i dalej będzie wykonywał w ten sposób swój zawód.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania