Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Szlichtyng Inny

  Wizyta przebiegła w normalnej atmosferze jednak czułam jakąś większą krepacje niż zwykle, spowodowana pewnie trochę dziwnymi i wg mnie nie stosownymi komentarzami.
  Lekarz wypisał mi lek, który nie powinien być stosowany do miejsc intymnych. Dowiedziałam się tego od lekarza rodzinnego. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Szlichtyng Inny

  Pan Doktor wraz z inna Panią opatrywał mi ranę po CC w szpitalu. Byłam zdumiona empatią, zaangażowaniem. Pan Doktor wszystko dokładnie wyjaśnił, rozmawiał. Cieszę sie, ze trafiłam na Pana Doktora w danej sytuacji, bo gdyby nie Pan mogłabym skończyć z gorączka i stanem zapalnym. Polecam z czystym sumieniem.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Ziemiński Inny

  Bardzo polecam
  Bardzo przyjazne podejscie do pacjenta
  Zrozumiałość wypowiedzi
  Miła atmosfera
  Komfort badania

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Stępniak konsultacja ginekologiczna

  Korzystam z usług Pani doktor -gorąco polecam. Pni doktor jest przede wszystkim wybitnym specjalistą, która dba o swoją pacjentkę .Jest osobą bardzo sympatyczną ,uśmiechniętą, każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze bez żadnego stresu. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie.
  Podejście do leczenia i zaangażowanie przy prowadzeniu mojej ciąży z całą pewnością mogę powiedzieć ,że jest dokładna bardzo skupiona na wykonywanych badaniach jak i zleconych do zrobienia ,które póżniej dokładnie objaśnia .Polecam każdemu Panią doktor Annę Stępniak -niewątpliwie jest to lekarz z powołania .

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Ziemiński odebranie porodu

  Świetne podejście do pacjenta, widać, że lekarz z powołania i z wielką pasją do położnictwa. Miły, komunikatywny, szanujący pacjętkę. Dr odbierał mój poród i na pewno umówię się też na wizytę.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Zakrzewska Ciaza zagrozona

  Pani doktor Nie miła , arogancka. Przyjmowała mnie na izbie przyjęć w środku nocy z powodu zagrożenia ciąży. Gdy zobaczyła ze moj lekarz prowadzący jest z innego szpitala zaczęła na mnie krzyczeć, mieć o wszystko pretensje, nawet o to ze nie miałam ze soba spakowanej szczoteczki do zębów ! Brak empatii i zrozumienia. Powtarzała ze szpital to nie hotel, a z zagrożeniem ciąży wysyłała mnie do lekarza rodzinnego...Zerowe przejęcie sie pacjentka a co najważniejsze zagrożonym dzieckiem ! przyjęła mnie na oddział z wielka niechecia i w nieuprzejmy sposób..Odradzam i nie polecam tej Pani.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Beata Kondracka ciąża

  Fantastyczny lekarz z powołania,wytłumaczy wszystko,daje dużo badań,dba o pacjentki,miła, zawsze z uśmiechem rozmawia z pacjentkami,cierpliwa i doświadczona.Polecam z czystym sercem !!!

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Zakrzewska Bardzo złe samopoczucie w 36 tyg. ciąży / poród

  W dniu dzisiejszym pani doktor przyjęła mnie na izbie przyjęć szpitala w Świdniku ze stwierdzeniem "my i tak pani nie przyjmiemy".
  Nie słuchała ani położnej i jej uwag, ani mnie jako pacjentki. Stwierdziła że na izbę przyjęć ginekologiczną przyjeżdża się ze skierowaniem od swojego lekarza prowadzącego, a nie z marszu.
  Po rozmiarze brzucha stwierdziła że to nie 36 tydzień ciąży. Po badaniu ginekologicznym uznała że się nic nie dzieje, skurcze o których mówię nie występują. O drętwieniu nóg i wymiotach stwierdziła że jej też drętwieją i nie jest to żaden powód hospitalizacji. Odesłała mnie do domu stwierdzając, że jeszcze 2 tyg mogę z tym chodzić, a do szpitala mam się zgłosić na jaczewskiego lub lubartowską gdyż oni nie mogą na izbie przyjęć wykonać KTG. Przez cały czas była obcesowa, krzycząca, miałam wrażenie, że jak by mogła to wyniosła mnie z tego szpitala. Dla porównania dodam 4 dni wcześniej byłam również na tej samej izbie przyjęć przyjęta przez inna lekarkę która wykonała mi USG oraz KTG, wtedy odmówiłam przyjęcia do szpitala na oddział, a pani doktor nakazała mi pilną obserwację siebie i w razie jakichkolwiek wątpliwości natychmiastowy przyjazd do szpitala w Świdniku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Lotników Polskich 18, 21-040 Świdnik Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania