Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świdniku

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świdniku

Lotników Polskich 18

21-040 , Świdnik , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Ziemiński odebranie porodu

  Świetne podejście do pacjenta, widać, że lekarz z powołania i z wielką pasją do położnictwa. Miły, komunikatywny, szanujący pacjętkę. Dr odbierał mój poród i na pewno umówię się też na wizytę.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Zakrzewska Ciaza zagrozona

  Pani doktor Nie miła , arogancka. Przyjmowała mnie na izbie przyjęć w środku nocy z powodu zagrożenia ciąży. Gdy zobaczyła ze moj lekarz prowadzący jest z innego szpitala zaczęła na mnie krzyczeć, mieć o wszystko pretensje, nawet o to ze nie miałam ze soba spakowanej szczoteczki do zębów ! Brak empatii i zrozumienia. Powtarzała ze szpital to nie hotel, a z zagrożeniem ciąży wysyłała mnie do lekarza rodzinnego...Zerowe przejęcie sie pacjentka a co najważniejsze zagrożonym dzieckiem ! przyjęła mnie na oddział z wielka niechecia i w nieuprzejmy sposób..Odradzam i nie polecam tej Pani.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Kondracka ciąża

  Fantastyczny lekarz z powołania,wytłumaczy wszystko,daje dużo badań,dba o pacjentki,miła, zawsze z uśmiechem rozmawia z pacjentkami,cierpliwa i doświadczona.Polecam z czystym sercem !!!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Zakrzewska Bardzo złe samopoczucie w 36 tyg. ciąży / poród

  W dniu dzisiejszym pani doktor przyjęła mnie na izbie przyjęć szpitala w Świdniku ze stwierdzeniem "my i tak pani nie przyjmiemy".
  Nie słuchała ani położnej i jej uwag, ani mnie jako pacjentki. Stwierdziła że na izbę przyjęć ginekologiczną przyjeżdża się ze skierowaniem od swojego lekarza prowadzącego, a nie z marszu.
  Po rozmiarze brzucha stwierdziła że to nie 36 tydzień ciąży. Po badaniu ginekologicznym uznała że się nic nie dzieje, skurcze o których mówię nie występują. O drętwieniu nóg i wymiotach stwierdziła że jej też drętwieją i nie jest to żaden powód hospitalizacji. Odesłała mnie do domu stwierdzając, że jeszcze 2 tyg mogę z tym chodzić, a do szpitala mam się zgłosić na jaczewskiego lub lubartowską gdyż oni nie mogą na izbie przyjęć wykonać KTG. Przez cały czas była obcesowa, krzycząca, miałam wrażenie, że jak by mogła to wyniosła mnie z tego szpitala. Dla porównania dodam 4 dni wcześniej byłam również na tej samej izbie przyjęć przyjęta przez inna lekarkę która wykonała mi USG oraz KTG, wtedy odmówiłam przyjęcia do szpitala na oddział, a pani doktor nakazała mi pilną obserwację siebie i w razie jakichkolwiek wątpliwości natychmiastowy przyjazd do szpitala w Świdniku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania