Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupcy

(7 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupcy

Traugutta 7

62-400 , Słupca , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupcy? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Krasiński Inny

  Pan Profesor to wybitny Specjalista, któremu zawdzięczamy zdrowie naszej Córeczki.
  Okazał się być nie tylko doskonałym lekarzem, ale też życzliwym pełnym empatii człowiekiem, walczącym o swojego pacjenta.
  Dzięki wiedzy Pana Profesora, ogromnemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu, pomimo wielu wątpliwości, które nam towarzyszyły jako Rodzicom, z pomocą Pana Profesora podjęliśmy słuszną decyzję o zabiegu.
  Pan Profesor osobiście kontrolował stan po zabiegu, dokładnie analizował każdy najdrobniejszy szczegół procesu leczenia i rekonwalescencji, a my jako Rodzice byliśmy pewni, że nasze Dziecko jest w najlepszych rękach.
  Dziękujemy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magda Kopaczewska

  Szczerze polecam wizyty u Pani Doktor Kopaczewskiej. Profesjonalnie przeprowadziła badanie, dziecko wcale nie płakało, a przede wszystkim trafnie postawiła diagnozę! Bardzo się cieszę, że do niej trafiliśmy.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Stanisław Durski

  Pan Ordynator jest bardzo oddanym dla ludzi lekarzem ( lekarz z powołania)
  Operował mnie i jestem bardzo z tego powodu zadowolona ze to właśnie Pan mnie operował. Ordynator jest bardzo miły i wyrozumiały.
  Dziękuje i pozdrawiam Ewa. R


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Krasiński

  Może i kompetentny doktor, jednak bardzo niesłowny. Jeśli ktoś się umawia z pacjentem na wizytę, to uważam, że jeśli się nie przyjmuje, to należy poinformować pacjenta a chociażby przekazać lekarzowi na zastępstwie szczegóły sprawy. Mąż został bez zwolnienia lekarskiego i o godz. 18.30 miał się udać do rodzinnego - porażka!!! Uważam, że jeśli ktoś ma tytuł profesora, to powinien mieć odrobinę godności.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Walentyna Woźniak

  Trudno coś powiedzieć po jednej wizycie. Jest miła, wnikliwa (zadaje dużo pytań), rzeczowa. Proponuję od razu wchodzić do poczekalni bo nikt Ci nie otworzy po dzwonku! W trakcie wizyty umawiała dodatkowych pacjentów bo ktoś zrezygnował, mimo gigantycznego opóźnienia!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Walentyna Woźniak

  Pierwsza wizyta rzeczywiście przebiega rzetelnie i pacjent odchodząc ma poczucie spełnienia oraz konforu obsługi. Nie wynika to jednak z ludzkiej życzliwośc lecz kierowane jest chęcią zysku. Zazwyczaj pierwsza wizyta nie jest ustalona przez NFZ lecz prywatnie (70 zł). Przekonałam się na własnej skórze, że jeśli nie umówi sie człowiek z tą panią prywatnie za \\\"drobną odpłatą\\\" to nie ma szans na rzeteną konsultację. 5 razy przyjeżdżałam do tej pani i niestety nie dane mi było z nią porozmawiać, pielęgniarka- asystenta przyjmowała chorych co 20 min nie dopuszczając do kontaktu z kardiologiem. Rozmowy z asystentką zwykle nie trwały dłużej miż 90 sekund, nie wspominając o gigantycznych kolejkach oraz niewiarygodnym opóźnieniu czasowymmino mimmo umawianych spotkań na konkretną godzinę. Dziś otrzymałam wyniki badań, które jednak omówione zostaną na następnej wizycie w lutym, czyli prawie za 5 miesięcy!!!!!!!
  Reasumując, jeśli nie posmarujesz, nic nie załatwisz. Musisz uzbroić się w cierpliwość i mieć nadziję, że może tym razem uda Ci się zobaczyć panią kardiolog chociaż na pół minutki... Ja rezygnuje, powodzenia!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Walentyna Woźniak

  Trudno coś powiedzieć po jednej wizycie. Jest miła, wnikliwa (zadaje dużo pytań), rzeczowa. Proponuję od razu wchodzić do poczekalni bo nikt Ci nie otworzy po dzwonku!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania