Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Skale

(45 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Skale

Słomnicka 69

32-043, Skała, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Tomaszewski

  Pediatra,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: słaba morfologia, celiakia

   Pan doktor ma dobre podejście do dzieci,córkę od razu skierował na badania genetyczne do szpitala. Bardzo dobry lekarz. Polecam z czystym sumieniem.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIA

   Pan Doktor ma świetne podejście do Malutkiego Pacjenta i do Rodzica :) Bardzo mile wspominam wizytę patronażową i każdą kolejną. Dokładnie tłumaczy etapy badania i potrzeby ewentualnych konsultacji, bez "stresowania" rodzica, a sposób komunikacji z kilkutygodniowym dzieckiem naprawdę super :)

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Łukasz Garnczarski

  Urolog, lek.

  • A

   Naprawdę dobry lekarz. Nie trafiłem na lepszego urologa w Luxmedzie (nie korzystalem z usług wszystkich specjalistów).Bardzo dokładnie tłumczył objawy. Zrobił dokładny wywiad i mimo że przyszedłem z wynikami badań to wykonał kolejne. Odpowiadał na pytania uprzejmie i w sposób zrozumiały. Z pewnością będę wracał do Pana Łukasza w przyszłości.

  • Lokalizacja: ALLMEDICAUsługa: ból nadbrzusza

   konkretnie, fachowo, z radami pomagającymi przezwyciężyć ból, skierowania na dodatkowe badania trafione


 • Marek Michalski

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne APAMEA

   Pan doktor jest profesjonalny i konkretny a w gabinecie panuje miła atmosfera. Chodzę do niego od kilku lat. Aktualnie prowadzi moją ciążę, jestem bardzo zadowolona, doktor zawsze pyta, czy mam jakieś pytania i na nie odpowiada. Na wizytach robi USG i sprawdza, czy dziecko prawidłowo się rozwija. Bardzo polecam pana doktora.

  • G
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Skale

   Chodziłam do Pana doktora przez pół roku leczyłam nadrzerkę ani razu w między czasie nie zrobił mi badania USG. Okazało się że mam torbiel jajnika (podałam mu ją na tacy bo powiedziałam mu o kłuciu brzucha inaczej) i nadal nie wyleczoną nadrzerkę. Nie polecam tego lekarza byłam u niego na mojej pierwszej wizycie i był zimny nic nigdy nie wyjaśniał większość rzeczy dowiedziałam się od koleżanek co mogę a czego nie niż u niego choć wiele razy pytałam. Na pytania odpowiada bardzo minimalistycznie i nigdy po wizycie u doktora nie wiedziałam co tak naprawdę mi jest. Bardzo żałuję że tak długo do niego chodziłam. Żałował pieniędzy i czasu. Ale to koniec. Wszystkim paniom odradzam jeszcze raz tego doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu