Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie

(186 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie

Kościelna 136

21-200 , Parczew , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Iwona Chmiel-Perzyńska

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani doktor to lekarz z powołania, pacjent jest dla niej bardzo ważny, zajmuje się pacjentem całościowo, wizyta nie polega u niej tylko na wypisaniu recepty, przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Jest miła, bardzo sumiennie podchodzi do swoich obowiązków, nie odprawia nigdy z kwitkiem. Mi pomogła w nie swojej dziedzinie i bardzo jej zależało na tym aby wszystko było w porządku, nawet bardziej niż lekarzowi, u którego się leczyłam ( chociaż do tamtego lekarza też nie mogę sie przyczepić). Polecam z całego sreca. U pani doktor leczę sie na nfz.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska,Usługa: konsultacja endokrynologiczna (pierwsza wizyta)

   Pani doktor jest bardzo dokładna, wnikliwa i konkretna. Nie jest to lekarz który rzuca okiem na wyniki TSH i odprawia do domu z kolejną receptą. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (119) o tym lekarzu


 • Józef Kotarski

  Ginekolog, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy dr n. med. Józef KotarskiUsługa: konsultacja onkologiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Pełny profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Godny polecenia

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy dr n. med. Józef KotarskiUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Pan doktor jest sympatyczny, prostolinijny, komunikatywny o wysokiej kulturze osobistej. Proponuje dobrze przemyślaną metodę leczenia. Moje wizyty będą miały cd. Polecam!!!
   Polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


 • Dominik Grabowski

  Pediatra, Hematolog, Onkolog,

  • L

   Szukałam co mi jest kilka lat, nikt nie potrafił mnie zdiagnozować i każdy odsyłał dalej. Mimo, że jestem osobą dorosłą i do pana doktora trafiłam przez pomyłkę, od razu otrzymałam diagnozę. Pan doktor zasugerował mi, że prawdopodobnie mam chorobę autoimmunologiczną i powinnam sprawdzić tarczycę. Zrobiłam badania i udałam się do endokrynologa - to był strzał w 10! Obraz USG potwierdził, że na chorobę Hashimoto choruję już kilka-kilkanaście lat. Zawsze będę wdzięczna panu doktorowi Grabowskiemu i zawsze będę uważać, że jest to jeden z lepszych specjalistów jakich znam. Pozdrawiam :)

  • P

   Najwyraźniej trafiłam na zły humor Pana doktora, był niemiły i powtarzał tylko wyuczone regułki o których ja nie miałam pojęcia. Na dziecku chciał mi pokazywać nieprzyjemne dla malucha badanie. Swoim zachowaniem dawał do zrozumienia "czego Pani ode mnie chce i po co pani tu przyjechała"

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Andrzej Chodacki

  Internista,

  • B
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Fenomenalny Lekarz - pełen troski o pacjenta i przede wszystkim z ogromnym znawstwem tematu… Wizyta była doskonała pod względem merytorycznym - Pan Doktor wszystko wytłumaczył ze starannością na najwyższym poziomie a zlecone przez Niego leczenie okazało się bardzo skuteczne! Osobiście uważam że Pan Doktor Andrzej Chodacki zasługuje na złoty medal w kategorii „lekarz kardiolog zaangażowany w zdrowie pacjenta”!!! Konsultacja i proces leczenia u Pana Doktora to dla mnie niewątpliwie wielki zaszczyt bo jest - mówię to z pełnym przekonaniem - najlepszy!!! Uszanowanie Panie Doktorze i najlepsze życzenia - od serca dla serca…


Powiązane wyszukiwania