Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie

(126 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie

Kościelna 136

21-200, Parczew, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Józef Kotarski

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy dr n. med. Józef Kotarski

   Pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad przed badaniem, wysłuchał wszystkich moich pytań i w rzeczowy sposób na nie odpowiedział, uspokoił moje obawy, związane z mięśniakami. Lekarz godny polecenia!

  • A

   Usg połówkowe niedokładne, zrobione w 10 minut. Zdjęcia bardzo niewyraźne, szyjka macicy niezmierzona. Jakby tego było mało razem ze swoim usg, dostałam przez przypadek usg innej pacjentki, gdzie są jej wszystkie dane i zdjęcia nie mojego dziecka. Pieniądze wyrzucone w błoto.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Iwona Chmiel-Perzyńska

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska,

   Wspaniały lekarz - dokładny, skrupulatny, wykazujący się ogromna empatią. Wizyta w przemiłej atmosferze. Pani doktor z bardzo duża wiedzą. Oby więcej takich specjalistów !

  • A
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska,Usługa: pierwsza wizyta

   Pani Doktor bardzo szczegółowo przeprowadziła wywiad, zrobiła dokładne badanie, wszystko dokładnie wytłumaczyła. Zaleciła dodatkowe badania. Jest bardzo kompetentna, miła i uczciwa. Nie naciąga na dodatkowe wizyty. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Widać że zawód lekarza jest jej powołaniem. Teraz naprawdę to rzadkość. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (96) o tym lekarzu


 • Dominik Grabowski

  Pediatra, Hematolog, Onkolog,

  • L

   Szukałam co mi jest kilka lat, nikt nie potrafił mnie zdiagnozować i każdy odsyłał dalej. Mimo, że jestem osobą dorosłą i do pana doktora trafiłam przez pomyłkę, od razu otrzymałam diagnozę. Pan doktor zasugerował mi, że prawdopodobnie mam chorobę autoimmunologiczną i powinnam sprawdzić tarczycę. Zrobiłam badania i udałam się do endokrynologa - to był strzał w 10! Obraz USG potwierdził, że na chorobę Hashimoto choruję już kilka-kilkanaście lat. Zawsze będę wdzięczna panu doktorowi Grabowskiemu i zawsze będę uważać, że jest to jeden z lepszych specjalistów jakich znam. Pozdrawiam :)

  • P

   Najwyraźniej trafiłam na zły humor Pana doktora, był niemiły i powtarzał tylko wyuczone regułki o których ja nie miałam pojęcia. Na dziecku chciał mi pokazywać nieprzyjemne dla malucha badanie. Swoim zachowaniem dawał do zrozumienia "czego Pani ode mnie chce i po co pani tu przyjechała"

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu