Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
Szpitalna 2, 32-400 Myślenice
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Leszek Sojka Inny

  Pan Doktor przyjmuje dzieci na wizyty i odsyła z kwitkiem. Dziecko, które przewlekle choruje i ma podejrzenie alergii nie zostało zbadane. Pan Doktor ani nie popatrzył na niego z bliska tylko stwierdził że ma alergie na roztocza i astmę, po czym stwierdził, że nie wprowadzi leczenia i nie zrobi badań, bo nic to nie da. Powiedział, że proszę wrócić jak dziecko będzie zainfekowane i z gorączka!! Syn był zainfekowany, ale dla Pana Doktora było za mało widocznie i naprawdę ręce opadają. Nie polecam. Brak podejścia lekarza do sprawy w życiu już drugi raz bym żadnego dziecka do niego nie wysłał. Przez takich doktorów traci się cenny czas, którego nie szanują i trzeba znowu szukać specjalisty, żeby jechać z dzieckiem i ktoś pomógł.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  C
  Profil zweryfikowany
  Jacek Józef Pucz Inny

  15 lipca br. byłem pacjentem SOR w Myślenicach, gdzie w tym dniu pełnił dyżur P. doktor Jacek Pucz. Zostałem ugryziony w palec 3 dni wcześniej przez swojego kota podczas wizyty u weterynarza (czwartek). Palec w sobotę wyglądał okropnie, spuchnięty, zainfekowany i bolał. Po odczekaniu swojej kolejki P. doktor przyjął mnie, zrobił wywiad, i skierował mnie do gabinetu zabiegowego zlecając przygotowanie P. pielęgniarce. Czekając aż zadziała znieczulenie, pielęgniarka opatrywała ranę a lekarz równolegle przyjmował już kolejnego pacjenta (obok w pokoju). Po kilku minutach przyszedł P. doktor, chirurg wykonał czyszczenie rany, odsączanie itp. ..resztę dokonała super pielęgniarka, opatrując ranę. Kiedy wróciłem do gabinetu P. doktor odprawiał już kolejnego pacjenta a następnie przyjął mnie i wszystko wyjaśnił przepisując receptę. Jak oni to ogarniają!! Jestem pod dużym wrażeniem Pielęgniarki i Lekarza. Szczere wyrazy uznania i szacunku Panie Doktorze!!!

  A
  Profil zweryfikowany
  Maria Paniak Inny

  Krótko! Lekarka nie udzieliła mi pomocy !
  Brak empatii, zrozumienia i złość. Bardzo nieuprzejma osobowość.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Krystian Dudek konsultacja ginekologiczna

  Fantastyczny lekarz! Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście sprawia, że skrępowanie całkowicie znika. Pan Doktor z zaangażowaniem i uwagą wysłuchuje, a następnie udziela wyczerpujących odpowiedzi. Z serca polecam Pana Doktora! Zwłaszcza kobietom, które tak jak ja do tej pory unikają i odkładają wizyty ginekologiczne.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Krystian Dudek Inny

  Świetny lekarz i człowiek!
  Wizyta w pełni profesjonalna, w miłej i przyjaznej atmosferze, zero skrępowania. Samo badanie i USG delikatne, bezbolesne i na każdym etapie omówione.
  Pan Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, a zastosowane leczenie było skuteczne.

  W końcu znalazłam swojego lekarza prowadzącego:)

  A
  Profil zweryfikowany
  Ewa Murzyn Inny

  Najlepszy lekarz pediatra jakiego spotkałam w życiu.Ogromne zaangażowanie w pomoc i leczenie dziecka,bardzo miłe,ciepłe podejście do dzieci i rodzica.Lekarz z ogromnym sercem i empatią.Najlepszy specjalista a przy tym serdeczna, zawsze z uśmiechem i chęcią pomocy.Polecam z czystym sercem.

  A
  Profil zweryfikowany
  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach Inny

  Trafiłam na Pana doktora w szpitalu, mimo że nie byłam jego prywatną pacjentką okazał mi duże zainteresowanie i ludzkie podejście. Bardzo polecam, Pan doktor uspokaja i wszystko szczegółowo tłumaczy.

  K
  Profil zweryfikowany
  Paweł Ślęczka Inny

  Jako lekarz - profesjonalista .Informacje które Doktor Ślęczka udzielania i działania które podejmuje w związku z problemem z którym się do niego trafia są jasne, zrozumiałe i konkretne . Jako człowiek- ludzki. Jest życzliwy i "normalny".

  K
  Profil zweryfikowany
  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach Inny

  Z mojej strony tylko jedna gwiazdka. Byłam w poniedziałek na wizycie gdyż bardzo mnie bolał brzuch pan doktor owszem zbadał mnie , ale stwierdził ze nic mi nie jest . Bóle dalej nie przechodziły poszłam do innego lekarza w środę i co się okazało mam torbiel na prawym jajniku . Pan doktor mnie zlekceważył . Nie polecam !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  I
  Profil zweryfikowany
  Paweł Ślęczka endoprotezoplastyka kolana

  W pełni można zaufać Panu Ordynatorowi i powierzyć Mu swoje problemy „kolanowe” Wybitny specjalista z dużym doświadczeniem wyjątkowy Człowiek miły ciepły ludzki w pełni oddany pacjentom

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania