Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach

Szpitalna 2

32-400 , Myślenice , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Przypis

  Neurolog, lek.

  • J

   Cudowny lekarz, cudotwórca. Robi wrażenie niedostępnego i \"wycofanego\", ale to tylko pozory. Naprawdę jest oddany pracy i chorym. Jego diagnozy są zawsze celne, a leczenie zawsze trafione. Jego wiedza medyczna zdecydowanie przewyższa poziom innych lekarzy neurologów. Doktor Przypis to wspaniały lekarz i człowiek dzięki któremu chce się żyć i cieszyć się życiem.

  • A

   Wspaniały lekarz i czlowiek.Na pozór zbyt konkretny, według niektórych względ oschły, ale dla naprawdę cierpiących opiekuńczy,cierpliwy, w pełni oddany.Ma nrzadko spotykany dar,wręcz szósty zmysł w diagnozowaniu. Najpierw bada, później pyta, nie daje sugerować diagnozy słowami pacjenta. Skuteczny w leczeniu. Nie tylko spowodował, że mogę normalnie żyć, pracować, ale nauczył mnie nie bać się o to, że mogę zostać niesprawną, dał wiarę w wygraną z chorobą.


 • Leszek Sojka

  Pediatra, Alergolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: silna alergia wziewna, roztocza kurzu domowego, pyłki

   Pana Dr Sojkę znam od 25 lat a moja Mama jeszcze dłużej. W zasadzie był na każdym etapie mojego życia szkoła podstawowa, średnia jeździłam do Niego nawet z kolegami podczas studiów na odczulanie :) Dzięki mądremu leczeniu, kontroli udało mi się pozbyć alergii wziewnej. To leczenie w tym odczulanie bardzo dużo mi dało w dwóch ciążach biegałam, chodziłam na siłownię do niemal ostatniego dnia. Dzisiaj mój 3 letni syn dostał reakcji alergicznej na słońce i pierwszą osobą do której zadzwoniłam był dr Sojka.
   Panie Doktorze serdecznie dziękuję za lata fachowej pomocy, mozolnego odczulania i mądrej nauki higieny życia alergika. Z wyrazami szacunku Bogusława Stępień i Grażyna Fudala

  • M

   Bardzo miły i uprzejmy człowiek.Nie namawia zbędnie na wizyte jak to było w przypadku mojego dziecka.Znalazł czas na konsulatacje telefoniczną nie zbywając i udzielił ważnych informacji.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Paweł Ślęczka

  Ortopeda,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo dobry fachowiec oraz człowiek z super podejściem do pacjenta. Doktor naprawił moje „mocno rozgruchotane kolano” (rekonstrukcja więzadła, szycie łąkotki przyśrodkowej wraz z implantem, oczyszczenie chrząstki). Polecam z całego serca!

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w MyślenicachUsługa: Inny

   Jako lekarz - profesjonalista .Informacje które Doktor Ślęczka udzielania i działania które podejmuje w związku z problemem z którym się do niego trafia są jasne, zrozumiałe i konkretne . Jako człowiek- ludzki. Jest życzliwy i "normalny".

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Wojciech Dudek

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w MyślenicachUsługa: Inny

   Trafiłam na Pana doktora w szpitalu, mimo że nie byłam jego prywatną pacjentką okazał mi duże zainteresowanie i ludzkie podejście. Bardzo polecam, Pan doktor uspokaja i wszystko szczegółowo tłumaczy.

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w MyślenicachUsługa: Inny

   Z mojej strony tylko jedna gwiazdka. Byłam w poniedziałek na wizycie gdyż bardzo mnie bolał brzuch pan doktor owszem zbadał mnie , ale stwierdził ze nic mi nie jest . Bóle dalej nie przechodziły poszłam do innego lekarza w środę i co się okazało mam torbiel na prawym jajniku . Pan doktor mnie zlekceważył . Nie polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Ewa Murzyn

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Pediatryczno-Noeonato-Logiczny Ewa MurzynUsługa: Inny

   Najlepszy lekarz pediatra jakiego spotkałam w życiu.Ogromne zaangażowanie w pomoc i leczenie dziecka,bardzo miłe,ciepłe podejście do dzieci i rodzica.Lekarz z ogromnym sercem i empatią.Najlepszy specjalista a przy tym serdeczna, zawsze z uśmiechem i chęcią pomocy.Polecam z czystym sercem.

  • Profesjonalna Pani doktor, z podejściem do dzieci. Polecam każdemu. Wiele razy mi pomogła i zawsze była niezawodna.


Powiązane wyszukiwania