Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach

Szpitalna 2

32-400, Myślenice, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Przypis

  Neurolog, lek.

  • J

   Cudowny lekarz, cudotwórca. Robi wrażenie niedostępnego i \"wycofanego\", ale to tylko pozory. Naprawdę jest oddany pracy i chorym. Jego diagnozy są zawsze celne, a leczenie zawsze trafione. Jego wiedza medyczna zdecydowanie przewyższa poziom innych lekarzy neurologów. Doktor Przypis to wspaniały lekarz i człowiek dzięki któremu chce się żyć i cieszyć się życiem.

  • A

   Wspaniały lekarz i czlowiek.Na pozór zbyt konkretny, według niektórych względ oschły, ale dla naprawdę cierpiących opiekuńczy,cierpliwy, w pełni oddany.Ma nrzadko spotykany dar,wręcz szósty zmysł w diagnozowaniu. Najpierw bada, później pyta, nie daje sugerować diagnozy słowami pacjenta. Skuteczny w leczeniu. Nie tylko spowodował, że mogę normalnie żyć, pracować, ale nauczył mnie nie bać się o to, że mogę zostać niesprawną, dał wiarę w wygraną z chorobą.


 • Paulina Ziemla

  Terapeuta,

  • W

   Jest wiele słów, którymi można dziękować. Lecz nie ma słowa które wyraziło by moja ogromną wdzięczność dla Pani Pauliny.
   Jeszcze raz dziękuję Pani, że pomogła mi Pani przejść przez ten najtrudniejszy etap mojego życia i udało mi się wyjść na prostą drogę. Mam nadzieję że będę wytrwale nią podążał. Dziękuję również za to że , mówiąc “będzie dobrze” na początku mojego leczenia, mówiła Pani szczerą prawdę.
   Dziękuję we własnym imieniu i mojej rodziny.
   Z wyrazami szacunku: Andrzej.


 • Ewa Murzyn

  Pediatra,

  • Profesjonalna Pani doktor, z podejściem do dzieci. Polecam każdemu. Wiele razy mi pomogła i zawsze była niezawodna.


 • Wojciech Dudek

  Ginekolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: ciąża

   Chodziłam do Pana doktora na wizyty. Prowadził moją drugą ciąże. Byłam bardzo zadowolona, miły, kompetentny, zawsze wyczerpująco wyjaśnił mi różne zapytania (nawet te mało istotne) . Byłam spokojna całą ciąże, gdyż czułam zaufanie do Pana doktora i wiedziałam, że badania są wykonywane konkretnie i solidnie. Urodziłam drugą zdrową córeczkę przez cc . POLECAM dr Dudka

  • M

   Do dr Dudka chodzę od samego początku.Prowadził on 3 moje ciążę. Wizyty są krótkie, ale konkretne. Fakt wizyta trochę kosztuje, ale to nie jest wielki wydatek w stosunku do tego jakie czekają po urodzeniu dziecka. Dr Dudek jest lekarzem z powołania dla niego naprawdę liczy się dobro pacjentki i dziecka.Naprawdę polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Paweł Ślęczka

  Ortopeda,

  • I
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w MyślenicachUsługa: endoprotezoplastyka kolana

   W pełni można zaufać Panu Ordynatorowi i powierzyć Mu swoje problemy „kolanowe” Wybitny specjalista z dużym doświadczeniem wyjątkowy Człowiek miły ciepły ludzki w pełni oddany pacjentom

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w MyślenicachUsługa: zerwane więzadła krzyzowe

   Najlepszy specjalista jakiego można sobie wyobraźić. Operację rekonstrukcji więzadeł miałem w lutym 2018 roku. Po niemal roku mogę stwierdzić że kolano funkcjonuje jak nowe. Oczywiście bardzo ważna była też terminowa i rzetelna rehabilitacja, ale lekarz naprawił kolano wysmienicie.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Leszek Sojka

  Pediatra, Alergolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: silna alergia wziewna, roztocza kurzu domowego, pyłki

   Pana Dr Sojkę znam od 25 lat a moja Mama jeszcze dłużej. W zasadzie był na każdym etapie mojego życia szkoła podstawowa, średnia jeździłam do Niego nawet z kolegami podczas studiów na odczulanie :) Dzięki mądremu leczeniu, kontroli udało mi się pozbyć alergii wziewnej. To leczenie w tym odczulanie bardzo dużo mi dało w dwóch ciążach biegałam, chodziłam na siłownię do niemal ostatniego dnia. Dzisiaj mój 3 letni syn dostał reakcji alergicznej na słońce i pierwszą osobą do której zadzwoniłam był dr Sojka.
   Panie Doktorze serdecznie dziękuję za lata fachowej pomocy, mozolnego odczulania i mądrej nauki higieny życia alergika. Z wyrazami szacunku Bogusława Stępień i Grażyna Fudala

  • M

   Bardzo miły i uprzejmy człowiek.Nie namawia zbędnie na wizyte jak to było w przypadku mojego dziecka.Znalazł czas na konsulatacje telefoniczną nie zbywając i udzielił ważnych informacji.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu