Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach

Szpitalna 2

32-400 , Myślenice , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystian Dudek konsultacja ginekologiczna

  Fantastyczny lekarz! Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście sprawia, że skrępowanie całkowicie znika. Pan Doktor z zaangażowaniem i uwagą wysłuchuje, a następnie udziela wyczerpujących odpowiedzi. Z serca polecam Pana Doktora! Zwłaszcza kobietom, które tak jak ja do tej pory unikają i odkładają wizyty ginekologiczne.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystian Dudek Inny

  Świetny lekarz i człowiek!
  Wizyta w pełni profesjonalna, w miłej i przyjaznej atmosferze, zero skrępowania. Samo badanie i USG delikatne, bezbolesne i na każdym etapie omówione.
  Pan Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, a zastosowane leczenie było skuteczne.

  W końcu znalazłam swojego lekarza prowadzącego:)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Murzyn Inny

  Najlepszy lekarz pediatra jakiego spotkałam w życiu.Ogromne zaangażowanie w pomoc i leczenie dziecka,bardzo miłe,ciepłe podejście do dzieci i rodzica.Lekarz z ogromnym sercem i empatią.Najlepszy specjalista a przy tym serdeczna, zawsze z uśmiechem i chęcią pomocy.Polecam z czystym sercem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Dudek Inny

  Trafiłam na Pana doktora w szpitalu, mimo że nie byłam jego prywatną pacjentką okazał mi duże zainteresowanie i ludzkie podejście. Bardzo polecam, Pan doktor uspokaja i wszystko szczegółowo tłumaczy.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Ślęczka Inny

  Jako lekarz - profesjonalista .Informacje które Doktor Ślęczka udzielania i działania które podejmuje w związku z problemem z którym się do niego trafia są jasne, zrozumiałe i konkretne . Jako człowiek- ludzki. Jest życzliwy i "normalny".


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Dudek Inny

  Z mojej strony tylko jedna gwiazdka. Byłam w poniedziałek na wizycie gdyż bardzo mnie bolał brzuch pan doktor owszem zbadał mnie , ale stwierdził ze nic mi nie jest . Bóle dalej nie przechodziły poszłam do innego lekarza w środę i co się okazało mam torbiel na prawym jajniku . Pan doktor mnie zlekceważył . Nie polecam !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Ślęczka endoprotezoplastyka kolana

  W pełni można zaufać Panu Ordynatorowi i powierzyć Mu swoje problemy „kolanowe” Wybitny specjalista z dużym doświadczeniem wyjątkowy Człowiek miły ciepły ludzki w pełni oddany pacjentom


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Ślęczka zerwane więzadła krzyzowe

  Najlepszy specjalista jakiego można sobie wyobraźić. Operację rekonstrukcji więzadeł miałem w lutym 2018 roku. Po niemal roku mogę stwierdzić że kolano funkcjonuje jak nowe. Oczywiście bardzo ważna była też terminowa i rzetelna rehabilitacja, ale lekarz naprawił kolano wysmienicie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz