Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Brzozowie

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Brzozowie

Bielawskiego 16

36-200, Brzozów, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janina Czurczak

  Lekarz Rodzinny,

  • P

   Pani Janina Czurczak to jeden z nielicznych lekarzy w powiecie Brzozowskim z powołania . Za to ja i inni znajomi pacjencji ja bardzo kochamy . Pozdrawiamy.

  • K

   Pani Jasia to najlepszy lekarz w Brzozowie, albo i w całym powiecie. Dlatego też tak trudno się do niej dostać. Nie rozumiem negatywnych głosów...
   Diagnoza mojej choroby była bezbłędna, a z opinii innych lekarzy wiem, że prawdopodobnie jej trafność uratowała mi życie!

   Z tego co wiem to zajmuje się ona nie tylko gabinetem, ale całą przychodnią, która w końcu zaczęła normalnie funkcjonować...
   POLECAM panią doktor!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grażyna Wierdak

  Pediatra,

  • P

   Byłam u tej Pani z małym dzieckiem. Cała wizyta z badaniem, wywiadem, zapisaniem leków trwała może 5 minut. Pani ogólnie bardzo szybko zbadała dziecko, które jeszcze nie mówi i nie może samo określić co je boli. Szybko wypisała leki a raczej syropy i stwierdziła że nic tutaj niepokojącego nie ma. Nie zwróciła uwagi na to że dziecko miała ataki duszności o których wspominałam. Rzecz jasna diagnoza była błędna, syropki nic nie dały. Po kilku dniach czekania i męczenia dziecka poszliśmy do innego lekarza który trafnie zdiagnozował zapalenie krtani, zapisał leki i wszystko wróciło do normy. Jeśli chodzi o badanie małych dzieci to zdecydowanie nie polecam tej Pani!!!


 • Robert Rybski

  Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz nieprofesjonalny, nerwowy, trudno nawiązać z nim konwersacje. Lakonicznie opisał obraz mojej choroby, nie podając szczegółów, oraz skutków ubocznych zażywanych leków. Przepisał mi lekarstwa, bez konsultacji ze specjalistą, moje zdrowie znacząco na tym ucierpiało. Uważam, że każdy powinien wiedzieć co i jak, a nie bezgranicznie ufać zaleceniom pana Rybskiego.

  • D

   Niedawno wybrałem pana doktora jako lekarza rodzinnego. Już na początku pan doktor wykazał się profesjonalizmem i doświadczeniem. Dzięki jego decyzji udało się ustalić przyczynę niepokojących wyników części badań krwi, które są standardowo interpretowane zupełnie inaczej.
   Polecam pana doktora każdemu.


Powiązane wyszukiwania