Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im bł. Marty Wieckiej

Krakowska 31

32-700 , Bochnia , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Cygan konsultacja ginekologiczna

  Serdecznie polecam. Pani Kasia ma bardzo dobre podejście, widać że kocha to czym się zajmuje. Chodziłam do niej od połowy ciąży i cieszę się że to właśnie na panią trafiłam. Doskonała opieka, szczegółowe omawianie badań, cudowne podejście do pacjenta. Z całego serca polecam panią Kasię.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Zych Inny

  Życzliwa, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Pani Doktor odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, jako jedyna dobrze postawiła diagnozę dot. syna oraz wprowadziła skuteczne leczenie.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Górczewski Inny

  Bardzo dziękujemy za szczególne zaangażowanie w leczeniu naszej synowej
  oraz doprowadzenia do szczęśliwego rozwiązania, które miało miejsce 25.08.2020roku.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Buryta

  Bardzo dobry, profesjonalny lekarz. Szybka i trafna diagnoza w zakresie uszkodzenia kolana. Pani doktor odpowiadała na wszystkie moje pytania z przyjemnością. Otrzymałem fachową pomoc i informacje w zakresie dalszego sposobu postępowania. Polecam.
  dg

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Wojciech Gucwa SOR - uraz stopy

  Do Pana Doktora trafiłem 13 w piątek na SORze w Bochni. Był bardzo profesjonalny, konkretnym, od razu jak zobaczył moją nogę wiedział, że to jest coś poważniejszego niż tylko skręcenie. Zdjęcia rtg potwierdziły wstępną diagnozę doktora. Zrobił mi dodatkowe USG na badanie dynamiczne urazu, szybko mnie zagipsowali, dostałem rzetelny wypis i skierowanie do poradni. To wszystko działo się błyskawicznie, mimo standardowej, kilkuosobowej kolejki. Widać, że Pan Doktor na SORze czuje się jak "ryba w wodzie", profesjonalista.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Wojdak ciąża

  Wspaniały człowiek i lekarz. Polecam w 100 % . Do końca życia będę dziękować Panu doktorowi za opiekę w ciąży. Dzięki niemu mam wspaniałego synka.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Górczewski konsultacja ginekologiczna

  Do Pana doktora chodzę już parę lat i nigdy w życiu nie poszła bym do innego. Jest najlepszy z najlepszych. Oprócz tego że to wspaniały lekarz który wszystko wytłumaczy zawsze ma czas dla swojej pacjentki i nigdy nie zbywa to jest cudownym człowiekiem. Szkoda że tak mało jest lekarzy takich jak Pan Wojciech jest jedyny w swoim rodzaju numer 1 pod każdym względem ❤

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Wojdak Badanie w ciąży 7 miesiąc.

  Niestety nie polecam czułam się zbyta na dzień dobry Pan doktor nie udzielił mi żądnych porad pomimo problemów zdrowotnych jestem w 7 miesiącu ciąży zapytałam o USG Pan doktor odpowiedział tu nie ma czasu na profesjonalne USG. Na koniec powiedział żebym się przepisała do innego ginekologa ponieważ on ma dużo pacjentek. Lecz zaznaczam że ja do Pana doktora się nie zapisałam poprostu zapisały mnie do niego Panie w recepcji. Zaznaczę tylko żeby Pan doktor się nie martwił zmieniłam już ginekologa nie będę Panu czasu zabierać.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Artur Wojdak

  Dajac negatywny komentarz, powinna Pani napisać o okolicznościach wizyty, była Pani już około 50 pacjentka, a w tym dniu powinienem przyjąć ich 12cie zgodnie z zaleceniem NFZ, jedna na 20 minut, wszystkie inne pacjentki były przyjęte dodatkowo, jak wynika z prostego rachunku przyjąłem 5x więcej pacjentek niż powinienem, więc proszę o trochę zrozumienia, nie jestem robotem tylko człowiekiem. Czuję się urażony Pani komentarzem, tym bardziej że wszystko spokojnie i grzecznie wyjaśniłem. To że w poradni NFZ przy szpitalu jest mało lekarzy to nie jest moja wina. Sama Pani widziała ile było pacjentek tego dnia...

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Kosturek choroba jelit

  Najwspanialszy Człowiek na ziemi. Lekarz o sercu anioła i niesamowitej wiedzy. Pani Doktor jest ciepłą, życzliwą i bardzo kompetentna Lekarką. Zawdzięczam Pani Doktor wiele. Dziękuję ! Polecam każdemu kto myśli, że nie ma lekarzy z pasją i sercem!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogumiła Staszczyk leczenie trądziku

  Zostałem skierowany do Pani Doktor z polecenia innego lekarza. Wyleczono mnie z tradziku opornego na leczenie w przeciągu 8 miesięcy (A zmagalem się z nim 10 lat). Podejście do pacjenta też na duży plus. Serdecznie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania