Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Jeleniej Górze

(342 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Jeleniej Górze

Cieplicka 69/71

58-560 , Jelenia Góra , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Ciesielska

  Neurolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: Ewa Ciesielska Prywatna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

   Pierwsza moja wizyta. Pani Doktor konkretna, z mega podejściem do pacjenta. Polecam z czystym sercem każdemu, kto szuka naprawdę dobrego neurologa.

  • P
   Lokalizacja: Ewa Ciesielska Prywatna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

   Lekarz z bardzo duza wiedza. Na pierwszej wizycie postawila trafna diagnoze.Bardzo mila konkretna i rzeczowa z poczuciem humoru

  Zobacz wszystkie opinie (334) o tym lekarzu


 • Renata Ostrowska

  Psychiatra,

  • X
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Chodziłem do Pani Doktor prawie dwa lata.
   Myślałem, że jest bardzo dobrym lekarzem, dopóki nie trafiłem do szpitala po raz drugi i lekarze mnie uświadomili, że tak naprawdę jej leczenie mi nie pomagało, skoro trafiłem tam ponownie. Dostałem błędną diagnozę, nie chciała zmienić mi leków, wiedząc, że obecne nie działały i że byłem w kiepskim stanie. Leczenie farmakologiczne opierało się wyłącznie na sertralinie, mianserynie i hydroksyzynie, gdzie powinny zostać przepisane stabilizatory nastroju. Często na wizytach czułem się, jakby moje problemy nie miały żadnego znaczenia, a jakbym sobie wymyślał. Często też na wizytę trzeba było czekać kilka dobrych godzin, bo było wiele innych osób umówionych na tą samą godzinę. Raz nawet moja sugestia co do leczenia została wyśmiana mi prosto w twarz.

  • X
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   Bylam leczona dwa lata i pomimo dawania znać o nieskutecznosci leczenia dostawałam wciąż te same leki, pani doktor nie rozpoznała u mnie CHAD, nie dostałam stabilizatorów, kiedy w końcu znalazłam dobrego psychiatrę nie mógł wyjść z szoku nad tym jak poprzedni psychiatra nie rozpoznał objawów. Podczas wizyty pani doktor wykazuje się brakiem empatii, nie slucha pacjenta, zbywa to co mówi, nie tłumaczy rzeczy. Potrafi też zarzucić pacjentowi przesadzanie i bardzo opornie przypisuje mocniejsze leki (np na lęki) kiedy obecne nie działają. Leczenie lęków i bezsennosci opiera się na ogromnych dawkach hydroksyzyny i miansecu, natomiast potrafi dobrze dobrać antydepresanty stawiając głównie na sertralinę. Przez cały przebieg leczenia nie postawiła też żadnej konkretnej diagnozy i bardzo ciężko o wgląd we własne dokumenty, odmówiła wydania ich nawet w przypadku hospitalizacji uważając to za niepotrzebne.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania