Samodzielny Publiczny Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach

(35 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach

Bytomska 41

41-400 , Mysłowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
4 opinie

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Rafał Grzelec Inny

  Pan Doktor jest bardzo profesjonalny, rzeczowy, ale przy tym wszystkim przemiły i dążący do szczegółów dot. poprzednich problemów. Rzadkie połączenie. Dzisiaj poratował mnie na SORze mimo pandemii i jak się okazało de facto niepotrzebnej wizyty (to wyszło dopiero po badaniach). Jeśli musiałbym pojawić się na chirurgii - to tylko u tego Pana Doktora. Ale obym nie musiał. Dziękuję za pomoc oraz podejście do problemu! Takie podejście jest rzadko spotykane podczas prywatnych wizyt. A podczas takich a nie innych czasów, oraz jak się okazało - błahych powodów - jest wręcz niespotykane. A przecież ta wizyta była z NFZu, w szpitalu... SZOK...
  Pan Doktor ma misję i ją pełni, jest Lekarzem z powołania. Raz jeszcze dziękuję i chciałbym, aby inni lekarze uczyli się od Pana empatycznego podejścia do pacjentów. To czasem ważniejsze niż leczenie farmakologiczne :) Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze! PS. Jakby dało się podziękować Pielęgniarkom działającym w czasie mojej wizyty na izbie przyjęć, byłbym bardzo wdzięczny - absolutnie należy im się! Wszystkiego dobrego!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Rafał Grzelec Hemoroidy

  Pierwszy raz pozna£am Pana doktora na wizycie z mamą która jest już wiekowa (mama.)Zdrowe podejście do pacjęta ,wytłumaczenie . opinia. konsultacje ......mwszystko na wizycie jest ujęte .Życzymy panu doktorowi dużo zdrowia wszelkich £ask Opatrzności Bożych ...Na dalsze lata pracy zawodowej .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Lagodzinski

  Świetny specjalista od ortopedii. Doskonale przeprowadził moją operację i dalszą rehabilitację. Polecam każdemu takiego lekarza.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Klimas

  Wspaniały fachowiec ,wspaniały człowiek, równy gość.Parę dni po artroskopii kolana czuję się fantastycznie.Wszystkiego dobrego doktorze.Dziękuję.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania