Samodzielny Publiczny Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach

(30 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach

Bytomska 41

41-400 , Mysłowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Lorek

  Internista,

  • M

   Doktor Paweł Lorek to naprawdę dobry lekarz, szlachetny i miły człowiek, który w moim odczuciu wybrał ten zawód z powołania. Polecam tego specjalistę.

  • M

   Jestem jego pacjętką od kilku lat.To nie tylko wspaniały lekarz,ale i człowiek.Wiedza,dobra diagnoza i przyjazny stosunek do pacjętów to cechy Pana doktora.


 • Ewelina Sylwia Sikora-Grabka

  Internista, Nefrolog,

  • P

   Świetny lekarz, zawsze uśmiechnięty i życzliwy dla swoich pacjentów. Nikomu nie odmawia pomoc. Do pacjentów podchodzi ze zrozumieniem i ogromnym sercem, uważam że Pani doktor jest idealnym przykładem lekarza z powołania. Polecam każdemu komu zależy na fachowej opiece.


 • Jacek Klimas

  Ortopeda,

  • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach

   Wspaniały fachowiec ,wspaniały człowiek, równy gość.Parę dni po artroskopii kolana czuję się fantastycznie.Wszystkiego dobrego doktorze.Dziękuję.

  • A

   Byłam na wizycie kilka dni temu i zgadzam się że to miły ale przede wszystkim kompetentny lekarz, od razu postawił właściwą diagnozę, której nie potrafiło postawić dwóch innych specjalistów. Jak najbardziej polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Marek Lagodzinski

  Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach

   Świetny specjalista od ortopedii. Doskonale przeprowadził moją operację i dalszą rehabilitację. Polecam każdemu takiego lekarza.

  • K

   bardzo dobry lekarz,zna się na tym co robi,potrafi wysłuchać pacjenta ,taki ciepły i ludzki.Życzyłabym wszystkim lekarzom takiego podejścia do pacjentów

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Piotr Rafał Grzelec

  Chirurg,

  • B
   Lokalizacja: Szpital nr 2 im. dr. Tadeusza BoczoniaUsługa: Inny

   Pan Doktor jest bardzo profesjonalny, rzeczowy, ale przy tym wszystkim przemiły i dążący do szczegółów dot. poprzednich problemów. Rzadkie połączenie. Dzisiaj poratował mnie na SORze mimo pandemii i jak się okazało de facto niepotrzebnej wizyty (to wyszło dopiero po badaniach). Jeśli musiałbym pojawić się na chirurgii - to tylko u tego Pana Doktora. Ale obym nie musiał. Dziękuję za pomoc oraz podejście do problemu! Takie podejście jest rzadko spotykane podczas prywatnych wizyt. A podczas takich a nie innych czasów, oraz jak się okazało - błahych powodów - jest wręcz niespotykane. A przecież ta wizyta była z NFZu, w szpitalu... SZOK...
   Pan Doktor ma misję i ją pełni, jest Lekarzem z powołania. Raz jeszcze dziękuję i chciałbym, aby inni lekarze uczyli się od Pana empatycznego podejścia do pacjentów. To czasem ważniejsze niż leczenie farmakologiczne :) Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze! PS. Jakby dało się podziękować Pielęgniarkom działającym w czasie mojej wizyty na izbie przyjęć, byłbym bardzo wdzięczny - absolutnie należy im się! Wszystkiego dobrego!

  • A
   Lokalizacja: Szpital nr 2 im. dr. Tadeusza BoczoniaUsługa: Hemoroidy

   Pierwszy raz pozna£am Pana doktora na wizycie z mamą która jest już wiekowa (mama.)Zdrowe podejście do pacjęta ,wytłumaczenie . opinia. konsultacje ......mwszystko na wizycie jest ujęte .Życzymy panu doktorowi dużo zdrowia wszelkich £ask Opatrzności Bożych ...Na dalsze lata pracy zawodowej .

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania