Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wrocławiu

Marii Curie-Skłodowskiej 58

50-369 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Gomułka

  Internista, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: Inny

   Jestem w ciąży i byłam na wizycie u Pana Doktora w celu przeprowadzenia kwalifikacji do szczepienia na krztusiec. W czasie wywiadu poinformowałam Pana Doktora, że wyczuwam powiększone węzły chłonne pod pachami i zastanawiam się czy nie jest to przeciwwskazaniem do wykonania szczepienia, jednak problem ten został zbagatelizowany i Pan Doktor uznał, że na tym typie wizyty tego nie sprawdzi... Zważywszy na mój stan (32 tydzień ciąży bliźniaczej), jak i na sytuację związaną z koronawirusem, liczyłam jednak na odrobinę empatii i chęć pomocy, zwłaszcza, że pod gabinetem nie było kolejnych pacjentów czekających na wizytę. Poza tym sam fakt powiększonych węzłów chłonnych może być niepokojący w kontekście przyjmowania szczepionki. Co więcej osłuchiwanie stetoskopem odbyło się przez koszulkę (!), więc też jestem pełna wątpliwości czy zostałam dokładnie zbadana.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacja internistyczna

   Bardzo rzetelny i kompetentny lekarz. Dokładnie przeanalizował wyniki moich badań i odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania. Jest godnym polecenia specjalistą.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Ewa Frączak

  Hematolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Premium Clinic Centrum MedyczneUsługa: konsultacja hematologiczna

   Pani doktor bardzo dokładna, słucha pacjenta. Stara się wykluczyć wszystkie możliwe choroby, stosując przy tym specjalistyczną diagnostykę.

  • S
   Lokalizacja: Hauzer ClinicUsługa: konsultacja hematologiczna

   Wizyta rzeczowa, przeprowadzona w spokojnej atmosferze, dokładne wyjaśnienia. Panią doktor cechuje wysoka kultura osobista. Widać, że jest zaangażowana i chce pomóc pacjentowi. Polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Zdzisław Forkasiewicz

  Endokrynolog,

  • A

   Pan Doktor operował mnie w grudniu 2012r.,nie zgadzam się z opinią,że ignoruje i nie słucha pacjenta, dla mnie to fachowiec,jakich tylko na filmach można oglądać.Pan Doktor wyjaśnił mi cały przebieg operacji(miałam operowaną tarczycę)oraz co będzie jeżeli wynik będzie "zły", jest przy tym bardzo sympatyczny, z dużym poczuciem humoru oraz opiekuńczy, po operacji kilkakrotnie sprawdzał mój stan i odpowiadał na wszystkie pytania.Takich lekarzy jest bardzo mało,którzy w pacjencie widza również przestraszonego człowieka.Zdecydowanie polecam

  • M

   Niestety nie mogę potwierdzić dobrych i wspaniałych opinii. Być może były pisane przez rodzinę i znajomych. Lekarz z Wrocławskiego ASK całkowicie ignoruje i nie słucha pacjenta w trakcie wywiadu. Nejczęstszym celem jest jak najszybsze wypisanie bez rozpoznania. Ogólne stwierdzenia i niejednoznaczności w diagnozie czego skutkiem jest cierpienie i zwrócenie się o pomoc w prywatnych klinikach gdzie diagnoza okazała się prosta. Nie polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krystyna Mowszet

  Gastrolog Dziecięcy, dr n. med.

  • S

   Po długim wywiadzie na temat dziecka i bólu brzucha od 2 miesięcy , P.dr dała nam do zrozumienia ,że dziecko symuluje ból, bo po nim nie widać , wypisała leki , które dziecko wcześniej brało i nie pomogły oraz dietę , którą córka już dawno stosuje.zaleciła test na helicobacter z kału , który jest niewiarygodny i zalecenia , że jesli się nic nie poprwi do trzeba do szpitala.Tak zrobimy ele juz nie do tego szpitala ani tej P.dr.Nie polecam.

  • A

   Byłam dzisiaj z dziećmi w poradni u pani doktor i jestem rozczarowana! Spóźniła się na wizytę pół godziny, podczas wizyty kłóciła się przy mnie i dzieciach z inną pielęgniarką o ilość przyjmowanych pacjentów. Od trzech miesięcy walczę z chorobą u dzieci i miałam ze sobą opinie różnych lekarzy i to co do tej pory było stosowane. Pani dr nie zrobiła konkretnego wywiadu, nie interesowała się tym co się dzieje, mnie się pytała czy dana maść jest z antybiotykiem. Na moje pytanie co może być przyczyną takich objawów powiedziała żebym nie zadawała takich pytań... Nie polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Urszula Staszek-Szewczyk

  Chirurg, dr n. med.

  • P

   Zgadzam się z poprzednimi pozytywnymi opiniami, Pani doktor to nie tylko dobry chirurg ale i dobry człowiek- miły i cierpliwy dla takich marudzących pacjentów jak ja.

  • N

   Najlepsza Pani doktor z jaka miałam przyjemność sie spotkac. Do pacjentow podchodzi bardzo profesjonalnie, w swoja prace wklada cale swoje serce. Warto przyjechac nawet z drugiego konca Polski do takiego specjalisty jak Pani Doktor!
   Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wojciech Apoznański

  Urolog, Chirurg, dr hab. n. med.

  • P
   Lokalizacja: Klinika medyczna Na GrobliUsługa: leczenie kamicy moczowej

   Cudowny lekarz z powołania❤️
   Polecam każdej osobie, która ma problemy urologiczne.
   Lekarz empatyczny, pełen uśmiechu i energii.
   Wszystko wytłumaczył, cały przebieg choroby, leczenia.
   Dzięki Doktorowi zostałam zoperowana.

  • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wrocławiu - Klinika Chirurgii i Urologii DziecięcejUsługa: wodonercze

   ja znam profesora od 2007 roku i jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalizmu córka urodziła się z wodonerczem i zdwojeniem układu moczowego jeździliśmy do szpitala klinicznego i prywatnej na Hirszfelda i sam profesor zaproponował abyśmy przyjeżdżali tylko do szpitala i nie płacili za wizytę w prywatnej klinice nic złego od samego początku nie mogę powiedzieć , Ania ma dziś 11 lat i zna ja z imienia i zawsze ma czas aby zapytać o jej zainteresowania .Wiadomo że nie każdemu ktoś pasuje ale to nie oznacza że jest złym lekarzem

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Edyta Lelonek

  Dermatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: ProClinic Centrum MedyczneUsługa: Inny

   Zabieg usuwania zmian barwnikowych przeprowadzony w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani Doktor bardzo kontaktowa, uprzejma i dokładna. Odpowie na każde pytanie, rozwieje każdą wątpliwość i doradzi na bazie swojego doświadczenia. Bardzo polecam :)

  • G
   Lokalizacja: ProClinic Centrum MedyczneUsługa: Inny

   Zawsze pełna profesjonalna obsługa. Gdy tylko zadawałem jakieś pytanie, otrzymywałem dogłębną i wyczerpującą odpowiedź.
   Sympatycznie, bez żadnych komplikacji i problemów. Wyrozumiałość, komunikatywność, sprawny kontakt... Same pozytywy.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania