Samodzielny Publiczny - Szpital im. dr. Józefa Dietla w Krynicy-Zdroju

(427 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny - Szpital im. dr. Józefa Dietla w Krynicy-Zdroju

Kraszewskiego 142

33-380 , Krynica-Zdrój , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Boczek

  Ginekolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, Ginekologia Dziecięca, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo miła Pani doktor, miła atmosfera, córka pomimo ogromnego strachu, wyszła uśmiechnięta
   Polecam

  • S
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Serdecznie polecam Pani Doktor z powołania wszystko pięknie wyjaśni, pełen profesjonalizm. Bardzo miła i sympatyczna kobieta

  Zobacz wszystkie opinie (77) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Niemiec

  Anestezjolog,

  • B

   Podziękowania
   Panu dr Arkadiuszowi Niemiec za opiekę medyczną , życzliwość, ciepłe słowa , poświęcony czas rodzinie, bezinteresowność i przywrócenie wiary w lekarzy ( co dla nas było trudne). Pobyt taty w Waszym szpitalu i związane z nim cierpienie było dużo łatwiejsze do zniesienia dzięki wsparciu, które Pan okazywał.
   Za wszelkie okazane dobro jeszcze raz dziękujemy i życzymy wielu sukcesów zawodowych.

  • A

   Nie pamiętam kiedy spotkałam tak kompetentnego lekarza. Fantastyczny CZŁOWIEK. Bardzo rzeczowy, dyskretny, Potrafi w bardzo precyzyjny i rzeczowy sposób przekazać wiedzę na temat, który nurtuje biednego członka rodziny, Panie Doktorze, jestem niezmiernie wdzięczna za opiekę i pomoc dla mojego Taty. Jeszcze raz dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Noga

  Ginekolog,

  • B

   Swietna ginekolog. Delikatna , przemiła , zna sie na rzeczy. Podchodzi poważnie do problemów kobiecych w różnym wieku/ jestem po 50- tce/ Szczerze polecam , szkoda ze nie przymuje w Nowym Sączu.
   Bogusia

  • A

   Bardzo miła Pani doktor. Wszystko wyjaśni. Zleca dużo badań, dodatkowe konsultacje z innymi specjalistami. Przede wszystkim odbiera telefon niezależnie od pory dnia.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Tadeusz Frączek

  Chirurg,

  • Polecam wszystkim Pana Doktora. Wybitny specjalista i fantastyczny w podejściu do pacjentów.. Wysłucha.. Doradzi.. Profesjonalista..

  • B

   Mój problem polegał na tym, że przez ostatnie 19 lat nie mogłam się uporać z bólami rąk. Przez ten czas robiłam specjalistyczne badania w różnych szpitalach, poznałam i odwiedziłam wielu specjalistów - reumatologów, neurologów, chirurgów, ortopedów z których każdy przedstawiał inny powód moich dolegliwości a niektórzy nawet stwierdzali że w/g nich nic mi nie dolega. Jeden ze specjalistów zalecił nawet mocno inwazyjną operację kręgosłupa na odcinku szyjnym co w razie niepowodzenia mogłoby zakończyć się dla mnie paraliżem a dodam że jestem osobą w podeszłym wieku. Jeszcze inny zalecił zrobienie rezonansu magnetycznego. Rezonans magnetyczny wykazał, że choroba i ból nie są powiązane z kręgosłupem i przyczyna moich dolegliwości musi leżeć gdzie indziej. Polecono mi Pana DR. Tadeusza Frączka i to był strzał w 10-kę, to właśnie On prawidłowo zdiagnozował, że odpowiedzialność za moje cierpienie, bóle rąk (głównie w nocy), odpowiedzialna jest cieśń nadgarstka którą należy operować. Podczas drugiej wizyty Pan DR. Tadeusz Frączek przeprowadził operację cieśni nadgarstka, po której moje dolegliwości i bóle rąk ustąpiły całkowicie po raz pierwszy od 19 lat. Jestem teraz 2 miesiące po operacji, nie przyjmuję żadnych już silnych leków przeciwbólowych (tramal), nie chodzę na robienie blokad i wszystko jest w porządku, ręka zagojona i w końcu mogę spać spokojnie w nocy co wcześniej było nie do pomyślenia.
   Pan DR. Tadeusz Frączek w mojej opinii jest lekarzem z powołania, znającym się na swoim fachu jak mało inny lekarz a o tym mogłabym napisać sporo bo przez 19 lat wielu ich poznałam, jest bardzo serdeczny i przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Żałuję jedynie, że nie natrafiłam na niego wcześniej.
   Gorąco polecam tego lekarza specjalistę.
   Wdzięczna pacjentka - Janina z Nowego Sącza.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Stanisław Fedko

  Chirurg,

  • H

   Halka 18.08.2016 r.
   Dziękuję Panu doktorowi za przeprowadzenie operacji przepukliny z dobrym skutkiem choć mój organizm nie najlepiej reagował na siatkę jak to określono" ciało obce". Lekarz kompetentny i sympatyczny, zastosował odpowiednie leczenie. Na tym oddziale operowałam się trzy razy i zamierzam po raz czwarty.

  • A

   Jedyny chirurg w krynickim szpitalu, któremu dałbym się dotknąć, szczery, nie owija w bawełnę, lekarz starszego pokolenia, ale z ogromną intuicją i wiedzą, a w dodatku bardzo sympatyczny. Polecam zdecydowanie i życzę doktorowi szybkiego powrotu do zdrowia.


 • Ilona Niemiec

  Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny - Szpital im. dr. Józefa Dietla w Krynicy-ZdrojuUsługa: infekcja dróg oddechowych

   Jak najbardziej polecam Panią dr Ilonę Niemiec. Wielokrotnie Pani dr pomogła mojej córce stawiając trafne diagnozy przez co córka szybko dochodziła do zdrowia a chyba przede wszystkim tego oczekujemy od lekarza. Pozdrawiam Panią dr i dziękuję za dotychczasową pomoc.

  • T

   Chodzimy z naszymi dziećmi do Pani doktor od kilku lat i jeszcze nigdy nie trafiliśmy na jej zły humor, wręcz przeciwnie. Zawsze traktuje nasze dzieci miło i ciepło badając je wnikliwie i jednocześnie trafnie stawiając diagnozy. Zawsze stosuje takie metody leczenia, które powodują, że nasze dzieci szybko wracają do zdrowia. Jesteśmy wdzięczni Pani doktor za takie podejście do małych pacjentów. Będziemy polecać Panią doktor wszystkim naszym znajomym.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Cezary Solarz

  Chirurg, Ortopeda,

  • P
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny - Szpital im. dr. Józefa Dietla w Krynicy-ZdrojuUsługa: uraz głowy dziecka

   Wspaniały, ciepły, profesjonalny lekarz. Trafiłam na SOR z synkiem z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Pan doktor pojawił się natychmiast, podszedł do sprawy bardzo dokładnie i profesjonalne, zlecił badania, wszystko sprawdził. Na szczęście okazało się, że to fałszywy alarm ale wyszłam spokojna wraz z dokładnymi wskazówkami na co zwrócić uwagę i co robić w razie jakichkolwiek niepokojących objawów. Panie Doktorze Bardzo dziękuję :-)

  • J
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny - Szpital im. dr. Józefa Dietla w Krynicy-ZdrojuUsługa: problemy z kolanem

   Doznałam kontuzji kolana wskutek czego miałam problemy z chodzeniem, ćwiczeniem, ból nie przemijał często przy samym siedzeniu. Po rezonansie magnetycznym przyszłam z opisem do pana Solarza, w opisie na drugiej stronie było napisane o urazie więzadła ACL, MCL, przyparciu rzepki, nieprawidłowym ukształtowaniu stawu. Po dwóch godzinach oczekiwania zostałam przyjęta na może 3 minuty, podczas których lekarz powiedział mi, że w opisie nie zauważył żadnych przyczyn bólu - nie wiem jakim cudem, skoro nie przeczytał go całego, zaledwie początek pierwszej strony. Tego dnia w szpitalu byly ogromne kolejki ale nie rozumiem czemu urazy więzadeł czy rzepki czy chociażby stawu nie sa traktowane przez niego z taka sama dbaloscia jak w przypadku zlaman. Zawiodłam sie bo mimo wynikającej z podsumowania opisu przyczyny bólu lekarz w ogole nie zwrocil na to uwagi i w zaden sposob nie pomogl.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Maciej Michalczyk

  Internista,

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG

   Super fachowiec, żałuję że nie może mnie poprowadzić w chorobie, ale wymagam niestety innego specjalisty .
   Człowiek bardzo empatyczny, chce pomóc.
   Podczas badanie niesamowicie delikatny, szczegolnie w bolących miejscach.
   Usg jak Usg -typowo. Jednak badanie trwało ok 20 minut więc nie po łepkach.
   Lekarz miły, sympatyczny, dużo empatii, potrafi słuchać i podpowiedzieć.


 • Jacek Henryk Oksza-Grabowski

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Świetny lekarz, nigdy nie odmawia wizyty, cierpliwy, bardzo dobre podejście do dzieci, uważny, odpowiada na wszystkie pytania, zawsze trafna diagnoza i leczenie. Korzystałam wielokrotnie. Dziękuje.


 • Ewa Bieniasz

  Ginekolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Badanie ginekologiczne z usg

   Nikomu nie polecam tego lekarza podczas prywatnej wizyty ciężko otrzymać jakiekolwiek informacje, w trakcie usg tylko slyszalam słowa" no jest ciąża" po usg powiedziała że to 7 tydzień,skoro 7 tydzień to powinno być widać bicie serca, więc zapytałam kiedy widać bicie serca, jej stwierdzenie " tu było widać bicie serca" czego nie pokazała mi na usg. Tydzień później poszłam na konsultacje do innego lekarza który stwierdził że wg kalkulacji powinien być 10 tydzień ciąży a na usg wychodzi mu 5-6 tydzień I bicia serca nie widać. Nie polecam tego lekarza nikomu...

  • K

   Bardzo miła i ciepła Pani doktor. Dużo uwagi poświęca swoim pacjentką, w szpitalu czułam się jak w prywatnej klinice. Polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu