Samodzielny Publiczny - Szpital im. dr. Józefa Dietla w Krynicy-Zdroju

(454 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny - Szpital im. dr. Józefa Dietla w Krynicy-Zdroju

Kraszewskiego 142

33-380 , Krynica-Zdrój , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Bełtowski Inny

  Jestem zadowolona z przebiegu zabiegu artroskopii kolana. Zabieg został wykonany profesjonalnie, przy użyciu nowoczesnego sprzętu w szpitalu. Doktor Bełtowski wraz z całym personelem wykazali się zaangażowaniem oraz empatią. Podczas samego zabiegu oraz po nim wszystko zostało mi opisane i wyjaśnione. Polecam serdecznie!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Cezary Szadek Inny

  Operował mi żylaki. Na drugi dzień chodze .wiekszosc ciec bardzo małe z jednym wyjatkiem ale nie wszystko musi byc zawsze idelalnie


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Bełtowski Inny

  Wspaniały lekarz - przeanalizowałam sobie cały proces i stwierdzam, że za każdym razem z konsultacji (i dwa razy ze szpitala, po zabiegach) wychodziłam ze spokojną, pozytywną głową. Lekarz, który zyskał moje zaufanie. (U innego chirurga dostałam skierowanie na umieszczenie płytek w ręce w celu zespolenia kości, a pan doktor Bełtowski zespolił kość bez cięcia, przezskórnie.) Empatyczny, profesjonalny, konkretny, i przemiły człowiek, który (co naprawdę widać) daje z siebie 100 procent.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Stachnik

  Podczas pobytu w sanatorium w Krynicy zostałam skierowana do szpitala. Na izbie przyjęć trafiłam do doktora Andrzeja Stachnika. Jestem pełna uznania dla pana doktora za jego profesjonalizm. To bardzo kompetentny, konkretny lekarz. Jest bardzo życzliwym człowiekiem. Podczas dwöch wizyt u doktora czułam się w pełni zaopiekowana. Poświęca pacjentowi całą swoją uwagę, udziela wyczerpujących informacji. Wspaniały człowiek I lekarz. Serdecznie polecam I życzę takich lekarzy wszystkim szpitalom w całym kraju.


  A
  Lekarz: Aleksander Kot Inny

  W czerwcu 2017 r doktor Kot wykonał na moim biodrze zabieg endoproezoplastyki.Do tej pory nie odczuwam żadnych ujemnych skutków wykonanego zabiegu.Nie odczuwam żadnego bólu w czasie ruchu i spoczynku.Chodzę codziennie do 5 km.Jeżdżę na rowerze co najmniej 20 km dziennie.Dziękuję doktorowi Kotowi za dobrze wykonany zabieg.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Rafał Mazur prowadzenie drugiej ciąży

  Lek. Rafała Mazur prowadzi moja drugą ciążę. Jest bardzo sympatyczny i mily. Badania wykonuje bardzo dokladnie oraz delikatnie. Nie wyobrazam sobie innego lekarza ktoremu mogla bym tak zaufac jak Panu Rafalowi.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Bełtowski bóle stawów rzs

  Najlepszy lekarz jakiego znam, full badań, próbował diagnozy na wszystkie sposoby, By wykluczyć wszystko inne, lekarz na medal


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Bełtowski alloplastyka stawu biodrowego

  Znakomity chirurg ortopeda. W styczniu 2018 operował moje "bioderko". Endoproteza sprawuje się bez zarzutu. Wreszcie mogę normalnie funkcjonować i żyć bez bólu. A do tego jeszcze tańczyć i biegać :-) Pan doktor wszystko mi doskonale wytłumaczył przed operacją jak również po. Dzięki czemu podeszłam do wszystkiego bez niepotrzebnego stresu. Polecam wszystkim.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Boczek

  Badania prenatalne które wynokuje trwały max 15 minut l wyniki nie sa podawane na siatkach centylowych tylko na zasadzie tygodni. Dopiero badaniach zostałam uswiadomiona przez innego lekarza, że wyniki są w starej formie i sa nie wiarygodne. Niestety mimo to, że Pani uchodzi za okolicznego specjalistę w dziedzinie usg prenatalnego ja bardzo sie zawiodłam. Przestrzegam przed wykonywaniem badan prenatalnych w tym gabinecie. Jako zwykły ginekolog do prowadzenia ciąży jest w miarę ok.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksander Kot

  Doktor Aleksander Kot operował moją piszczel z powodzeniem - była to trudna operacja. Po konsultacjach z innymi ortopedami dowiedziałem się, że zrobił to bardzo dobrze - niektórzy dziwili się, że mogę chodzić, bo złamanie było trudne - dochodzące do stawu. Doktor Kot robi bardzo dobrą robotę i chwała mu za to - zawsze jest uśmiechnięty i posiada ogromne doświadczenie w tym co robi.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz