Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zdroje

Mączna 4

70-780 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Spoz Inny

  Pani dr n. med. Ewa Spoz jest lekarzem z powołania, świetna komunikacja z pacjentem, zrozumienie problemu i pomoc w jego rozwiązaniu na najwyższym poziomie. Dziękuję za pomoc. Jest Pani świetną lekarką. Pozdrawiam.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Szmidt Inny

  Pani Beata bardzo empatyczna i zaangażowana w swoją pracę, którą wykonuje na wyższym poziomie oraz oddaje siebie w całości. Pod czas porodu zaopiekowała się mną jak moja własna mama. Czułam się bezpiecznie przy niej. Wszystkie wskazówki bardzo mi pomogły, tym bardziej że był to mój 1 poród. 
  Bardzo polecam !


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Dobies Inny

  Polecam panią Kasię z całego serca. Osoba empatyczna i zawsze uśmiechnięta. Gdy się z nią rozmawiało jej głos po prostu uspokajał. Potrafi do wszystkiego podejść że zrozumieniem. W kilka tygodni powróciłam do formy pod jej czujnym okiem. Moje objawy minęły a nawrotu choroby nie było już 4 lata.

  lek. Katarzyna Dobies

  Bardzo dziękuję za miłe słowa :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Dobies Inny

  Pani Doktor to bardzo profesjonalny lekarz specjalista a przy tym serdeczny i ciepły człowiek z dużą empatią. Pamiętam ją z poradni przyszpitalnej w Szczecinie. Na wizycie u Pani doktor profesjonalny wywiad i szybka diagnoza, następnie dobrze dobrane leki. Po kilku tygodniach nastąpiła u mnie skokowa poprawa samopoczucia ale też wzrost samooceny i akceptacji otaczającego mnie świata i ludzi. Bardzo polecam Panią Doktor jako lekarza.

  lek. Katarzyna Dobies

  Dziękuję.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Wojciech Klukowski Inny

  Absolutnie godny polecenia! Pierwszy Lekarz, który potraktował moje objawy na poważnie. Leki u Doktora nie są ostatecznością. Pomaga rozmową jest zaangażowany w terapie. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Wojciech Klukowski Inny

  Potwierdzam opinię innych pacjentów, negatywną.
  Jest to lekarz, który pomimo zgłaszanych przez mnie dolegliwości i informacji o wcześniejszych diagnozach z karty choroby przekazał mi, że nie ma potrzeby leczenia farmakologicznego i wprowadził terapeutyzowanie przez odgrywanie dramy podczas wizyty. Kiedy mówiłam, że w tej formie leczenia źle się czuję, od wyraźnie zniecierpliwionego lekarza otrzymałam informację „No to jakie są Pani ulubione leki to je zaraz wypiszę bo chyba tylko po to Pani przyszła. Pani sobie nie radzi na własne życzenie bo jest Pani zdrowa.” Poczułam się bardziej niż niekomfortowo, poczułam się niewłaściwie potraktowana przez lekarza psychiatrę (!) ponieważ powiedziałam, że nie chcę korzystać z takiej formy terapii wykonywanej osobiście przez niego.
  Nie zaakceptowałam tego, że lekarz zamiast rozmowy prowadził swój monolog i czekał aż odegram jakąś scenę by następnie stwierdzić, że źle to zrobiłam. Nawiązywał do zdarzeń z własnego życia prywatnego dokonując porównania do moich spraw, gdzie w tak sformułowanym porównaniu moje zachowanie było niewłaściwe a jego korzystne. Uważam, że tego rodzaju zachowanie lekarza o specjalizacji psychiatra jest co najmniej niestosowne.
  Przyszłam do lekarza po pomoc przy początku kolejnego epizodu depresji, ten stan już wyczuwam u siebie.
  Wyszłam od tego Pana z poczuciem jeszcze większego rozchwiania, czułam się rozbita wewnętrznie, skołowana, że uroiłam sobie coś w głowie a w istocie jestem zdrowa.
  Pomimo, że mam doświadczenia z innymi lekarzami psychiatrii wyszłam z traumą po wizycie u niego.
  Niestety po kilkunastu tygodniach była to już ciężka depresja z próbą samobójczą i pobytem w szpitalu. W tym konkretnym przypadku miałam 1,5 roku całkowicie wycięte z życia osobistego, zawodowego.
  Całe szczęście, że później trafiłam na innych lekarzy, którzy mi bardzo pomogli.
  Zdecydowanie odradzam tego lekarza, z perspektywy własnych doświadczeń- przyszłam po pomoc a on bardzo mi zaszkodził.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Szmidt Inny

  Pani B.S mimo iż była wykupiona jako prywatna położna traktowała mnie jak każda inna pacjentke do których chodziła w dniu mojego porodu, gdyż miała dyżur w szpitalu. Zlekcewazyla informacje o zielonych wodach i mimo iż sam lekarz stwierdził na izbie przyjęć zielone wody ona widziała przejrzyste... ostatecznie dziecko po 12 h urodziło się nie dosyć że w zielonych wodach to owinięte 2x pepowina...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Kamila Marcinkowska Inny

  Pani Kamila to zaangażowana, profesjonalna i genialna osoba! Przeprowadziła mnie przez oby dwa porody w taki sposób,że będę jej wdzięczna do końca życia. I nigdy nie zapomne tego kojacego głosu ,ciepłego spojrzenia. Wiary w moje możliwości. Wsparcie emocjonalne ! Przygotowanie przed porodem, wsparcie w ostatnich dniach. Miałam dwa piękne porody. Bez Pani Kamili nie dałabym rady !


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Karolina Ratajczyk-Pekrul Inny

  Bardzo rzeczowa i skrupulatna Pani Doktor z super podejściem do maluszków. Wykonała wiele badań celem postawienia diagnozy, dodatkowo dokładnie zbadała wyrywającego się pacjenta.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Małasiak Inny

  Pan Doktor Paweł to człowiek pełen pasji, profesjonalizmu i wielkiego serca.Ogromne podziękowania za postawienie mojego 13 letniego syna na nogi po złamaniu kregosłupa. Dziękuję Panu Dr Pawłowi z całego serca, gdyż sprezentował mojemu synowi drugie życie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania