Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Samodzielny Publiczny Przychodnia Miejska w Pieszycach
Królowej Jadwigi 1, 58-250 Pieszyce
Samodzielny Publiczny Przychodnia Miejska w Pieszycach logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (12)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Emilia Jaśkiewicz-Burnejko konsultacja laryngologiczna

  Zdecydowanie polecam Panią doktor ze względu na profesjonalizm, doświadczenie i podejście do mojego synka. Jesteśmy pod opieką Pani Burnejko odkąd syn był jeszcze niemowlakiem - dzięki jej trafnemu diagnozowaniu i leczeniu udało nam się pozbyć wysiękowego zapalenia uszu i uniknąć drenażu. Jesteśmy też pod stałą kontrolą ze względu na wycięty dwa lata temu za radą Pani doktor, przerośnięty trzeci migdał. Podczas każdej wizyty otrzymujemy konkretną diagnozę problemu z którym przychodzimy, Pani doktor wszystko tłumaczy i dobiera odpowiednie leki, a badania zawsze wykonywane są w taki sposób, aby synek nie czuł się niekomfortowo, dzięki czemu nie ma problemu czy stresu przed wejściem do gabinetu. Jeszcze nie zdarzyło się, żeby Pani doktor odmówiła nam pomocy w nagłej sytuacji.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wester Inny

  Pełen profesjonalizm. Pan doktor od razu zauważył ze jestem zestresowana i z dużą empatią podszedł do badania. Pani doktor mu towarzysząca przy badaniu również bardzo miła i sympatyczna. Po prostu SUPER. Polecam .

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wester Inny

  Nie polecam szkoda czasu i zdrowia na tego Pana idziesz do niego z problemem a on do ciebie mówi cytuje "jak boli to znaczy ze Pan żyje"... ręce opadają zrobiłem sobie wycieczkę 150km żeby usłyszeć takie cos zdecydowanie nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wester Inny

  Najgorsza wizyta jaką przeżyłam. Miałam wykonywana gastroskopię pierwsza w życiu byłam bardzo zestresowana badaniem. Nawet nie zdążyłam się przygotować do badania wszystko działo się tak szybko nie powiedziano mi nawet jak to będzie wyglądać, zostało to zrobione bez znieczulenia, zaczęłam się dusić, z gabinetu wyszłam z płaczem i długo po nie mogłam dojąc do siebie. Jeżeli ktoś potrzebuje specjalistycznej opieki to napewno nie tu. Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wester Inny

  Wizyty u doktora Westera bez zarzutu , uzyskałam odpowiedź na każde zadane pytanie . Kolonoskopia bezbolesna . Doktor Jerzy Wester
  bardzo mi pomógł . Dla mnie bardzo dobry specjalista a jeszcze lepszy człowiek ,pozdrawiam Pana doktora i dziękuję.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wester Inny

  Jestem rozczarowana okazało się, że Pan doktor nie przeprowadził gastroskopii i kolonoskopii. Asystentka wykonująca badanie zrobiła to bez wyczucia, w sposób bardzo bolesny. Udział lekarza, na którego oczekiwałam wiele miesięcy ograniczony był do przygotowania opisu badań. Specjalista ze słabym zaangażowaniem w dobro pacjenta. Nie polecam z uwagi, na to, że doktor osobiście nie wykonał mi gastroskopii i kolonoskopii.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wester Inny

  Była to moja pierwsza wizyta u doktora.
  Wizyta była opóźniona, doktor zapytał co mi dolega, zapytał jakie leki do tej pory zażywałam po czym powiedział że są lepsze leki. Przepisał nowe leki i to wszystko, zero badania, wiztyta trwała 3 minuty skasował 150 zł i powiedzieliśmy sobie dowidzenia. Trudno stwierdzić czy lekarz zły po 3 minutach rozmowy czy geniusz który diagnozuje po kilku zdaniach.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wester Inny

  Gdyby nie dr. Wester straciłabym chyba jelita i bym się wyczerpała. W styczniu na początku 2018r dostałam biegunek, bólu brzucha, schudłam w miesiąc 10 kg. Mój lekarz rodzinny miał to gdzieś, że w taki sposób waga idzie mi szybko w dół i nafaszerował mnie antybiotykami (pięcioma w 2 miesiące), dalej nie skierowując mnie do gastrologa- wymówka: jak się krew nie pojawia to nie ma co, jak się pojawi będziemy się martwić.W połowie marca pojawiły się krwawienia z jelita. Dopiero po takim czasie dostałam skierowanie. Wizyta u dr. Westera 3 dni po zarejestrowaniu się. Kolonoskopia 2 dni później, specjalnie wcisnął mnie w taki termin dodając sobie więcej pacjentów. Stan jelit krytyczny. Wykryte WZJG ostatnie stadium. Gdyby nie mój lekarz rodzinny może udało by się ocalić jelito. Dr. Wester przejął się mną i to było widać. W życiu nie spotkałam lekarza, który tak potrafi podejść do człowieka z sercem. Co prawda nie wyleczę już jelita, ale cieszę się, że trafiłam na tego, a nie innego lekarza. Z całego serca polecam do dnia dzisiejszego dr. i mam taką nadzieję, że zostanie z nami jak najdłużej!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wester

  Przez pół roku próbowałem ustalić co mi jest. Po trzech wizytach u Pana Westera nie wiem nic. Zadawałem różne pytania i opowiadałem co mogłem żeby pomóc w diagnozie, przez ten czas sam zacząłem analizować i zmieniać dietę i chciałem ustalić co mi jest, żeby wiedzieć co z tym robić. Ciągle nie wiem nic. Trzy razy dostałem receptę na lek, bez informacji na co tak w ogóle go dostaję. Po 3 wizytach doktor powiedział, żeby "obserwować reakcję organizmu na posiłki" co robiłem już wtedy przez parę miesięcy i ciągle czułem się źle, mimo wykluczenia połowy z posiłków i o czym informowałem lekarza. Po serii moich pytań usłyszałem : "dziękuję, to będzie wszystko". Jeśli chodzi o konsultacje, to nie polecam Pana doktora, bo więcej się dowiedziałem w sieci. A tego chciałem właśnie uniknąć...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Wester Ból brzucha

  Od dłuższego czasu bolał mnie brzuch. Był wzięty i towarzyszyły mu zbierające się gazy w jelitach. Wykluczyłam wyrostek i w międzyczasie udałam się do gastrologa. Pan doktor nawet nie raczył mnie zbadać, a po przeprowadzonym „wywiadzie” stwierdził, ze „kobiety często tak mają”. Ponieważ mam w rodzinie osobę u której zdiagnozowano celiakię, zasugerowałam lekarzowi, ze może i u mnie pojawił się ten sam problem. Otrzymałam jedynie zalecenia żeby odstawić gluten i laktozę. Umówiłam się na kolejną wizytę, ale przed ustalonym terminie wykonałam badanie w kierunku wykazania nietolerancji glutenu. Oczywiście miałam rację. Doktor jedynie dosłownie pogratulował mi wykrycia przyczyny moich problemów. Uważam te 2 wizyty za kompletną stratę czasu i oczywiście pieniędzy, bo badanie musiałam wykonać na własny koszt.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania